Skip to content

Jak zainstalować Skype na Echo Show, aby wykonywać połączenia wideo?

3 de styczeń de 2022

Nowości technologiczne zawsze przychodzą i odchodzą co roku. Jednym z najnowszych osiągnięć jest inteligentny głośnik „Echo Show”, który może służyć do przeglądania informacji, a nawet ich słuchania. Tego typu głośniki zostały stworzone wyłącznie w celu: odtwarzaj pliki multimedialne.

Inteligentne głośniki Echo Show można podłączyć bezprzewodowo do Internetu, aby uzyskać dostęp do strony internetowej z plikami multimedialnymi. Pokażemy Ci wkrótce jak zainstalować Skype na urządzeniu Echo Show, jak konto firmy Microsoft jest połączone ze Skype, jak wykonywać połączenia za pomocą Echo Show i nie tylko.

Jak jest instalowany Skype w programie Echo Show?

Echo Show to urządzenia, które zostały stworzone w celu przeglądania treści multimedialnych bez żadnych niedogodności, można tak powiedzieć to jest jak mini telewizor z funkcjami telefonu komórkowego. W tej klasie urządzeń można korzystać z aplikacji lub tego typu rzeczy tak, jak robi to telefon komórkowy.

Dlatego jest to możliwe używaj Skype’a w programie Echo Show bez komplikacji. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zainstalować Skype’a w programie Echo Show, zwróć uwagę na następujący proces, który pokaże poniżej:

 1. Rozpocznij Echo Show
 2. Połącz go z siecią Wi-Fi
 3. Następnie przejdź do ustawień urządzenia
 4. Przejdź bezpośrednio do sekcji „Komunikacja”
 5. Wpisz tam, gdzie jest napisane „Skype”
 6. Następnie zaloguj się na swoje konto Skype i przejdź

Domyślnie Echo Show wprowadza aplikację lub program Skype do aplikacji swojego systemu operacyjnego, dzięki czemu użytkownicy może rozmawiać i dzwonić. Nawiasem mówiąc, mówiąc o Skypie, musisz wiedzieć, że istnieje sposób na wykonywanie połączeń grupowych przez Skype.

Jak połączyć konto Microsoft ze Skype z urządzenia Alexa?

Konta Microsoft można łatwo połączyć z kontami Skype, ponieważ obie usługi są dobrze powiązane. Wskazane jest połączenie kont Skype z kontami Microsoft, ponieważ w ten sposób będziesz mógł korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez Microsoft.

Taka synchronizacja jest łatwa do wykonania. Jeśli nie wiesz jak połącz swoje konto Skype W przypadku Microsoftu zwróć uwagę na następujący proces:

 1. Uruchom urządzenie
 2. Wejdź do aplikacji Alexa urządzenia
 3. Wchodząc do aplikacji Alexa, przejdź do „Ustawienia”
 4. Następnie przejdź do sekcji „Komunikacja”
 5. Następnie przejdź do sekcji „Skype” (gdzie konto jest połączone)
 6. W sekcji „Skype” zalogujesz się za pomocą konta Microsoft, na które musisz użyć konta Skype i voila

logo Microsoft

Pod koniec tego procesu usługi Skype zostaną uzupełnione o usługi firmy Microsoft i będziesz mógł bez problemu korzystać ze swojego Skype’a. Szczególnie, jeśli masz spotkanie wideo przez Skype Co najważniejsze, możesz go nagrać do późniejszego odtwarzania.

Jakie rodzaje połączeń można wykonywać w Echo Show?

Echo Show to jedno z najlepszych urządzeń, które można wykorzystać do wykonywania połączeń przez Skype, ponieważ dźwięk jest wysyłany i odbierany w dobrej jakości, wideo jest kompletne i bez kłopotów z połączeniem internetowym. Ponadto urządzenia te mają znaczną ilość pamięci RAM, która pomaga urządzeniu nie utknąć w większej liczbie wykonywanych procesów.

Dzięki Echo Show możesz używać Skype do rozmawiać z innymi ludźmi bez żadnych niedogodności. Jednak z tymi urządzeniami możesz wykonywać dwa rodzaje połączeń przez Skype. Zobacz, jakie są te dwa rodzaje połączeń, które Skype umożliwia nawiązywanie z urządzeń Echo Show:

Połączenia głosowe i rozmowy wideo

Jeśli powiemy, aby używać Skype’a na urządzeniu z Echo Show, będziesz mógł proaktywnie korzystać ze wszystkich jego funkcji. Ze Skype’em są sposoby, aby nawiązywać połączenia wideo i połączenia audio z Echo Show. Oto rodzaje połączeń, które można wykonać za pomocą Echo Show.

Więc jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować dzwoń przez SkypeNie musisz używać telefonu komórkowego ani komputera, ponieważ jeśli masz Echo Show, możesz z niego korzystać.

logo rozmowy wideo

Jak dzwonić w Skypie za pomocą polecenia głosowego?

Echo Show zawiera świetna funkcja poleceń głosowych dzięki czemu możesz dzwonić do kogo chcesz, kiedy tylko chcesz. Aby nawiązać połączenie przez Skype za pomocą polecenia głosowego, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Rozpocznij Echo Show
 2. Aktywuj rozpoznawanie głosu Alexa
 3. Porozmawiaj z Alexą i powiedz „Alexa zadzwoń (powiedz imię osoby) przez Skype”

Z drugiej strony, jeśli chcesz zadzwonić nie do zarejestrowanego kontaktu, ale na numer telefonu, powinieneś to zrobić:

 1. Rozpocznij Echo Show
 2. Aktywuj rozpoznawanie głosu Alexa
 3. Porozmawiaj z Alexą i powiedz „Alexa call (Powiedz nazwę telefonu, aby zadzwonić) przez Skype”

To wszystko, co musisz zrobić, gdy chcesz nawiązać połączenie za pomocą polecenia głosowego w Skypie. Jeśli masz kłopoty z wykonaniem połączenia Za pomocą tego polecenia możesz przejść do witryny pomocy Alexa i wyszukać informacje o niepowodzeniu polecenia głosowego.