Skip to content

Jak aktywować i mieć Facebooka za darmo z Tigo – Tigo Tricks

16 de lipiec de 2023

Facebook jest główna sieć społecznościowa na planeciei dlatego wiele osób chce mieć z tego jak najwięcej, ponieważ oczywiście aby się nim cieszyć, musimy mieć mobilne połączenie danych w smartfonie lub Internet w domu, aby wyświetlić go z komputera.

Ale na szczęście niektóre firmy w tym segmencie zrozumiały absolutne znaczenie tej sieci społecznościowejnajpopularniejszy na świecie, i dają nam do niego dostęp bez konieczności płacenia, jak w konkretnym przypadku Tigo.

W następnej kolejności nauczymy Cię wszystkiego, co musisz o tym wiedzieć aktywuj Facebooka za darmo w Tigo, dzięki temu krok po kroku nauczymy Cię.

W ten sposób możesz mieć Facebooka za darmo u operatora Tigo

Ważne jest, aby przed wykonaniem tego samouczka wiedzieć, czy Twój telefon komórkowy jest kompatybilny Sieć Tigo 3G i 4G LTE, więc nie będziesz mieć problemów, gdy będziesz chciał mieć Facebooka za darmo.

I główne różnice między 3G, 4G i 5G, więc wiesz Który jest lepszy dla twojego urządzenia? i z którym będziesz miał lepszy zasięg, dzięki czemu sieć będzie dużo szybsza i z lepszym sygnałem.

Sztuczka, którą przedstawimy poniżej, jest jedną z najlepszych, aby móc być w tej chwili w najpopularniejszej sieci społecznościowej, ponieważ będziesz mógł uzyskać dostęp do Facebooka bez posiadania danychmożesz być godzinami bez ograniczeń czasowych.

Musisz pamiętać, że bardzo ważne jest, abyś miał karta SIM Tigo, która jest aktywna, ponieważ ten operator jest tym, który ma umowę z Facebookiem.

Zostawiamy Ci krok po kroku, abyś mógł bezpłatnie aktywować Facebooka w Tigo

Cóż, jak powiedzieliśmy, dzięki Tigo tak jest możliwość skorzystania z Facebooka ale całkowicie za darmo.

Mając na uwadze, że najważniejsza sieć społecznościowa na świecie doszła do porozumienia z tym operatorem pozwalają nam przeglądać i rozmawiać z naszymi przyjaciółmi bez konieczności wydawania ani grosza z naszego planu, w ramach planu, który ma na celu bezpłatny dostęp do Facebooka w Kolumbii.

Z drugiej strony musimy powiedzieć, że prawdą jest również, że wielu użytkowników Tigo wskazało, że tak problemy z aktywacją Facebooka za darmo, a może to być spowodowane tym, że promocja oficjalnie zakończyła się 15 kwietnia 2015 r.

Jeśli chodzi o jego działanie, należy zauważyć, że był tylko potrzebny być użytkownikiem Tigo i mieć aktywny chipoprócz oczywiście posiadania smartfona, który bezproblemowo porusza się w sieci Tigo, a jednocześnie, jakże inaczej, akceptując regulamin usługi.

Z drugiej strony nie możemy wykluczyć, że ta promocja wróci w dowolnym momencie, biorąc pod uwagę ogromny sukces, jaki osiągnął.

czarna klawiatura mobilna

Możliwe jest posiadanie Facebooka za darmo na urządzeniu mobilnym z kartą SIM Tigo

Wiemy, że w obliczu tego, co może ponownie stać się możliwością uzyskaj bezpłatny dostęp do Facebooka z Tigowielu użytkowników będzie twierdzić, że wie, jak to działało, iw związku z tym musimy powiedzieć, że nie odejmowało danych od planu, dlatego było bezpłatne.

I mogliśmy przeglądać Facebooka, ile tylko chcieliśmy, będąc jednakowo opłacani za postpaid i prepaid. System działał tak przez dwa miesiące, ale jak powiedzieliśmy, promocja na razie się skończyła, do być ponownie.

Dlatego wszystkim, którzy nas pytali, dlaczego to nie działa, musimy powiedzieć, że jest powód. Właściwie mamy taką nadzieję Wróć kiedyświęc musisz być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami od Tigo na ten temat.

Z drugiej strony, musisz wiedzieć w tym samym czasie, co druga opcja korzystaj z Facebooka za darmo z Tigo To przez Facebook SIM, który oferuje nam 2 tygodnie darmowego Facebooka, a żeby mieć dostęp do tej promocji wystarczy być z Tigo i mieć czip SIM Facebooka, choć podobnie jak poprzedni ma to oczywiście swoje ograniczenia.

Bardzo przydatną sztuczką, którą powinieneś wiedzieć, jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią darmowe korzyści, jest wiedzieć, jak możesz pobrać i mieć WhatsApp za darmo z linią przedpłaconą Tigo, co będzie dla Ciebie bardzo przydatne, ponieważ będziesz mógł korzystać z tego wspaniałego aplikacja do czatu nie wymaga danych.

Mamy nadzieję, że ten samouczek bardzo Ci się spodobał, a także możesz bezpłatnie korzystać z Facebooka na swoim urządzeniu będziesz cieszyć się większą liczbą godzin w swojej ulubionej sieci społecznościowej.

Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram