Skip to content

Jak odzyskać usunięte lub usunięte kontakty z mojego Androida, iPhone’a lub Google Mobile?

20 de sierpień de 2022

Generalnie, gdy tak długo mamy urządzenie mobilne, idziemy zapisywanie wielu informacji najbardziej zróżnicowanych w nim. Kontakty to bez wątpienia jedna z najważniejszych rzeczy, jakie posiadamy, a ich utrata może dla wielu oznaczać katastrofę.

I to jest, gdy używasz urządzenia do problemy pracowniczepoza sprawami osobistymi, sprawy stają się jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ w takim przypadku może się to rzeczywiście skomplikować, ponieważ możesz stracić wielu klientów.

W przypadku osobistym mam znajomego, który ma ponad 2500 kontaktów na WhatsApp i wykorzystuje te kontakty, aby uruchomić wiele swoich promocji za pośrednictwem tej aplikacji. robićCzy możesz sobie wyobrazić utratę tych wszystkich kontaktów?? Z pewnością byłby to silny cios, od którego trudno byłoby się podnieść.

Ale nie martw się, ponieważ w takim przypadku istnieje bardzo dobra i przede wszystkim wygodna metoda, aby móc to zrobić przywrócić lub odzyskać wszystkie kontakty usunięte z telefonu komórkowego.

W przypadku, gdy straciłeś wszystko przez jakiś błąd, a może dlatego, że zdecydowałeś się na zmianę urządzenie przenośne, Istnieje bardzo prosta metoda, dzięki której nauczysz się odzyskać usunięte kontakty z mojego telefonu komórkowego w ciągu kilku minut.

Jeśli szukasz odzyskiwania kontaktów i rozmów WhatsApp, dzięki kopiom zapasowym jest to bardzo łatwy proces, ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się. pomożemy Ci.

Najprostszym sposobem jest skorzystanie z konta, z którego wysyłasz e-maile. zsynchronizowałeś telefon komórkowyponieważ w systemie Android zwykle tworzona jest kopia zapasowa wszystkich kontaktów, dzięki czemu można je przeglądać za pośrednictwem przeglądarki internetowej komputera.

W ten sposób będziesz mógł bez problemu konsultować się ze swoimi kontaktami. Możesz nawet przejść do Ustawień i skorzystać z opcji przywracanie/synchronizacja z konta e-mail, a zobaczysz, jak odzyskać wszystkie kontakty.

To całkiem proste, wystarczy przejść do Ustawień, Kont, Google i wreszcie Synchronizuj kontakty. Gdy to zrobisz, będziesz musiał przejść do komputera i zalogować się do poczty, w części Gmail przejdź do Kontaktów i będziesz mógł zobaczyć wszystkie kontakty, które miałeś na swoim telefonie komórkowym.

Jak widać, odzyskiwanie usuniętych kontaktów z telefonu komórkowego jest dość proste, wystarczy odpowiednio skonfigurować konto Gmail. Dlatego nawet w innym telefonie, który nie jest Androidem, mieć założone konto Poprawna poczta może być bardzo ważna i przede wszystkim oszczędzić Ci wielu bólów głowy.

Kontakty Google to usługa, która umożliwia przechowywanie i pobieranie danych kontaktowych w wygodny magazyn w chmurze Google.

Możesz dodać do swojej książki adresowej wszystkie potrzebne informacjetakie jak adresy e-mail, numery telefonów, zdjęcia kontaktów, dodatkowe dane (które będą widoczne tylko dla Ciebie) itp.

Ponieważ dane są przechowywane na serwerach Googlemożna uzyskać z dowolnego zakątka świata, w którym jest połączenie z internetem.

Właściciele smartfonów z Androidem można znaleźć i automatycznie pobierać kontakty, które właśnie utworzyli, do książek adresowych swoich urządzeń.

Jak również przekazywanie danych o nowych rejestracjach do magazyn w chmurze. Standardowy zestaw Google Suite jest preinstalowany na prawie wszystkich smartfonach z systemem Android.

Po kolejnej aktualizacji smartfona lub instalacja dowolnej aplikacji (która ma dostęp do książki adresowej), kontakty zapisane w Kontaktach Google mogą po prostu zniknąć.

