Skip to content

Jak dodać kontakt do Skype’a za pomocą jego numeru lub adresu e-mail? – Telefon komórkowy i komputer

29 de styczeń de 2022

Jak wiesz, w każdej chwili musimy być komunikować się z kimś. Jednym ze sposobów, w jaki możemy to zrobić najłatwiej jest z poziomu aplikacji Skype. W tej aplikacji będziesz mógł zrobić prawie wszystko, aby się komunikować.

W nim możesz wysyłać wiadomości, wykonywać połączenia wideo i głosowe, wysyłać filmy i obrazy oraz robić wiele innych rzeczy. Ale są pewne rzeczy, których być może nie wiesz, jak to zrobić i to jest jak dodać nowe kontakty do tej aplikacji i nauczymy Cię tego w tym samouczku.

Jedną z bardzo skutecznych w komunikacji aplikacji mobilnych i stacjonarnych jest niewątpliwie Skype. Dzięki tej aplikacji możesz wykonywać dowolne połączenia, zarówno głosowe, jak i wideo, a także prowadzić czaty grupowe w którym Twoi znajomi mogą swobodnie i bezpłatnie uczestniczyć.

W tej aplikacji będziesz mógł również dodawać nowe osoby według nazwy użytkownika lub ze swojego numeru telefonu, będziesz mógł to zrobić w ten sposób.

W zakładce kontakty

Jednym ze sposobów dodawania kontaktów do Skype’a jest korzystanie z karty Kontakty, niezależnie od tego, czy: z aplikacji telefonu w wersji na komputer lub z sieci.

Po uruchomieniu aplikacji lub wejdź na stronę Sieć Z tej platformy będziesz mógł zobaczyć opcję „Kontakty”. Po wejściu na tę zakładkę należy nacisnąć opcję „Nowy kontakt”, która ma ikonę „+” na sylwetce osoby.

Następnie będziesz musiał dotknąć „Dodaj numer telefonu komórkowego”. Odejdziesz natychmiast wpisanie numeru i nazwy kontaktu. Aby zakończyć, wystarczy kliknąć „Zapisz”.

Z klawiaturą numeryczną

Inny sposób, w jaki będziesz mógł dodać nowy kontakt na skype jest z klawiatury dialera. Tutaj możesz wpisać numer telefonu osób, które chcesz zapisać.

Po wprowadzeniu numeru telefonu możesz kliknąć „Zapisz numer telefonu komórkowego”. Następnie musisz przejść do wpisz nazwę kontaktu a na końcu klikniesz Zapisz, aby zarejestrować się w Skype.

Po dodaniu kontaktów musisz wiedzieć, kim są te, które dodałeś, czy chcesz edytuj swoją nazwę kontaktu a nawet usuń go z listy kontaktów Skype. Dlatego będziesz musiał mieć możliwość wejścia na listę kontaktów tyle razy, ile chcesz.

osoba oglądająca coś na telefonie komórkowym

Dobrą rzeczą jest to, że możesz to zrobić najłatwiejszy możliwy sposób. Wystarczy wejść do aplikacji Skype na telefonie, tablecie lub komputerze, a przejdziesz tylko do sekcji „Kontakty”.

Uporządkuj swoje kontakty

Jeśli chcesz zacząć sortuj wszystkie kontakty że zarejestrowałeś się w tej aplikacji, będziesz musiał wybrać opcję „Kontakty” w aplikacji na swoim telefonie.

Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł kliknąć opcję „Filtruj”, która będzie znajdować się w jednym z rogów ekranu. Naciskając go, będziesz mieć możliwość wyboru spośród kilku opcji za pomocą którego możesz organizować swoje kontakty Skype.

Usuń kontakt

Jeśli chcesz usunąć kontakt ze swojego Skype’a, będziesz musiał również zrobić coś podobnego, aby posortować kontakty, aby usunąć kontakty, które cię denerwują lub te, których nie używasz, będziesz musiał otwórz sekcję kontaktów aplikacji.

Następnie musisz zacząć przesuwać ekran i znaleźć kontakty, które chcesz usunąć ze Skype’a. Teraz będziesz musiał przytrzymaj przez chwilę aż zobaczysz kilka opcji, wśród których będzie „Usuń kontakt”. Po kliknięciu będziesz musiał potwierdzić to, co robisz, ponownie klikając „Usuń kontakt”.

logo kosza na śmieci

Wyślij wiadomość do wszystkich

Będziesz mógł to zrobić tyle razy, ile chcesz, ponieważ jest to funkcja, którą mają wszystkie aplikacje do przesyłania wiadomości. Wystarczy wejść do aplikacji Skype. Gdy to zrobisz, musisz zagrać lub kliknij ikonę ołówka który będzie na ekranie.

Na tym ekranie zobaczysz pasek do pisania który będzie u góry ekranu. Dzięki temu będziesz mógł wybrać kontakty, do których wyślesz wiadomość. Wtedy będziesz musiał tylko napisać wiadomość, a następnie możesz ją wysłać do wszystkich zaznaczonych kontaktów.

dołącz do naszego kanału telegram