Skip to content

Jaki jest najlepszy sezon Fortnite? Ranking od najgorszego do najlepszego sezonu

28 de styczeń de 2021

Gra Fortnite była przez lata konsolidowana, a jej popularność wzrastała do tego stopnia, że ​​stała się grą roku 2018. To dało początek nowym sezonom., a każdy z nich zawierał wiadomości.

W tym artykule wyjaśnimy, które były najlepsze sezony Fortnite, począwszy od włączenia który przynosił ze sobą każdy sezon i jego dobre i złe strony.

Najgorsze sezony Fortnite

To normalne, że wśród najgorszych sezonów znajdujemy się jako pierwsi, ponieważ były ich początkiem, brakowało im pewnych aspektów. Jednak przeanalizujemy, co było najgorsze sezony Fortnite i dlaczego.

Sezon 1

Jeśli porównamy to z nowymi sezonami, które zostały dodane do Fortnite, sezon 1 praktycznie nic nie pokazał i nie pokazał niczego naprawdę nowego. Mimo to, ponieważ jest to pierwsze, można zrozumieć brak treści.

Sezon 10

Sezon 10 był niewątpliwie jednym z najlepszych najgorsze i najbardziej krytykowane przez użytkowników; Jednak nie ma to argumentu obronnego, że jesteśmy z pierwszych sezonów.

Bez wątpienia był to ten, który cieszył się największym rozgłosem, ale rozczarowany dodatkami, które dodali do gry. Wśród nich wyróżniają się tym, że Ciudad Comercio było pełne zombie, będąc jedną z najgorszych realizacji, jakie stworzyło Epic Games.

Z drugiej strony walcz z BRUTEM to było najgorsze. Dwumiejscowy pojazd był jednym z elementów, który najbardziej wytrącał z równowagi gry, ponieważ pozwalał graczom zdominować rozgrywkę, a szanse na eliminację znacznie się zmniejszyły.

Sezon 9

Ten sezon może być w środku, ale wielu ludziom naprawdę się to nie podobało, a wielu nawet przestało grać w tym sezonie.

Jednym z błędów, jakie popełnił w tym sezonie, był usuwanie bardzo znanych miejsc mapy, podobnie jak w przypadku Przechylone wieże i centrum handlowe, ponieważ były jednym z miejsc, w których była większa konkurencyjność.

Jednak ten sezon został uratowany przez całą nową zawartość. W rzeczywistości w 9 sezonie zaimplementowali więcej broni, gdzie wprowadzili około 10 nowych broni.

Sezon 7

Tego sezonu nie można uznać za całkowicie zły, gdyż cieszył się aprobatą wielu użytkowników; jednak były implementacje, które całkowicie wytrącały z równowagi gry.

Miecz nieskończoności i samolot Były to dwa najbardziej niezrównoważone obiekty, które sprawiły, że w tym sezonie stracił równowagę, ponieważ samolot zadał zbyt wiele ciosów i mógł z łatwością zniszczyć konstrukcje, podczas gdy osoba z mieczem nieskończoności była bardzo trudna do wyeliminowania.

Sezon 6

Szósty sezon minął naprawdę bez bólu i chwały. Nie był ani zły, ani dobry, dla niektórych miał interesującą zawartość i wielu użytkowników mogło z niego korzystać, ale nie zaimplementował czegoś naprawdę istotnego sklasyfikować go jako dobry.

Najlepsze sezony Fortnite

Sezon 8

Reboot Vans zostały dodane w sezonie 8, które pozwoliły na ożywienie wyeliminowanych członków drużyny. Inne elementy, jak piraci, zostali również powitani przez społeczność.

Sezon 4

Było to bardzo interesujące ze względu na swoje wcielenia. Chociaż wprowadzenie plecaka odrzutowego nie zostało dobrze zrozumiane, później zostało wysoko ocenione.

Podobnie, wózki sklepowe były bardzo przydatne za mobilność, a Goryle zostały dobrze przyjęte. Mimo to strzelba perkusyjna była trochę niezrównoważoną bronią, ale ogólnie był to dobry sezon.

Sezon 2

Sezon bardzo lubiany, ponieważ wprowadzono w nim przepustkę bojową. Przepustka bojowa dała wielu graczom możliwość zdobycia Gwiazd Bitewnych i awansowania, aby kupić nagrody kosmetyczne.

Ponadto wyzwania były: świetny dodatek dla graczy chcieli się trochę zmienić. Ten sezon był wyjątkowo udany, bo konstrukcja była w nim dopracowywana.

Sezon 3

Bez wątpienia najlepszy sezon Fortnite. W tym sezonie Fortnite osiągnął szczyt popularności, co spowodowało, że miliony streamerów zaczęły grać, zwiększając boom gry.

Wprowadzenie trzeciego sezonu Fornite

Ponadto, wraz z wielką przepustką bojową, sezon 3 stał się najlepszym czasem na grę w Battle Royale.