Skip to content

Jak odzyskać moje zhakowane konto na Facebooku, bez hasła lub z moim numerem telefonu [Muy Fácil]

23 de grudzień de 2022

Prawie każdy korzysta z Facebooka. W tej sieci społecznościowej mamy setki znajomych, zdjęć, wiadomości itp. Coś ewidentnie prywatnego. Z tego powodu konieczne jest dbanie o konto na Facebooku.

Ale jest wiele osób, które beztrosko tracą swoje konto w rękach złośliwych stron trzecich. Dlatego zobaczymy w tym artykule jak odzyskać moje zhakowane konto na Facebooku.

Użyjemy bardzo prostej metody, którą może wykonać każda osoba, niezależnie od tego, czy ma zaawansowaną wiedzę, czy nie.

Odzyskaj zhakowane konto na Facebooku

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, wiedząc, jak odzyskać konto na Facebooku, jest to, czy osoba, która włamała się na nasze konto, zmieniła adres e-mail, czy nie. Jest to niezbędne, gdy chcesz odzyskać konto na Facebooku.

Sprawy mogą się skomplikować lub bardzo proste w zależności od tego, co omówiliśmy powyżej. Na wypadek, gdyby Twoje konto na Facebooku zostało zhakowane, a Twój adres e-mail został dodatkowo zmieniony. Kroki, które należy wykonać, to:

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to skontaktować się z Facebookiem, aby poinformować go o swojej sytuacji. W tym celu należy wejść w ten link: https://www.facebook.com/hacked

Musisz postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, które daje Ci sieć społecznościowa. Facebook zaczyna prosić Cię o różne informacje związane z kontem, w tym adres e-mail, który miałeś wcześniej, a nawet numer telefonu powiązany z tym kontem.

Istotne jest, abyś odpowiedział zgodnie z prawdą i aby wszystkie odpowiedzi były poprawne, aby w ten sposób odzyskać konto.

Jak odzyskać zhakowane konto na Facebooku

Jeśli Twoje konto na Facebooku zostało zhakowane, ale nie zmieniliby e-maila. Wszystko staje się znacznie łatwiejsze, a przede wszystkim szybkie.

Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na oficjalną stronę Facebooka.

Następnie musisz kliknąć tam, gdzie jest napisane „Zapomniałeś konta?”.

Otworzy się nowa strona, na której musisz wybrać opcję „odzyskać swoje konto”. Następnie wystarczy podać swój adres e-mail i kliknąć „Szukać”.

Na następnej stronie, która się pojawi, zobaczysz kilka opcji. Ten, który cię interesuje, to ten, który mówi „Kod e-mail” po tym po prostu kliknij „Kontynuować”.

Teraz musisz sprawdzić pocztę. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z Facebooka z kodem, który musisz skopiować i wkleić w otwartym oknie w sieci społecznościowej. Gdzie jest napisane „Wprowadź kod” wtedy oczywiście klikamy „Kontynuować”.

Nadchodzi ostatni krok, który byłby „Wyloguj się z innych urządzeń” Koniecznie zaznacz tę opcję, aby nasza sesja została zamknięta na każdym urządzeniu, które było otwarte. Nawet jeśli osoba, która nas zhakowała, korzysta z konta. Aby zakończyć, po prostu kliknij „Kontynuować”.

O czym należy pamiętać

Aby dbać o nasze konto na Facebooku i w zasadzie każdego rodzaju konta, ważne jest, aby nie otwierać go na urządzeniach lub komputerach używanych przez inne osoby. Wiele osób loguje się do komputerów publicznych, a następnie zapomina się wylogować. To całkiem normalne, że w takim przypadku tracą swoje konta.

Poza tym to ważne zachowaj inne hasło dla każdej sieci społecznościowej. Musisz także mieć bezpieczne hasło, ponieważ klasyczne „123456” są bezużyteczne i zbyt łatwe do odgadnięcia.

Wiele osób decyduje się na umieszczenie daty urodzenia swojej lub dzieci, to kolejny łatwy sposób na zhakowanie konta. Najlepiej jest tworzyć kombinację wielkich i małych liter oraz cyfr. Weź coś od nas i dodaj coś, co nie ma z nami nic wspólnego.

Najlepszym przykładem byłoby to:JuanPereZDesinformado855”. W ten sposób udawajmy, że Juan Perez to twoje imię, mieszasz swoje imię z jakimś niespójnym słowem i kilkoma przypadkowymi liczbami i to wszystko, masz już we wszystkim bezpieczne i łatwe do zapamiętania hasło.

