Skip to content

Jak zresetować hasło Skype — z dostępem do poczty i bez niego

31 de sierpień de 2021

Przy tak wielu kontach w różnych sieciach i platformach normalne jest, że zapominamy niektóre z naszych haseł. Jeśli zapomniałeś hasła do konta Skype, nie musisz się już martwić. Następnie nauczymy Cię, jak zresetować hasło Skype za pośrednictwem poczty e-mail lub bez jego używania.

Co mam zrobić, jeśli zapomniałem hasła do konta?

Czy utworzyłeś konto Skype, ale zapomniałeś swoich danych? Zresetuj hasło do konta Skype to bardzo proste, jeśli masz dostęp do poczty e-mail lub numer telefonu, z którym powiązane jest konto.

Pierwszą rzeczą do zrobienia, jeśli zapomniałeś hasła, jest przejście do strony logowania. Ze strony Skype musisz wybrać pasek Zaloguj się lub porozmawiaj teraz które znajdziesz na środku ekranu lub w prawym górnym rogu.

Automatycznie pojawi się zakładka, w której możesz wpisać swój adres e-mail lub numer telefonu, za pomocą którego konto jest regularnie zarządzane. Po wprowadzeniu tych danych opcja przejścia do przodu będzie dostępna po naciśnięciu przycisku Dalej.

W tym momencie poprosi o hasło i da ci możliwość kliknięciaZapomniałeś hasła?”, aby bez problemów zacząć go odzyskiwać.

Aby zweryfikować swoją tożsamość, z sieci Skype skontaktują się z Tobą przez e-mail, wyślą Ci kod SMS-em na zarejestrowany numer lub zadzwonią do Ciebie, w zależności od wybranej opcji.

Kiedy skończysz z tym krokiem, musisz tylko poczekać na otrzymanie instrukcje, które pomogą Ci zresetować hasło w ciągu kilku minut. Na szczęście istnieje możliwość odzyskania hasła bez korzystania z adresu e-mail lub numeru telefonu. Aby się dowiedzieć, czytaj dalej ten artykuł.

Co mam zrobić, jeśli zapomniałem hasła do konta? Jak mogę się dowiedzieć, jaka jest moja nazwa użytkownika w Skypie?

Jeśli chcesz odzyskać również swoją nazwę użytkownika musisz wejść na stronę logowania i kliknij Więcej opcji logowania. Tam możesz wybrać opcję Zapomniałem swojej nazwy użytkownika.

Tutaj poproszą Cię o adres alternatywny adres e-mail lub numer telefonu skojarzone z Twoim kontem Microsoft. W jeden z tych środków otrzymasz kod, który będziesz musiał wprowadzić w miejscu wskazanym na stronie logowania.

W miarę postępu pokażą Ci konta powiązane z numerem lub adresem e-mail, a gdy go znajdziesz, możesz wybrać Rozpocznij sesję. Jeśli zapomniałeś również swojego hasła, odzyskując nazwę użytkownika, wykonując poniższe czynności, będziesz mógł kontynuować przywracanie hasła, jak powiedzieliśmy wcześniej.

Procedura resetowania hasła do konta

Procedura resetowania hasła Skype może się nieco różnić, jeśli robimy to za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego. W tym przypadku porozmawiamy jak zresetować lub zmienić hasło Skype po zalogowaniu.

Z PC

Możesz uzyskać dostęp do witryny Skype’a z przeglądarki komputera, gdzie możesz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego oraz aktualnego hasła. Następnie klikasz pole konfiguracji i preferencji, w którym pojawi się Zmień hasło, i możesz je łatwo przywrócić.

jak zresetować hasło do skype

Musisz to wziąć pod uwagę Twoje hasło Skype i Microsoft są takie same, więc gdy je zmienisz, nowe hasło będzie używane do wejścia do obu sieci.

Na telefonie komórkowym

Jeśli chcesz zmienić hasło z telefonu komórkowego, nie będziesz w stanie tego zrobić przez aplikacjęCóż, ona na to nie pozwala. Możesz jednak uzyskać dostęp do Skype’a za pośrednictwem przeglądarki internetowej, której używasz w telefonie komórkowym, aby wykonać tę procedurę.

Czy konto Skype można odzyskać bez dostępu do poczty?

Czy jest jakiś sposób odzyskaj swoje konto, gdy nie masz danych logowania. Aby to zrobić, musisz kliknąć opcję „Nie mam żadnego z tych testów”, która przeniesie Cię do formularza kontaktowego, który będziesz musiał wypełnić.

Musisz napisać e-mail, numer telefonu lub nazwa użytkownika konta, które musisz odzyskać, plus inny e-mail do którego masz dostęp, za pośrednictwem którego ta witryna prześle Ci instrukcje, których musisz przestrzegać, aby pomyślnie odzyskać swoje konto.

Wykonując wszystkie powyższe kroki, w zależności od przypadku, możesz odzyskać swoje konto i bezproblemowo nawiązywać połączenia.