Skip to content

Jak usunąć kontakty zarejestrowane dwukrotnie w Google? – Instruktaż

28 de grudzień de 2021

Google ma wiele aplikacji, z których może korzystać każdy, kto ma do dyspozycji. Konto e-mail Gmail. Jedynym sposobem, aby cieszyć się wszystkimi funkcjami Google, jest utworzenie konta Gmail. Gdy już masz to konto e-mail, możesz używać takich funkcji, jak „Kontakty”, „Dysk” i „Czat”.

Są to aplikacje Google, które są używane do różnych rzeczy. Na przykład „Dysk” służy do przechowywania plików, „Czat” do czatowania z innymi osobami, a „Kontakty” do zapisywania kontaktów. Pokażemy Ci wkrótce jak usunąć kontakty w Google, jak wyeliminować powtarzające się kontakty i kilka innych rzeczy związanych z tematem.

Przed rozpoczęciem usuń kontakty w google, musisz przestać myśleć o dwóch bardzo ważnych rzeczach, aby nie popełnić błędu. Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pomyśleć, jest to, jak długo kontakty, które usuniesz jako ostatnie w koszu, a drugą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że bardzo ważne jest, aby lista kontaktów była aktualna.

Usuwając kontakty w Google, musisz być bardzo zdecydowany, ponieważ po upływie 30 dni nie będziesz w stanie odzyskać tych kontaktów które usunąłeś. Ponieważ masz tego typu sprawy bardzo jasne, konieczne jest, abyś wiedział, dlaczego konieczne jest prawidłowe aktualizowanie listy kontaktów.

Zaktualizuj „Kontakty Google”

W miarę upływu czasu ludzie zazwyczaj zmieniają numer telefonu z powodu problemów osobistych lub z powodu jego utraty. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie zmieniają swój numer telefonu, ale istotne jest to, że zawsze możesz dowiedzieć się, jaki jest ich nowy numer.

Teraz, gdy ktoś zmieni swój numer telefonu, ważne jest, aby usunąć stary numer i utworzyć nowy. Jeśli jednak masz zdjęcie i wszystko, z czym możesz się skontaktować, możesz wybierz edycję kontaktu i w ten sposób umieść nowy numer. Należy zauważyć, że Kontakty Google umożliwiają nadawanie kontaktom pseudonimów.

Usuwanie zduplikowanych numerów telefonów osób z Kontaktów Google jest łatwe. Do nie usuwaj żadnego typu danych Na wszelki wypadek ważne jest, abyś zdecydował, czy chcesz usunąć kontakt, czy chcesz połączyć kontakty.

Są to dwie zupełnie różne rzeczy, których musisz się nauczyć w Kontaktach Google. Zwróć uwagę na następujące podtematy, aby zauważyć różnicę.

Usuń powtarzające się kontakty

Gdy usuniesz powtarzający się kontakt, Kontakty Google usuwają tę osobę z listy Twoich numerów telefonów. Do usuń kontakt z google musisz wykonać następujące czynności:

 1. Otwórz mobilną przeglądarkę internetową
 2. Przejdź do witryny kontaktów Google
 3. Zaloguj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś
 4. Będąc tam, wejdź do sekcji „Kontakty”
 5. Znajdź powtarzający się kontakt, który chcesz usunąć
 6. Naciśnij kontakt, który chcesz usunąć
 7. Teraz naciśnij ikonę 3 kropek
 8. Aby zakończyć, kliknij opcję „Usuń” i potwierdź, że chcesz użyć tej akcji

logo kosza na śmieci

Jest to proces, który powinien być stosowany w przypadku osób korzystających z telefonu komórkowego, ale działa również w przypadku osób, które uzyskują dostęp do „Kontaktów Google” ze swojego komputera. Ważne jest, abyś o tym wiedział, aby: wykonaj kopię zapasową swoich kontaktów, możesz utworzyć kopię zapasową na Dysku Google.

Dzięki kopii zapasowej wszystkich numerów telefonów w „Kontaktach Google” i kopii zapasowej na „Dysku Google” nigdy nie stracisz danych kontaktowych danej osoby. Ponadto, kiedy tylko chcesz, możesz pobrać tę kopię zapasową kontaktów, aby zaktualizować swoją listę w telefonie komórkowym.

Scal kontakty

Mix kontaktów jest nieco inny, ponieważ łączy kontakty o tej samej nazwie. Jeśli adres e-mail lub numer telefonu jest inny niż w inny kontakt o tej samej nazwie, dzieje się tak, że oba dane zostaną zapisane w jednym kontakcie.

Tego rodzaju rzeczy zapobiegną utracie danych kontaktowych innych osób. Jeśli chcesz wiedzieć, jak łączyć kontakty, zwróć uwagę na następujące wskazówki:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową swojego komputera lub telefonu komórkowego
 2. Przejdź do witryny „Kontakty Google”
 3. Zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail, jeśli to konieczne
 4. Przejdź do sekcji zatytułowanej „Popraw i połącz”
 5. Sprawdź, czy są jakieś kontakty, które można połączyć i wykonać wszystko, co powie Ci witryna „Kontakty Google”

dziewczyny łączące kontakty

To wszystko, co trzeba zrobić, aby scal kontakty w Google. Jeśli w sekcji „Popraw i połącz” nie ma nic do poprawienia, to dlatego, że zarejestrowałeś każdy kontakt w uporządkowany sposób. Oprócz sprawdzenia, jak kontakty są usuwane i łączone w Google, musisz dowiedzieć się, jak usuwać kontakty w Google Hangouts.

Aby usunąć powtarzające się kontakty w aplikacji „Kontakty Google”, ważne jest, aby dobrze zlokalizować te kontakty, które zamierzasz usunąć. Jeśli chcesz naucz się usuwać kontakty że zapisałeś dwa razy, zwróć uwagę na następujący podtemat:

Z bocznym menu aplikacji

Usuwanie powtarzającego się kontaktu w „Kontaktach Google” jest łatwe. Powinieneś tylko przejdź do paska bocznego aplikacji, poszukaj sekcji „Połącz i popraw” i wprowadź ją. Tam zobaczysz wszystkie powtarzające się kontakty, jeśli są powtórzone, wystarczy je wybrać i usunąć.

dołącz do naszego kanału telegram