Ważne jest, aby dbać o swoje konto na Facebooku, ponieważ, jak wszyscy wiemy, mamy na nim wiele rozmów, zdjęć i filmów, wspomnień sprzed lat, których oczywiście nikt nie chciałby stracić.

Zobacz, jak łatwo odzyskać hasło do Facebooka za pomocą numeru telefonu

Facebook jest zdecydowanie najczęściej używaną siecią społecznościową na całym świecie. Na co dzień wszyscy uzyskujemy do niego dostęp z tego czy innego powodu. Jednym z dużych problemów jest zapomnij hasła.

Mam wielu znajomych, którzy codziennie wchodzą do sieci społecznościowej ze swoich urządzeń mobilnych, oczywiście bardzo rzadko wpisują hasło do swojego konta, ale po tak długim czasie wejście bez konieczności podawania hasław pewnym momencie, gdy muszą wprowadzić je ponownie, zapominają o tym, oczywiście po tak długim wejściu z telefonu komórkowego bez konieczności wpisywania hasła, jasne jest, że można je zapomnieć.

Bez względu na powód, nie jest miło namieszać, aby dostać się do sieci społecznościowej, zapomnienie danych dostępowych nie jest zbyt dobrą rzeczą, zwłaszcza jeśli chodzi o konto, które ma nie tylko tysiące znajomych, ale także zdjęcia, filmy , wspomnienia, może nawet stworzony przez siebie fanpage itp.

Jak odzyskać hasło z numerem telefonu

Nie wspominając już o tym, że nie pamiętasz nawet hasła do starego adresu e-mail, którego użyłeś kilka lat temu, aby zarejestrować się na Facebooku, kiedy to się dzieje, jedynym sposobem na osiągnięcie odzyskać hasło jest przez numer telefonu i wcale nie jest to skomplikowane.

Wystarczy, że na głównej stronie Facebooka klikniesz tam, gdzie jest napisane „Nie pamiętam hasła”.

Następnie Facebook prosi o podanie adresu e-mail lub numeru telefonu w celu wyszukania konta, oczywiście podajesz numer telefonu, który powiązałeś ze swoim kontem.

Zaraz po wpisaniu numeru Powinieneś otrzymać SMS z kodem aby można było odzyskać dane hasło.

Odzyskaj konto na Facebooku z numerem telefonu

Jak zobaczysz, odzyskanie hasła z numerem telefonu i bez konieczności korzystania z poczty e-mail nie jest wcale skomplikowane.

Więc ilekroć rejestrujesz się na oficjalnych stronach internetowych i są to ważne konta, podawaj swoje prawdziwe dane. Oczywiście, jeśli zamierzasz zarejestrować się na ogólnym forum lub stronie internetowej, nie jest to konieczne, ale jeśli robisz to w sieciach społecznościowych tego poziomu, e-mailach, dużych kontach firmowych itp. Zawsze wskazane jest podawanie prawdziwych danych, oczywiście do pewnego momentu.

Jak odzyskać konto na Facebooku bez e-maila

Najpopularniejszym portalem społecznościowym ostatnich lat jest Facebook. Chociaż dziś można by powiedzieć, że pod względem popularności Instagram jest dość blisko. Prawda jest taka, że ​​jego starszy brat ma ogromną liczbę użytkowników, którzy codziennie korzystają z sieci społecznościowej do wielu rzeczy.

Chodzi o to, że ta sieć społecznościowa jest dziś ważna nie tylko z powodów osobistych, ale także komercyjnych. Od firm i małych biznesów z fanpage’ami, po osoby, które sprzedają i kupują poprzez grupy.

Dlatego nikt nie chce stracić konta a gdyby coś takiego się wydarzyło, chcieliby wiedzieć jak odzyskać hasło do Facebooka bez poczty i bez zmiany. To jest w ramach wszystkich prostych.

Odzyskaj hasło do Facebooka bez e-maila

Wiele osób tworzy swoje konto na Facebooku za pomocą dowolnego adresu e-mail lub takiego, do którego nie przywiązują dużej wagi. Po kilku latach możesz nawet nie pamiętać hasła do tego e-maila.

Co naraża Twoje konto na Facebooku na wypadek, gdybyś chciał je odzyskać, tak jak dzieje się to teraz.

Z kolei konieczne jest umieszczenie telefonu komórkowego. Więc jeśli masz telefon, odzyskanie konta będzie niezwykle łatwe, a za kilka sekund będziesz mieć do niego dostęp ponownie.

Oczywiście ledwo wchodzisz na stronę Facebooka przez komputer. W prawym górnym rogu ekranu jest, aby się zalogować. Ale jeśli spojrzysz poniżej, pojawi się komunikat „Zapomniałeś danych konta?Musisz na niego naciskać.

