Skip to content

Jak zrównoważyć dźwięk słuchawek lub słuchawek za pomocą pakietu Balance Audio APK na Androida

14 de kwiecień de 2021

Nasze smartfony z systemem Android mają rozszerzenie szeroka gama funkcji i opcji które ułatwiają korzystanie z tego samego urządzenia, aw przypadku braku opcji, której potrzebujemy w ramach tego samego systemu operacyjnego telefonu, możemy po prostu skorzystać z istniejących aplikacji w oficjalnym sklepie Sklep Google Play.

W tym sklepie możemy znaleźć sporą ilość różnego rodzaju aplikacji, gier, książek i filmów, więc naprawdę ma różnorodna ilość opcji aby móc pobrać i ulepszyć działanie naszych urządzeń.

Zwykle nasze urządzenie ma kilka opcji, które pozwalają nam modyfikować wartości urządzenia, które chcemy, świetnym tego przykładem jest opcja bilans głośności naszego urządzenia podczas korzystania z aparatów słuchowych, co pozwala nam skonfigurować ilość dźwięku, który będzie wydobywał się z lewego i prawego głośnika aparatu słuchowego lub z dowolnego klaksonu połączonego lub podłączonego do telefonu.

Ta funkcja może być bardzo przydatna w przypadku problemów z aparatami słuchowymi, ponieważ auditelefon brzmi głośniej niż innylub nawet w przypadku uszkodzenia fizycznego, które powoduje tylko jedno działanie, możesz ustawić w dobrym stanie aparat słuchowy na pełną głośność.

Jak wyregulować balans dźwięku w słuchawkach telefonu?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to opcja, która oferuje dostępność telefonu, jeśli chcesz uzyskać do niego dostęp, musisz najpierw wprowadzić ustawienia systemowe swojego urządzenia, w sekcja dostępności a następnie w sekcji Słuch, jeśli nie znajdziesz tego w ten sposób, będziesz mógł również znaleźć te opcje, wprowadzając Dźwięk i wibracje, a następnie Słuch.

W przypadku, gdy aparat słuchowy nie brzmi, nawet jeśli zapewniono mu pełną równowagę, musi to być ten sam głośnik ma uszkodzenia wewnętrzne Albo sam kabel jest zepsuty, więc jedyną opcją jest zakup nowych słuchawek.

Istnieją jednak urządzenia, które domyślnie nie mają tej opcji balansu w systemie, więc będą musieli pobrać zewnętrzną aplikację który spełnia te same funkcje, w przypadku gdy istnieje nawet aplikacja zdolna do kontrolowania głośności każdej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu.

równowaga dźwięku

Jak dostosować balans dźwięku za pomocą innych aplikacji zewnętrznych?

Jeśli nie możesz znaleźć tej opcji w ułatwieniach dostępu w telefonie, możesz ją pobrać odtwarzacz muzyki który ma te same cechy, abyś mógł skonfigurować głośność i dźwięk słuchanej muzyki, wtedy pokażemy Ci kilka aplikacji, które mogą służyć jako alternatywa dla balansu dźwięku.

Rocket player to aplikacja działająca jak odtwarzacz muzyki, która również zaczyna grać od pierwszego momentu zainstalowania programu. automatycznie rozpoznać albumy i wykonawcy utworów, które pobraliśmy na telefon, z kolei ma opcję wyrównywania, która również będzie miała funkcję zrównoważyć dźwięk aparatów słuchowych można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Jeśli potrzebujesz prostego, nowoczesnego i zajmującego miejsce odtwarzacza muzyki Poweramp jest tym, czego potrzebujeszDzięki tej aplikacji będziesz mógł modyfikować różne wartości dotyczące brzmienia muzyki, a także oferuje pewne funkcje, które gwarantują komfort podczas słuchania muzyki przez słuchawki.

Również ma równowagę dźwięku Aby móc wprowadzać potrzebne modyfikacje dźwięku aparatów słuchowych, możesz pobrać tę aplikację za darmo ze sklepu Google Play.

Viper to aplikacja, która Ci na to pozwoli dostosuj ogólny dźwięk w systemie operacyjnym Androidi w zaawansowany sposób, dzięki czemu możesz zmienić dowolny parametr audio urządzenia, wśród których oczywiście znajduje się również opcja balansu dźwięku, dzięki czemu możesz zmodyfikować, dlaczego aparat słuchowy będzie wytwarzał najwięcej dźwięków.

Ta aplikacja nie możesz go znaleźć w oficjalnym sklepie Google Play, więc będziesz musiał pobrać go jako plik APK z oficjalnej strony twórcy aplikacji Viper.

dołącz do naszego kanału telegram