Skip to content

Jak zwiększyć liczbę wyświetleń moich filmów w YouTube? (Przykład)

2 de luty de 2021

Zarządzaj wzrostem Wyświetlenia filmów w YouTube to cel, który chciałoby osiągnąć wielu użytkowników, marek czy przedsiębiorców.

Coraz częściej kierowane są kanały tej platformy internetowej promować jakiś rodzaj produktu, marki, firmy lub w celu generowania dochodu poprzez reklamę. Dlatego dziś zarabianie na filmach w YouTube jest tak powszechne.

Aby to wszystko się udało, musisz mieć plik znaczna liczba wizyt lub reprodukcje opublikowanych treści. Ponadto musisz spełnić pewne wymagania, aby zarabiać na kanale YouTube i zacząć zarabiać na wizytach i reprodukcjach.

Cztery sposoby na zwiększenie liczby wizyt

Istnieją różne sposoby promowania odwiedzin i poglądów opublikowanych treści audiowizualnych, ale są cztery podstawowe elementy jeśli chodzi o zagwarantowanie tego.

Są nawet tacy, którzy twierdzą, że można zdobyć lub zdobyć 1000 subskrybentów na YouTube, aby mieć większą liczbę reprodukcji i odwiedzin.

Jakość treści

Chociaż uważano, że średni czas, jaki użytkownicy spędzali na oglądaniu treści w YouTube, był dość niski, prawda jest taka osiąga do 40 minut.

Co to znaczy? Teraz dużą wagę przywiązuje się do treści filmów, nawet jeśli oznacza to oglądanie dość długiego.

Tak więc, poza poświęceniem się tworzeniu mikrofonów lub krótkich spodenek, najważniejszą rzeczą jest zwrócenie uwagi i staranie się że treść coś wnosi, niech to będzie interesujące, z dużą jakością danych.

Tytuł ma wpływ

Tytuł jest pierwszą rzeczą, którą widzisz w publikacji, więc jeśli wiesz, jak uchwycić plik Uwaga użytkowników, duża część ścieżki zostanie już pokonana.

W ten sposób, nazwy muszą być uderzające i oryginalneW przeciwieństwie do starego przekonania, mniej słów nie oznacza lepszego tytułu.

W rzeczywistości, używając szerszego pola słów, stwarza się większe możliwości pozycjonowania słów kluczowych lub słów kluczowych, które gwarantują szersze pozycjonowanie.

Opis ma znaczenie

Film, który ma zostać opublikowany, może być najlepszy ze wszystkich, ale plik opisy pozwalają na bardziej efektywne zaangażowanie odwiedzających. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie decydują się na przeczytanie recenzji filmu przed jego obejrzeniem, jeśli jest to dla nich interesujące, natychmiast dołączają do odtwarzania.

Podobnie, kilkakrotnie umieszczając w nim słowo kluczowe, przyczynia się to również do pozycjonowania produktu audiowizualnego. Osiąganie zwiększyć liczbę wyświetleń W związku z tym ważne jest, aby zwracać uwagę i uważać na treść recenzji.

Interakcja z innymi twórcami

To bardziej hack niż cokolwiek innego, ale mimo to jest skuteczny. Polega na utrzymywać interakcję z innymi kanałami na YouTube, które mają wiele odwiedzin i obserwujących. Następnie możesz zostawić komentarz lub inną wiadomość z linkiem do jednego z najlepszych filmów, jakie masz.

Dlatego odwiedzający wspomniany kanał mogą być zaciekawieni i wejść do Twojego. Pamiętaj, aby zachować umiarkowanie z tym i napisz coś krzykliwego obok linku.

Inne wskazówki, jak zwiększyć liczbę wyświetleń filmów w YouTube

Jeśli oprócz powyższych punktów chcesz zrobić więcej, aby zwiększyć liczbę wyświetleń wideo w youtubeOprócz generowania wizyt można również wziąć pod uwagę następujące elementy.

Strategia marketingowa

Wygeneruj strategię Marketing cyfrowy adekwatne, konieczne jest zachęcanie użytkowników do udziału w publikowanych treściach. Jest to znane jako Crossmedia.

Udostępnij film innym osobom portale społecznościowe (jak Instagram czy Facebook), blogowanie, a nawet wysyłanie e-maili, znacznie przyczyni się do osiągnięcia celu.

Razem należy wziąć pod uwagę, że pozycjonowanie tego, co jest publikowane w różnych sieciach lub podkreślanie ich, musi zostać w jakiś sposób osiągnięte.

W tym drugim przypadku użyj strategii prawidłowe ustawienie w linkach stanowi najlepszą opcję do wzięcia pod uwagę.

Częstotliwość publikacji

Ta wskazówka jest trochę oczywista, ale kanał to często publikować wysokiej jakości treści ma większe szanse przeciwko jednemu, niż nie.

Wykorzystanie wszystkich możliwych narzędzi to doskonały pomysł, więc używanie smartfonów do robić zdjęcia i nagrywać wtedy stworzenie krótkiego filmu jest świetną alternatywą.

W ten sposób zapewniając, że zainteresowanie użytkowników i potencjalnych odwiedzających pozostaje na kanale. I mogą nawet czekać na kolejną publikację, wszystko jest możliwe!

dołącz do naszego kanału telegram