Na szczęście można to łatwo naprawić. Upewnij się, że Twoje kontakty były naprawdę usunięte a nie ukryte przede wszystkim, musisz sprawdzić, czy ustawienia aplikacji obsługującej Twój notebook zostały zmienione.

Jak znaleźć stare kontakty Google? Krok po kroku

 • Otwórz aplikację, której używasz do zarządzać swoimi kontaktami.
 • Znajdź swoje menu (zwykle wygląda jak trzy pionowe kropki) lub ustawienia.
 • Można to zrobić za pomocą Findera, wpisując słowo „Kontakty”.
 • Sprawdź, czy są tam „Kontakty do wyświetlenia”, „Pokaż kontakty”, „Wszystkie kontakty” lub coś w tym stylu.
 • Jeśli jest taka opcja, upewnij się, że wszystkie możliwe kontakty (nie tylko WhatsApp czy Skype) są wyświetlane w aplikacji.
 • Jeśli nie możesz znaleźć czegoś podobnego w ustawieniach, zacznij przywracać kontakty za pośrednictwem usług Google (następny rozdział).

Jak przywrócić usunięte elementy z Kontaktów Google

Tylko kontakty, które zostały usunięte z Twojej książki adresowej temu mniej niż 30 dni są przechowywane w Koszu.

W przypadku przypadkowego usunięcia, na przykład, aplikacja zrobiła to po zainstalowaniu lub stało się ze względu na konfigurację nieprawidłowa synchronizacja), ten czas jest wystarczający.

 • Przejdź do swojej skrzynki odbiorczej Gmail logowanie.
 • Kliknij kropki w prawym górnym rogu obok swojego zdjęcia profilowego.
 • Wybierz „Kontakty”.
 • Usługa otworzy się w nowej karcie.
 • W menu po lewej stronie znajdziesz „Cofnij zmiany”.
 • Może być domyślnie ukryty, więc naciśnij „Więcej”, a otworzy się lista z funkcjami importu, eksportu, drukowania i przywracania.
 • Aby przywrócić kontakty Google, naciśnij „Cofnij zmiany”.
 • Wybierz, ile dni lub godzin temu chcesz przywrócić stan swojego książka adresowa.
 • Jeśli żadna z opcji Cię nie satysfakcjonuje, po prostu wybierz „Niestandardowy” i określ wymaganą liczbę dni (ale nie więcej niż 30).

importuj stare kontakty

Czas potwierdzić zmiany i sprawdzić, czy kontakty zostały przywrócone

W ten sam sposób możesz odzyskać utracone kontakty z Gmaila, ponieważ wszystkie usługi Google są ze sobą połączone, odzyskiwanie Kontaktów Google obejmie również Twój adres e-mail.

Jak mogę odzyskać usunięte kontakty z jego telefonu? Krok po kroku

 • Przejdź do ustawień smartfona i znajdź „Konto” lub „rachunki”.
 • Może to zależeć od Twojej wersji Androida.

Wybierz połączone konto Google lub dodaj je, jeśli masz nowy telefon

 • Uruchom aplikację „Kontakty” na swoim urządzeniu.
 • Znajdź w menu „Zarządzaj kontaktami”.
 • W otwartym menu przejdź do „Importuj lub eksportuj kontakty” – „Eksport”.
 • Określ konto, którego kopię zapasową chcesz utworzyć.
 • Zapisz go lokalnie, klikając „Karta SD” lub „Pamięć wewnętrzna”.
 • Naciśnij przycisk „Eksportuj”.

Czy wiesz, że możesz odzyskać kontakty Google z pliku VCF?

 • Przejdź do ustawień i wybierz „Google”.
 • Otwórz sekcję „Narzędzia” i wyszukaj „Odzyskiwanie kontaktu”.
 • Teraz musisz wybrać konto i plik, z którego chcesz skopiować kontakty.
 • Rozpocznij proces, klikając „Przywrócić”.
 • Poczekaj na powiadomienie systemowe o pomyślnym zakończeniu operacji.

