Skip to content

Jak umieścić datę dnia na zdjęciu w relacjach na Instagramie?

22 de październik de 2021

Ogromna akceptacja historii na Instagramie przez miliony użytkowników korzystających z platformy jest przytłaczająca. W którym można zrobić wszystko, co tylko można sobie wyobrazić, na przykład umieszczanie filtrów i efektów. Ale w tym artykule nauczymy Cię Jak umieścić datę dnia zdjęcia na Instagram Stories.

Prawda jest taka, że ​​Instagram Stories to jedna z najlepszych funkcji, jakie ta sieć społecznościowa oferuje swoim użytkownikom dzielić wyjątkowe chwile. Możesz w nich przesyłać zdjęcia, filmy, naklejki, wiadomości, a nawet dodawać ankiety z różnymi opcjami. Ale sieci społecznościowe zawsze wprowadzają innowacje i oferują nowe alternatywy, aby ulepszyć Twoje historie.

Ważną rzeczą jest to, że będziesz mógł dodać dokładną datę do wszystkich swoich zdjęć. Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak umieścić datę dnia na swoich zdjęciach w Instagram Stories, proponujemy dołączyć do nas

Jak umieścić godzinę i datę na zdjęciu z Instagram Stories?

Instagram to bardzo wszechstronna platforma i z tego powodu będziemy mieć różne sposoby, aby móc umieść godzinę i datę na zdjęciu z Instagram Stories. W tym celu możemy użyć różnych filtrów, które aktywowaliśmy, lub różnych naklejek, które możemy mieć w naszej galerii naklejek, w tym przypadku będziesz miał ostatnie słowo.

Z telefonem komórkowym

Jeśli korzystasz z aplikacji Instagram ze smartfona, nie musisz się martwić o używany system operacyjny. Ponieważ kroki, które wyjaśnimy poniżej będzie działać na każdym smartfonie. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to wejść do aplikacji, a następnie kliknąć ikonę aparatu, aby wyświetlić opcje przesłania historii.

Kolejnym krokiem będzie wyszukanie i wybranie filtra, który pozwoli Ci dodać datę i godzinę do zdjęcia, które wrzucisz w relacji na Instagramie. W naszym przypadku klikniemy opcję „Instagram VCR”.

Następnym krokiem jest naciśnięcie przycisku na środku, w ten sposób będziesz mógł zrobić zdjęcie lub nagrać film. Ostatnim krokiem będzie przejście do lewej dolnej części ekranu i kliknięcie opcji „Twoja historia” i w ten sposób dokonać publikacji.

Z PC

Chociaż wersja na komputery nie pozwala nam wykonywać niektórych funkcji, takich jak przesyłanie historii. Istnieje możliwość przekształcenia wersji, z której korzystamy na PC, na wersję mobilną i w ten sposób publikuj historie z komputera. Aby wykonać tę procedurę, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć Instagram z komputera osobistego.

kreskówka ustawić datę instagram

Następnym krokiem będzie naciśnięcie klawisza funkcyjnego F12, ta akcja wyświetli panel po prawej stronie ekranu, tutaj powinieneś dążyć do aktywacji opcji „Tryb urządzenia”. A następnie naciśnij klawisz funkcyjny F5, aby ponownie załadować stronę główną Instagrama. Ale teraz zobaczymy, że pokazuje nam wersję mobilną i możemy z niej korzystać w podobny sposób.

W takim przypadku klikniesz na zdjęcie profilowe, a następnie klikniesz opcję „Twoja historia” w następnym kroku będzie polegał na wybraniu zdjęcia zapisanego na Twoim komputerze. Ważne jest, aby zanotować tutaj i jest to, że w ten sposób nie będzie można przesyłać filmów do swoich historii. Następnym krokiem będzie dodanie naklejki dnia zdjęcia i voila, przejdź do przesyłania swojej historii.

Jak zmienić automatyczną datę Instagram Stories?

Istnieje kilka opcji, których możesz użyć, aby móc automatycznie zmienia datę zdjęcia w Instagram Stories. Chociaż zalecamy, aby nie używać naklejek, ponieważ mają one zdolność rozpoznawania tylko daty przesłania zdjęcia lub filmu do relacji na Instagramie. Dlatego najlepszą opcją, którą zalecamy, jest użycie funkcji tekstowej.

Przesyłanie starych zdjęć

Inną opcją, której możesz użyć do automatycznej zmiany daty, jest użycie zdjęcia, które zostało już użyte w poprzedniej historii. Aby wykonać tę procedurę, musisz przejść do aplikacji Instagram, a następnie kliknąć ikonę (+), a następnie wybrać „Historia”. Następnym krokiem jest znalezienie i wybranie starego zdjęcia, zobaczysz, że jest w nim pokazana aktualna data, teraz po prostu opublikuj.

kobieta prześlij zdjęcia na instagramie

Z „Tekstu na Instagramie”

Jedną z opcji, z których możesz skorzystać i o której już wspomnieliśmy, jest ręczne umieszczenie daty i godziny w swojej historii. Zrobisz to poprzez „Tekst na Instagramie”, Aby z niego skorzystać musisz najpierw wybrać zdjęcie, które zamierzasz zamieścić w swoich opowiadaniach, następnie wybrać opcję wpisania tekstu, zmienić czcionkę lub styl pisania, a na końcu wpisać datę dnia

Co należy zrobić, aby na zdjęciach Instagram Stories umieścić datę w języku angielskim?

Opcje, których możesz użyć do ustawienia daty lub języka, który chcesz, mogą być bardzo zróżnicowane, a tutaj oferujemy bardzo świetną opcję. I składa się z umieść datę w języku angielskim na zdjęciach Instagram Stories. Aby wykonać tę procedurę, możesz użyć dwóch różnych sposobów, pierwszym będzie użycie opcji tekstu i napisanie go według własnego gustu i stylu.

Inną opcją, jaką masz, jest użycie filtrów, które oferują bez problemu umieszczenie daty w języku angielskim. Ważne jest, aby używać tych narzędzi, które uważasz za najbardziej przydatne i łatwe w użyciu.

Jak dodać efekt „Odliczanie” do zdjęć z Instagram Stories?

Instagram pozwala na wykorzystanie efektów, które chcesz w swoich Instagram Stories i możemy to zobaczyć w przypadku ogłoszenia Twoich urodzin. Ale jeśli chcesz też użyj odliczania na dowolnym zdjęciu, które chcesz przesłać do swoich historii, musisz wykonać następujące czynności. Wejdź do aplikacji i wybierz ikonę aparatu, aby zrobić jeden lub przejdź do galerii.

dodaj historie na Instagramie

Po wybraniu zdjęcia przejdź do ikony, aby dodać naklejki i wybierz odliczanie. Teraz musisz skonfigurować go tak, jak chcesz, pamiętaj, aby dodać tekst do naklejki. Na koniec wystarczy kliknąć opcję „Twoja historia”, a zostanie ona opublikowana za pomocą efekt odliczania, który jest łatwy i szybki.

dołącz do naszego kanału telegram