Skip to content

Jaki jest najlepszy czas i dzień na publikowanie zdjęć, filmów i historii na Instagramie?

14 de styczeń de 2022

Chcesz zdobywać obserwujących na Instagramie? Będziecie wtedy wiedzieć, że wielokrotnie dostarczaliśmy artykuły specjalnie opracowane w tym zakresie, ale dzisiaj chcemy pójść jeszcze trochę dalej. Prawda jest taka, że ​​zdradzimy Ci sekret, który prawdopodobnie wielu użytkowników tej modowej sieci społecznościowej będzie chciało poznać: Jaki jest najlepszy dzień na publikowanie postów?

Rzeczywiście, jest wielu, którzy ostatnio pytali nas, jaki jest najlepszy dzień na wrzucanie zdjęć lub historii na Instagram, i musisz wiedzieć w tym sensie, że rzeczywiście jest lepszy dzień niż inne. Rzeczywiście, chcemy wam pokazać, który dzień tygodnia jest najlepszy na publikację historie lub zdjęcia na Instagramiei oczywiście jakie są tego powody.

Niedziela, najlepszy dzień na wgrywanie treści na Instagram

Prawda jest taka, że ​​istnieją różne badania, które pokazują, że najlepszy dzień tygodnia na przesyłanie treści Instagram to niedzielai z tego powodu zalecamy, abyś był szczególnie aktywny w te dni. W tym sensie dzieje się tak, że oczywiście mówimy o dniu tygodnia, w którym większość użytkowników ma wolny czas na sprawdzenie sieci.

Do tego musimy dodać później, że zazwyczaj jest to spokojny dzień dla większość użytkowników, co oznacza, że ​​są bardziej predysponowane do zadowolenia ze szczęścia innych, a co za tym idzie mają najprostsze „polubienie”. To tylko dwa powody, dla których niedziela jest najlepszym dniem tygodnia na przesyłanie wielu zdjęć lub historii na Instagram.prześlij zdjęcia na Instagramie

A o której godzinie powinienem przesłać te treści?

Poza tym, o czym wspomnieliśmy, musisz wiedzieć, że nie tylko niedziela jest najlepszym dniem na przesyłanie treści do sieci społecznościowych, w tym przypadku na Instagram, ale szczególnie zaleca się, aby robić to w godzinach pracy. między 5 a 6 po południu. Prawda jest taka, że ​​wydaje się, że jest to czas, w którym wielu odpoczywa i ma czas na sprawdzenie swoich sieci.

Inne pytania lub pytania, o które zwykle zadają użytkownicy tego typu motywyMuszą dotyczyć konkretnie następujących rzeczy: jak przesyłać stare filmy do historii na Instagramie, jak przesyłać zdjęcia z rolki do historii na Instagramie, jak przesyłać zdjęcia z galerii do historii na Instagramie, jak przesyłać zdjęcia z galerii do historii na Instagramie android, jak przesyłać zdjęcia z galerii do historii na Instagramie, jak przesyłać filmy do historii na Instagramie, jak przesyłać stare wideo do historii na Instagramie lub opowiadań na Instagram. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, koniecznie skontaktuj się z nami, aby pomóc Ci w tym zakresie.

Poznaj najlepszy sposób na zdobywanie obserwujących na Instagramie

Wiesz już, jaki jest najlepszy dzień na publikowanie, ale czy wiesz, jakie są narzędzia do pozyskiwania obserwujących? albo na konto osobiste, albo jeśli zaczynasz swoją działalność w tej sieci społecznościowej, ważne jest, abyś wiedział wszystko, co jest potrzebujesz, jeśli chodzi o zdobywanie obserwujących.

  • Treść: eksperci zalecają podział ze względu na treść, urozmaicaj ją bez utraty związku z tym, co chcesz opublikować. Podziel treść na komercyjną, informacyjny i interaktywny, w ten sposób Twoi obserwatorzy będą się bawić i czekać na nową publikację.
  • Filmy: co najmniej raz w tygodniu opublikuj krótki film o długości 30 sekund lub 1 minuty.
  • Obrazy: zadbaj o czystość obrazów z odpowiednią ilością tekstu; Oprócz umieszczania w publikacjach karuzeli zawierającej co najmniej 3 obrazy unikaj umieszczania dużej ilości tekstu.
  • Hashtag: pamiętaj, że są one bardzo ważne, możesz umieścić do 30 w każdej publikacji; pamiętaj, że musi to być powiązane z treścią.
  • Telegram: ta opcja będzie wydawać się szalona, ​​ale aby zrobić dobry haczyk, zalecamy korzystanie z tej aplikacji. Lokalizuje grupy zaangażowane w Telegramie i zacznij wykonywać dynamikę, aby zdobyć obserwujących.
  • Kolory: używaj kolorów, które przyciągają wzrok i mają pożądany wpływ w zależności od publikowanych treści.

Kiedy zaczynamy się interesować zdobądź obserwujących, których uciekamy? do wszelkiego rodzaju strategii; Skorzystaj ze wszystkich tych wskazówek, aby zdobyć wszystkich obserwujących, których chcesz i stać się jednym z najbardziej znanych kont na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram