Skip to content

Jak zrobić nową listę odtwarzania w Amazon Echo Show? – Biblioteka muzyczna

17 de styczeń de 2022

Pojawienie się inteligentnych urządzeń zmieniło sposób, w jaki bawimy się i szybko wykonujemy określone czynności. Ponieważ te urządzenia możesz łączyć je z innymi urządzeniami w domu i kontrolować czynności, które chcesz, aby wykonywały, takie jak słuchanie muzyki. Tak jest w przypadku urządzenia Echo Show, możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, po prostu nakazując jej odtwarzanie. Ale możesz też wygenerować listę swoich ulubionych piosenek, aby móc je odtwarzać.

Jeśli myślisz o zakupie urządzenia Amazon Echo Show, ten artykuł jest dla Ciebie. Zalecamy dalszą lekturę, aby dowiedzieć się o wymagania, o których musisz pamiętać aby utworzyć nową listę odtwarzania podczas korzystania z Echo Show i co musisz zrobić, aby wygenerować listę odtwarzania

Jakie są wymagania, aby stworzyć nową playlistę w Echo Show?

Postępy w technologii są głównym wsparciem dla projektów urządzeń i sprzętu, które pozwalają uprość swoje prace domowe. Teraz możesz znaleźć na rynku inteligentne urządzenia, które włączają funkcje, które chcesz, aby inne urządzenia w domu wykonywały i aktywować je za pomocą głosu, od włączania światła, telewizora i systemu dźwiękowego.

Jeśli chodzi o muzykę, istnieją urządzenia, które nie tylko pozwalają włączyć sprzęt, ale także odtwarzać ulubioną muzykę. To jest dokładnie to, co możesz zrobić z nową listą odtwarzania w Amazon Echo Show.

Możesz w pełni wykorzystać swoje urządzenie, zwłaszcza jego ekran, aby poprawić wrażenia, a także możesz łatwo dostosować jasność ekranu swojego Echo Show. Ale zanim będziesz mógł używać tego urządzenia do tworzenia listy odtwarzania, musisz znać wymagania dotyczące tworzenia nowej listy odtwarzania na Echo Show.

Synchronizuj Amazon Music z Echo Show

Najszybszym sposobem na utworzenie listy ulubionych utworów do słuchania w programie Echo Show jest skorzystanie z usługi przesyłania strumieniowego muzyki, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co to jest i jak działa jak muzyka Amazon.

Ale zanim go użyjesz, twoje urządzenie Echo Show wymaga synchronizacji z aplikacją muzyczną działać prawidłowo. Na szczęście ta czynność jest bardzo prosta i istnieją nawet urządzenia, które synchronizują się automatycznie, ale w tym przypadku można to zrobić ręcznie.

Aby to zrobić, musisz być blisko urządzenia. Wchodzisz do menu Alexa, wybierasz Ustawienia, naciskasz Muzyka i Podcasty. Powinieneś zobaczyć listę urządzeń i powinieneś wybrać Amazon Music i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i gotowy. W ten sposób będzie gotowy do użycia.

zsynchronizuj muzykę amazon z pokazem echa

Aktywacja umiejętności muzycznych

Aby korzystać z tego urządzenia i edytować swoją ulubioną listę muzyki, musisz sprawdzić, czy umiejętność muzyczna jest aktywna. Jest to również bardzo ważny krok i nie wymaga dużego treningu, więc jest łatwy do wykonania. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zaloguj się do aplikacji Alexa, kliknij na opcję więcej, czyli przycisk znajdujący się w górnym rogu.

Następnie wybierasz Umiejętności i gry. Tutaj możesz użyć paska wyszukiwania, aby szybko zlokalizować umiejętność Muzyka. Kiedy go zlokalizujesz, kliknij go i kliknij Włącz. W ten sposób aktywujesz umiejętność muzyczną.

Gdzie znajduje się nowo utworzona lista odtwarzania w Twoim programie Amazon Echo Show?

Po utworzeniu niestandardowej listy odtwarzania z ulubionymi utworami i popularnymi artystami możesz łatwo zlokalizować ich w Bibliotece muzycznej Amazon, gdzie przechowywane są wszystkie utworzone przez Ciebie listy odtwarzania. Korzystanie z polecenia głosowego możesz uzyskać do nich dostęp, aby Alexa pokazała ci listę i jeśli chcesz ją odtworzyć, aby cieszyć się popołudniem doskonałej muzyki.

Powinieneś powiedzieć, Alexa odtwarza listę odtwarzania. Jak widać, korzystanie z tej aplikacji Echo Shows i Amazon Music jest bardzo łatwe do słuchania ulubionych piosenek. Również jeśli chcesz możesz dodawać lub usuwać utwory za pomocą muzyki Amazon. Możesz kupić to urządzenie odwiedzając oficjalną stronę Amazon i zobaczyć dostępne kategorie Amazon Echo Show.

mężczyzna używający amazon echo show szuka listy odtwarzania

Dlaczego nie możesz wygenerować listy odtwarzania w Amazon Echo Show i co robić?

Dzięki inteligentnym głośnikom można słuchać muzyki po prostu wskazując piosenkę, której chcesz posłuchać, która mogą być wbudowane utwory na Amazon lub tych z Twojej listy, które utworzyłeś. Chociaż urządzenia te są bardzo przydatne i zaprojektowane z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, czasami mają pewne wady, które uniemożliwiają im wykonywanie jakiejkolwiek funkcji.

Na przykład Echo Show, oprócz głośników, ma ekran, który pozwala zobaczyć utwór i piosenkę, ale dla utwórz listę odtwarzania w Amazon Echo Show musisz używać poleceń głosowych lub aplikacji, ponieważ nie możesz tego zrobić bezpośrednio z ekranu urządzenia Echo Show.

Możesz więc wygenerować listę odtwarzania w Amazon Echo Show za pomocą poleceń głosowych, stąd ważna jest wiedza o tym, jak działają polecenia Amazon Alexa. Aby przejść do uruchomienia Alexy, musisz powiedzieć mu, co ma zrobić, w ten sposób: Alexa, utwórz nową listę odtwarzania.

Musisz podać czas na otrzymanie odpowiedzi od Alexy, która poprosi Cię o nazwę listy, którą wygeneruje. Wybierasz nazwę, na przykład Wesoły nastrój, i powiedz Alexie, kiedy to mówisz. A jeśli chcesz pominąć krok pytania, możesz powiedzieć Alexie, utwórz listę odtwarzania, a ona automatycznie wygeneruje ją z imieniem.

generuj listę odtwarzania z pokazem echa

Gdy masz już swoją listę, możesz dodawać utwory, ale musisz je odtworzyć, aby uruchomić polecenie w Alexa, aby utwór został wstawiony do listy odtwarzania. I choć jest to zwykle bardzo rozbudowany zabieg, jest wygodny zrób to za pomocą aplikacji z urządzenia mobilnego, co pomoże Ci przyspieszyć tworzenie listy, a nawet ułatwi ich lokalizację.

dołącz do naszego kanału telegram