Skip to content

Rozwiązanie: „Nie mogę wejść na Facebooka ani zalogować się z telefonu komórkowego” Jak odzyskać konto na Facebooku?

25 de lipiec de 2023

Facebook to najpopularniejsza sieć społecznościowa na świecie, platforma, która ma ponad 2 000 milionów użytkowników na całym świecie, użytkowników, którzy oczywiście logują się regularnie, aby zobaczyć wszystkie swoje wiadomości i znaleźć miejsce do rozrywki i zabawy. Prawda jest taka, że ​​w każdym przypadku, w niektórych przypadkach mogą pojawić się problemy z wejściem na Facebookaa dzisiaj chcemy nauczyć Cię, jak go rozwiązać.

Chodzi o to, że pomimo swojej ogromnej popularności, co nie podlega dyskusji, w niektórych momentach mamy problemy z wejściem na Facebookaa dziś postaramy się nauczyć Cię, jak szybko i łatwo się ich pozbyć.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że jeśli nie możesz wejść na platformę tej sieci społecznościowej, prawdopodobnie znajdziesz informacje na ten temat w tym artykule.

Nie mogę wejść na Facebooka, rozwiązanie problemów z uruchamianiem

Jeśli masz problem z wejściem na Facebooka, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić należy wziąć pod uwagę, że masz połączenie z Internetem na swoich urządzeniach, i wszyscy wiedzą, że jeśli nie mamy dostępu do danych mobilnych lub Wi-Fi, prawdopodobnie nie ma sposobu, aby skorzystać z tej aplikacji, chyba że znasz alternatywę offline. Poza tym musisz wziąć pod uwagę, w ten sam sposób, że jeśli masz Internet, może on nie wpuścić cię z innych powodów.

Ale najpierw będziemy musieli wykluczyć powyższe wady. Problemy z połączeniem są główną przyczyną, dla której nie możemy wejść na Facebooka i aby się ich pozbyć, będziesz musiał poszukać dostępnej sieci Wi-Fi, a dlaczego nie, witrynę, z której dane 3G lub 4G LTE docierają do Ciebie prawidłowo. Jeśli jesteś online i nadal nie możesz się zalogować, czytaj dalej.

Jeśli problemem nie jest połączenie internetowe, prawdopodobnie ma to coś wspólnego z oficjalną aplikacją Facebook. W takim przypadku musisz zrobić Sprawdź, czy masz najnowszą dostępną wersję. Aby to zrobić, musisz przejść do Sklepu Google Play i zajrzeć konkretnie do sekcji Facebook, jeśli opcja Aktualizuj nie pojawia się. Jeśli tak, musisz zaktualizować.

Teraz, jeśli żadne z poprzednich rozwiązań nie zakończyło udzielania ci pomocy, być może będziesz musiał wrócić do sprawdź zarówno swoją nazwę użytkownika, jak i adres e-mail, a z drugiej strony twoje hasło. W ten sposób możesz sprawdzić, czy wprowadzane przez Ciebie dane są poprawne, czy też nie popełniasz błędu. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, co w każdym przypadku należy poprawić.

Jak odzyskać i zresetować moje konto na Facebooku, aby uzyskać ponownie dostęp

Z tego powodu musimy ci powiedzieć, że jeśli zapomniałeś Twoje konto e-mail, hasło lub nazwę użytkownika Facebookapokażemy Ci, jakie kroki musisz wykonać, aby odzyskać te dane i tym samym móc wejść.

W każdym razie istnieją inne powody, dla których nie będziesz mógł wejść na swoje konto na Facebooku, na przykład gdy nie mamy dostępu do Internetu, coś, co należy sprawdzić przy próbie połączenia. Bez Internetu, czy to danych mobilnych, czy Wi-Fi, nie ma możliwości uzyskania dostępu do sieci społecznościowej.

przewodnik, aby odzyskać dostęp do konta na Facebooku

W innych przypadkach niektórzy użytkownicy wskazywali, że problem dotyczy konkretnie z tym, że aplikacja nie działadla którego musimy go zaktualizować, instalując najnowszą wersję, więc pokażemy Ci, jak to zrobić:

  • Iść do sklepu Google Play na swoim urządzeniu mobilnym
  • Kiedy już go znajdziesz, musisz wejść w wyszukiwarkę i napisać Facebook, aż pojawi się ikona najsłynniejszego portalu społecznościowego na świecie
  • Jeśli jest jakaś oczekująca aktualizacja, strona zaoferuje dokładnie tę opcję aktualizacji
  • Jeśli ta opcja nie pojawia się, oznacza to, że nie ma dostępnej nowszej wersji
  • w każdym razie, W przypadku aktualizacji należy zaakceptować warunki aktualizacji i będziesz musiał poczekać kilka sekund

Jeśli masz inny problem podczas wchodzenia na swoje konto na Facebooku lub nie możesz poprawnie uruchomić sekcji, powinieneś to zrobić daj nam znać, co się dzieje więc możemy Ci w tym pomóc.

Czy rozwiązałeś swoje problemy, aby wejść na Facebooka?

dołącz do naszego kanału telegram