Odzyskaj hasło do Facebooka bez e-maila

Mały formularz pojawia się tam, gdzie jest napisane „odzyskać swoje konto” i w dół „Wprowadź adres e-mail lub numer telefonu, aby znaleźć swoje konto”. Powinieneś więc dodać swój numer telefonu komórkowego, a nie adres e-mail, ponieważ nie masz do niego dostępu.

Następnie przechodzisz do nowego ekranu, na którym oferuje zmianę hasła. Pojawiają się dwie opcje: pierwszy polega na wysłaniu kodu e-mailem w celu dokonania zmiany, a drugi na wysłaniu wspomnianego kodu SMS-em.

Jasne, że zamierzasz wybierz drugą opcję aby móc zmienić hasło i skutecznie odzyskać swoje konto na Facebooku bez e-maila.

Jak odzyskać konto na Facebooku bez adresu e-mail lub numeru

W przypadku braku adresu e-mail lub numeru telefonu. Jedyną alternatywą, jaka Ci pozostała, jest wysłanie wiadomości do [email protected] z tematem”Nie mogę zalogować się na swoje konto”. Mogą w końcu poprosić o jakąś identyfikację, aby potwierdzić, że to ty, a nie ktoś próbujący ukraść konto.

Rodzajem dokumentu tożsamości może być prawo jazdy, dokument tożsamości, paszport itp.

Ukradli mi Facebooka i zmienili e-mail. Jak to rozwiązać

Konta w sieciach społecznościowych muszą być zawsze aktualne. Ważne jest, aby wszystkie dane, które masz na koncie, były prawdziwe, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

Ale także, że są one aktualizowane. Jeśli zmienisz telefon, musisz go zaktualizować, to samo dzieje się z pocztą e-mail.

W ten sposób, jeśli zgubisz hasło lub kradną ci konto odzyskanie wspomnianego konta jest znacznie łatwiejsze i przede wszystkim szybsze bez żadnego problemu. To będzie kwestia kilku sekund.

Odzyskaj Facebooka, którego adres e-mail został zmieniony

Posiadanie adresu e-mail, z którego pamiętamy hasło do rejestracji w sieciach społecznościowych, jest niezbędne. Jednak, aby faktycznie odzyskać konto na Facebooku najlepszy jest zawsze telefon komórkowy. Nasz numer telefonu komórkowego znacznie ułatwia nam odzyskanie hasła.

Bo nawet jeśli Czy ktoś chce zmienić nasze hasło?otrzymamy powiadomienie na nasze urządzenie, że próbują je zmienić lub nieautoryzowany dostęp.

Zmienili mój adres e-mail na Facebooku i numer telefonu komórkowego

Być może na wypadek, gdybyś wszystko zmienił Już sobie wyobrażasz, że nie możesz już odzyskać wspomnianego konta. Kiedy w rzeczywistości istnieje metoda, która nie jest łatwa, ale przy odrobinie cierpliwości możesz odzyskać wspomniane konto.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta, wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z obsługą sieci społecznościowej. Poproszą Cię o różne informacje i ewentualnie dołączą zdjęcie Twojego dokumentu, aby zweryfikować, czy to rzeczywiście Ty.. Ważną rzeczą jest to, że możesz zweryfikować, czy to naprawdę ty, czy twoje imię i nazwisko pasuje do konta na Facebooku.

Sieć społecznościowa ma e-mail dla tego rodzaju przypadków, dla osób, które cierpią z powodu tych włamań, w których zmienia się numer telefonu, a także adres e-mail konta. Nawet w przypadkach, gdy nie pamiętasz tych danych i chcesz odzyskać konto, możesz to zrobić właśnie dzięki temu.

Adres e-mail wsparcia Facebooka to [email protected] Jeśli wyślesz wiadomość e-mail na ten adres z wyjaśnieniem, odpowiedzą ci w krótkim czasie, aby pomóc ci rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.

Moje konto na Facebooku zostało skradzione

Musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jak możesz sobie wyobrazić, tysiące ludzi każdego dnia wysyła e-maile na to konto. Dlatego ważne jest, aby uzbroić się w cierpliwość, ponieważ odpowiedź może zająć kilka dni.

Ale kiedy już to zrobią, mogą udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, które musisz zadać, aby odzyskać konto. Następnym razem pamiętaj, że to ważne aktualizuj wszystkie swoje dane, ale przede wszystkim mieć nieco bardziej skomplikowane hasła i nie logować się z żadnego urządzenia, które nie jest nasze. Jest to niezbędne, aby nie stracić konta w żadnej sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram