Skip to content

Jak korzystać z „trybu portretowego” Skype’a? – Rozmyj swoje tło

9 de luty de 2022

Komunikacja jest kluczowym czynnikiem w życiu ludzi na poziomie społecznym, interakcja jest cechą człowieka w celu nawiązania relacji międzyludzkich z otaczającymi nas ludźmi. W tym sensie technologie i internet umożliwiają prowadzenie aktywnego życia społecznego za pośrednictwem tego medium. Dlatego w tym artykule porozmawiamy trochę o jednej z najlepszych aplikacji spełniających ten cel, czyli Skype.

Jest to świetne narzędzie komunikacji za pośrednictwem połączeń i połączeń wideo, a jego różne funkcje sprawiają, że jest ulubieńcem wielu osób. Jedną z najczęściej używanych funkcji podczas połączeń wideo jest tryb portretowy. Wiedzieć jak korzystać z trybu portretowego przez skype Przeczytaj uważnie kroki, które zostaną wyjaśnione poniżej, aby go aktywować.

Jak włączyć rozmycie tła w strumieniu Skype?

Opcje dostosowywania, które oferuje Skype, to jedna z rzeczy, które przyciągają uwagę użytkownika, na przykład dodawanie filtrów lub umieszczanie efektów w rozmowie wideo to często używana funkcja, możesz się bawić z tymi filtrami i bawić się ze znajomym lub rodzina.

Tryb portretowy polega na rozmywaniu tła wideo na naszym ekranie podczas rozmowy wideo i jest naprawdę przydatny, jeśli chcesz, aby kontakty skupiały się na osobie, a nie na tym, co widać wokół niej. ten Jakość i rozdzielczość obrazu HD sprawiają, że Skype jest jedną z najlepszych aplikacji do prowadzenia wideorozmów, zarówno w miejscu pracy, jak i w sferze społecznościowej. Mając to na uwadze, zobaczmy, jak włączyć rozmycie tła w strumieniu Skype:

Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej

Należy zauważyć, że aplikacja mobilna Skype została niedawno uruchomiona, dlatego nie wszystkie wersje Androida są dostępne. Możesz go użyć, jeśli masz Android w wersji 6.0 lub nowszejdobrą wiadomością dla użytkowników urządzeń z systemem operacyjnym iOS jest to, że dostępna jest również mobilna wersja tej aplikacji.

Jeśli więc zaktualizowałeś swój telefon z Androidem do najnowszej wersji, będziesz mieć możliwość rozmycia tła w rozmowach wideo, jeśli tak jest, pobierz i zainstaluj Skype na swoim smartfonie i wykonaj czynności wymienione poniżej, aby móc tworzyć efekt trybu portretowego:

Najpierw wejdź do aplikacji Skype i na liście kontaktów wybierz ten, do którego chcesz zadzwonić, musisz nacisnąć przycisk telefonu komórkowego lub przycisk aparatu, aby móc nawiązać połączenie wideo lub zadzwonić. Po rozpoczęciu połączenia wideo naciśnij trzy punkty, aby wyświetlić niektóre opcje, między innymi: Opcja „Rozmycie tła”.

Z drugiej strony procedura aktywacji trybu portretowego na telefonie z systemem iOS jest następująca: wejdź do aplikacji Skype na iPhonie lub iPadzie, przeszukaj listę kontaktów i wybierz osobę, do której chcesz zadzwonić, w przycisku rozmowa wideo musisz nacisnąć. Następnie kliknij menu opcji, czyli trzy punkty i wybierz „Rozmyj tło”. Dzięki tym prostym krokom możesz łatwo aktywować efekt trybu portretowego.

aplikacja Skype na telefon komórkowy i komputer

Za pośrednictwem aplikacji Windows lub Mac

W miejscu pracy Skype jest często używanym programem na komputerze, dzięki temu, że jest narzędziem z prostym interfejsem, posiada wszystkie dostępne funkcje do prowadzenia wideorozmów z najlepszą jakością obrazu. Z tego powodu chcemy Cię nauczyć, jak aktywuj tryb pionowy z Windows lub MacW rzeczywistości, jako aplikacja wydana po raz pierwszy na komputery, ta funkcja jest bardziej dopracowana niż inne wersje na urządzeniach mobilnych.

Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami: wprowadź Skype na swoim komputerze, wprowadzając swoje dane, a następnie wyszukaj na liście kontaktów osobę lub grupę, z którą chcesz rozpocząć wideokonferencję. Gdy to zrobisz, kliknij przycisk aparatu który znajduje się na dole czatu.

Stamtąd, zobaczysz podgląd Z tego, co widzisz w oknie, właśnie tam znajdziesz opcję 'Rozmycie tła’, wystarczy kliknąć tę funkcję, aby ją włączyć. Jeśli masz komputer MacOS, kroki, aby aktywować tryb portretowy, są takie same, jak te wymienione powyżej.

W witrynie Skype

robienie zdjęć z efektem rozmycia tła

Aplikacja Skype ma doskonałe funkcje, które udaje się w niej poprawić komfort użytkowania, na przykład, jeśli używasz jej do tworzenia spotkań poprzez wideokonferencje, opcja nagrywania rozmów i rozmów wideo jest doskonałym narzędziem do przeglądania ważnych punktów spotkania.

Co najlepsze, możesz korzystać z internetowej wersji Skype’a na swoim komputerze, bez konieczności pobierania jej na swoje urządzenie lub komputer. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę Skype i aktywować rozmycie tła, kroki, które należy wykonać, są podobne do tych wymienionych powyżej na komputerach z systemem Windows lub Mac, więc wystarczy je zastosować, aby łatwo uzyskać rozmycie tła podczas rozmowy wideo.

Co należy zrobić, aby skonfigurować rozmyte obszary rozmowy w Skypie?

Aby skonfigurować rozmyte obszary w rozmowie wideo Skype, musisz uzyskać dostęp do aplikacji mobilnej lub jej wersji internetowej i wybierz opcję „Ustawienia”, a następnie kliknij „Audio and Video” i stamtąd możesz wprowadzić niezbędne zmiany, takie jak zmiana tła lub jego rozmycie. Aby dowiedzieć się więcej o interesujących opcjach tej platformy, nie wahaj się wejść do pomocy technicznej Skype, aby uzyskać więcej informacji.

dołącz do naszego kanału telegram