Skip to content

Jak zrobić kolaż lub edytować zdjęcia za darmo na Instagram za pomocą InstaSize online

6 de sierpień de 2022

W dzisiejszych czasach świat technologii i sieci społecznościowych stał się trendem. Każdego dnia wzrasta korzystanie z różnych platform wirtualnych. Na ogół ludzie do nich chodzą z różnych powodów.

Czy komunikować się z przyjaciółmi, rodziną itp. Aby prowadzić biznes, reklamę lub po prostu bawić się różnymi grami, pytaniami i wyzwaniami, które można wykonać z historii na Instagramie.

W tym sensie Instagram jest jedną z sieci społecznościowych, która ma więcej użytkowników. Powody są bardzo oczywiste. ponieważ jest scharakteryzowany za nadanie większej wagi obrazom. W taki sposób, aby publikować wysokiej jakości zdjęcia.

Ponadto Instagram pozwala użytkownikom bawić się i wykorzystywać swoją wyobraźnię, tworząc kolaże. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest użycie aplikacji, która wnosi swój wkład, nadając obrazom profesjonalny wygląd. InstaSize to jeden z najlepszych programów do osiągnięcia tego celu.

Co to jest InstaSize i dlaczego powinniśmy go używać?

Jeśli jesteś nowy na Instagramie, prawdopodobnie zastanawiasz się, co to jest InstaSize lub do czego służy ta aplikacja? Cóż, wtedy podamy Ci szczegóły, abyś był zachęcony i mógł zacząć z niego korzystać z łatwością i pewnością.

Na tej podstawie należy zauważyć, że platforma Instagram w momencie przesyłanie zdjęcia ma określone wymagania aby nie straciła na jakości. Na przykład, zdjęcia powinny zostać przeskalowane, przesłane w formacie jpg i wykonane jako kwadratowe.

Ten proces może powodować pewien dyskomfort. A nawet więcej, jeśli chcesz udostępnić panoramę lub po prostu jej prostokątny rozmiar, który Ci odpowiada. InstaSize to aplikacja na Androida. Który jest specjalnie zaprojektowany do przesyłania dowolnego rodzaju zdjęcia na Instagram lub dowolną sieć społecznościową. Dzięki temu programowi nie będziesz musiał przycinać obrazu. Nie ma znaczenia, czy zostało zrobione pionowo czy poziomo.

Jak tego użyć?

Ten program dodaje białą ramkę do obrazów. co pozwala prześlij zdjęcie bez konieczności zmiany jego rozmiaru. Należy wyjaśnić, że w momencie upublicznienia, tło wniosku nie będzie zauważalne. Podobnie ta aplikacja ma własny edytor obrazów. Możesz więc bez problemu zmienić tło obramowania.

Odnośnie jego użytkowania należy zauważyć, że jest bardzo łatwy i prosty w użyciu. Również Posiada różnorodne filtry, efekty, teksty aby użytkownik mógł dostosować i wybrać to, co najbardziej mu się podoba. Jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji InstaSize jest to, że umożliwia tworzenie kolażu.

Albo z istniejącymi obrazami w galerii, albo możesz zrobić zdjęcie w tej chwili. Odważ się ćwiczyć online z oficjalnej strony i ćwicz swoją kreatywność dzięki tej nowoczesnej aplikacji.

Samouczek tworzenia niesamowitych kolaży z InstaSize

Proces dla tworzyć kolaże za pomocą tej aplikacji To bardzo proste i szybkie. Cóż, zajmie to tylko kilka minut. Instrukcje, których należy przestrzegać, są następujące:

zrobić kolaż zdjęć z telefonu komórkowego

  • Pobierz aplikację: pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to kupić aplikację przez Play Store (Android) lub App Store (iPhone).
  • Otworzyć aplikację: następnym krokiem jest otwarcie programu. Automatycznie pokaże zdjęcia, które są w aparacie. Jeśli chcesz wybrać obraz, który znajduje się w innym folderze do kolażu. Musisz nacisnąć strzałkę znajdującą się w prawym górnym rogu i wybrać folder, którego chcesz użyć.
  • Obramowania: Jak tylko wybierzesz pierwsze zdjęcie, musisz przejść do wyboru opcja „granica” i wybierz kolor według własnych preferencji. Następnie wróć do początku, używając strzałki wstecz, aby wybrać alternatywę, która będzie zawierać kolaż.
  • Alternatywa: musi kliknij opcję „kolaż” i natychmiast pojawi się układ zdjęć. z różnymi alternatywami. Wybierz to, co lubisz najbardziej.
  • Dodaj zdjęcia: Następnie dodaj brakujące zdjęcia do kolażu. Aby wykonać ten krok, muszą po prostu kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Dodaj zdjęcie”.
  • Opublikuj: dodając wszystkie zdjęcia, kolaż będzie gotowy do udostępnienia w dowolnej sieci społecznościowej. Wystarczy, że wybierzesz czerwoną strzałkę, która pojawi się w prawym górnym rogu.

W ten sposób pojawią się różne sieci społecznościowe, takie jak: Instagram, Twitter, WhatsApp, Facebook, szpula. Wystarczy wybrać ten, który chcesz, a kolaż jest gotowy.

Na koniec chcielibyśmy wiedzieć, czy tworzenie kolaży za pomocą tej aplikacji jest dla Ciebie interesujące? Czy uważasz, że warto mieć dostęp do tego programu? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram