Skip to content

Jak inicjować połączenia grupowe w Skypie z telefonu komórkowego? – Tworzenie grup

2 de styczeń de 2022

Jak już wiesz, najważniejszą rzeczą w dzisiejszych czasach jest utrzymywanie kontaktu ze wszystkimi przyjaciółmi i rodziną, na których nam zależy. W tym celu należy wiedzieć, jakie są najlepsze instrumenty, aby móc robić to w sposób zadowalający. Odnosimy się do nawiązywać połączenia wideo i głosowe.

Skype to aplikacja należąca do Microsoftu, posiada szereg funkcji, które nigdy nie zawiedzią użytkowników, którzy z niej korzystają. W aplikacji możesz prowadzić pisemne rozmowy z czatów, ale możesz też prowadzić grupowe rozmowy wideo. Wyjaśnimy Ci to wkrótce.

Jaka jest rola Meet Now w aplikacji Skype?

Meet Now to narzędzie, które firma Microsoft uruchomiła ze względu na bardzo duży wzrost wykorzystania wideorozmów. To narzędzie sprawia, że ​​proces nawiązać połączenie wideo z jedną osobą lub że to połączenie jest w grupie.

Funkcją Meet Now w aplikacji Skype jest wykonywanie połączeń głosowych lub wideo za darmo i bez ograniczeń czasowych. Posiadanie konta również nie będzie problemem, ponieważ ta usługa jest stworzona tak, aby tylko zaplanuj rozmowy i wykonuj je. Dlatego jest to najlepsza alternatywa dla tego typu połączeń.

Jak tworzyć grupy w Skypie do rozmowy wideo?

Jednym z najłatwiejszych sposobów na nawiązanie połączenia grupowego jest utworzenie czatu grupowego w aplikacji Skype. Jeśli chcesz stwórz taki czat Będziesz musiał wykonać te kroki, które podamy poniżej. Procesy te będą dotyczyć systemów iOS i Android.

 1. Musisz uruchomić aplikację Skype.
 2. Tutaj naciśniesz przycisk „Rozpocznij nowy czat”, który jest arkuszem z ołówkiem lub może to być również niebieskie kółko z + pośrodku.
 3. Musisz dokonać ustawień grupy, są to:
  1. Nazwij ten czat grupowy.
  2. Umieść zdjęcie profilowe grupy, którą tworzysz.
  3. Możesz wybrać kolor tego czatu grupowego.
  4. Po naciśnięciu strzałki po prawej stronie możesz rozpocząć dodawanie kontaktów do czatu grupowego. Możesz wprowadzić tylko 600 kontaktów.
  5. Po wykonaniu tych ustawień możesz kliknąć „Gotowe”, a grupa zostanie utworzona.

Jeśli chcesz utworzyć nowy czat grupowy z komputera i nie wiesz jak to zrobić, będziesz zainteresowany tym segmentem, bo nauczymy Cię jak zrobić tę grupę:

 1. Musisz wejść do aplikacji Skype na komputer i kliknąć pole „Nowy czat”, a następnie nacisnąć pole „Nowy czat”.
 2. Wybierz obraz grupy, a następnie wpisz nazwę czatu.
 3. Po prostu zamierzasz dodać kontakty który będzie w tej grupie i naciśniesz „Gotowe”

W ten sposób grupa Skype będzie gotowa tylko na start czatuj lub prowadź rozmowy grupowe.

dziewczyna odbiera połączenie wideo

Ile osób może dołączyć do rozmowy wideo przez Skype’a?

Jedną z funkcji oferowanych przez Skype w porównaniu z innymi usługami rozmów wideo jest to, że umożliwia wykonywanie połączeń grupowych przy ilości 100 osób w jednym połączeniu. Jest to więc jedna z najlepszych alternatyw, jeśli chodzi o organizowanie tego typu spotkań.

Inną rzeczą, która może Cię zainteresować, jest to, że nie masz ustalonego limitu czasu trwania rozmowy, ale że mogą one trwać w tej wideokonferencji tak długo, jak uznają to za stosowne dla wszystkich uczestnicy wideokonferencji.

Jak rozpocząć rozmowę wideo z czatu grupowego?

To kolejna z najłatwiejszych rzeczy do zrobienia w tej aplikacji do przesyłania wiadomości. Aby rozpocząć rozmowę z czatu grupowego, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wprowadzić Skype z telefonu lub komputera. Ale już musisz dołączyć do grupy gdzie chcesz nawiązać połączenie.

Tutaj klikniesz ikonę aparatu, która znajduje się u góry czatu. W ten sposób rozpocznie się grupowa rozmowa wideo. Osoby, które chcą w nim uczestniczyć mogą odpowiedzieć, ale ci, którzy nie chcą tylko będą musieli to odrzucić.