Jak znaleźć stare kontakty w Kontaktach Google? Krok po kroku

Jeśli odzyskiwanie powiodło się, ale żądany kontakt nie pojawił się na liście, otwórz Kontakty Google i wybierz „inne kontakty” w menu po lewej stronie.

System automatycznie przechowuje tam dane osób, z którymi miałeś kontakt w usługi Google. Te kontakty nie są wyświetlane na głównej liście.

To może się przydarzyć każdemu przypadkowo naciśnij w niewłaściwym miejscu na ekranie. Może się nawet zdarzyć, że z powodu nieostrożności lub nieuwagi usuniesz kontakt ze swojej listy.

Tak jak mały błąd oprogramowania lub sprzętu może spowodować, że wszystkie informacje na twoim brak telefonu.

Zaletą jest to, że firmy produkujące smartfony są na to przygotowane. W szczególności firmy takie jak Apple rozwijają swoje urządzenia, aby od czasu do czasu generować kopię zapasową. Zezwalanie użytkownikom przywróć swoje urządzenia gdyby zaistniała ewentualność.

Podobnie, jeśli masz iPhone’a i przydarzył Ci się jeden z dużych problemów wcześniej wspomnianenie martw się, że w ten sam sposób ten przewodnik będzie dla Ciebie pomocny.

Ponieważ w kolejnych akapitach pokażemy Ci, jak odzyskać swoje informacje. Wystarczy postępować zgodnie z tymi instrukcjami, aby odzyskać usunięty lub usunięty kontakt na urządzeniu iPhone.

problemy z przeszłości

Aby odzyskać utracony kontakt na naszym iPhonie, będziemy musieli mieć Aplikacja iTunes. Będzie musiał być zainstalowany na naszym komputerze, Windows lub Mac.

Chociaż zdecydowanie polecamy zestaw wersji dla komputerów Mac ze względu na dużą kompatybilność między nimi, a tym samym znacznie łatwiej będzie ci poprawnie wykonać kroki.

Po otwarciu tej aplikacji będziemy musieli podłączyć nasz iPhone do urządzenia stacjonarnego za pomocą kabla USB. Dokładnie tak, jak zwykle robimy, aby zsynchronizować lub przenieść jakiś wewnętrzny plik. Teraz będziemy musieli zbadać aplikację iTunes, dopóki nie znajdziemy sekcji „Urządzenia”.

Kiedy znajdziemy tę sekcję, będziemy musieli ją kliknąć aby uzyskać dostęp do treści. W ten sposób poszukamy naszego iPhone’a i wciśniemy na nim prawy przycisk naszej myszki. Spowoduje to wyświetlenie krótkiej listy opcji.

W ramach tych opcji będziemy musieli wyszukać i wybrać ten, który mówi: „Przywróć z kopii zapasowej”. Ta opcja przywróci iPhone’a dokładnie do stanu, w jakim była wykonana ostatnia kopia zapasowa. Musisz więc zwrócić uwagę na datę, aby wiedzieć, czy jest to wygodne.

Więc jeśli ta kopia zapasowa jest bardzo stara, lepiej tego nie stosuj. Możesz stracić znacznie więcej informacji, niż próbujesz odzyskać. Ale jeśli kopia zapasowa jest nowa, nie powinno być problemu z jej uruchomieniem.

Więc jeśli już jesteś zdecydowany, powinieneś wybierz kopię zapasową który chcesz zastosować i kliknij „Przywróć”. Krótko mówiąc, program iTunes automatycznie zajmie się procedurą. Będziesz musiał tylko poczekać, aż się zakończy, a Twój iPhone powiadomi Cię, że możesz teraz z niego korzystać.

I to wszystko! W tym momencie zostanie odrestaurowany. twoja lista kontaktów wraz z resztą danych iPhone’a. Jeśli więc szukasz zgubionego, usuniętego lub usuniętego kontaktu, powinien on tam być.

W ten sam sposób zalecamy okresowe wykonywanie kopii zapasowej na wypadek, gdyby tak się stało, aby nie trać informacji ważny.

Czy udało Ci się łatwo odzyskać kontakty?

dołącz do naszego kanału telegram