Skip to content

Jak dowiedzieć się, kto widzi i odwiedza mój profil i historie na Facebooku, nie będąc przyjaciółmi

10 de lipiec de 2023

Facebook to sieć społecznościowa, która od kilku lat pozostaje jedną z głównych opcji interakcji i poznawania nowych ludzi, a także utrzymywania komunikacji z rodziną i przyjaciółmi, stale dążąc do innowacji poprzez oferowanie nowych funkcji na swojej platformie i jedną z Największą uwagę przykuły historie, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd mam wiedzieć, kto ogląda moje filmy? historie z facebooka?

Jest to niewątpliwie jedno z głównych zapytań, które użytkownicy często zadają nam w ostatnim czasie. Prawda jest taka, że ​​widzieliśmy, jak prawie wszystkie sieci społecznościowe na świecie dodały historie do swoich opcji. Funkcja umożliwiająca udostępnianie postów.

Te historie na Facebooku, które przesyłamy, to krótkie posty, ponieważ będą dostępne dla naszych przyjaciół przez 24 godziny lub dopóki nie zdecydujemy się ich usunąć, ale jeśli przepełni Cię ciekawość i zastanawiasz się, skąd wiedzieć, kto je widział?

Dlatego w tym artykule postaramy się opowiedzieć trochę o tym, co dzieje się w tym zakresie. Pierwszą rzeczą do powiedzenia jest to, że historie z facebookapodobnie jak WhatsApp, Snapchat czy Instagram, pozwalają nam wiedzieć, kim są użytkownicy, którzy je widzą, więc przejdźmy oczywiście do tych konkretnych informacji.

Jak się dowiedzieć, kto widzi moje relacje na Facebooku

Biorąc pod uwagę podobieństwo między sposobem, w jaki te publikacje są udostępniane w różnych portale społecznościowe a czas trwania to tylko 24 godziny, więc jak powiedzieliśmy wcześniej, zawsze będziesz mieć sposób na sprawdzenie, kto je widział.

Poza tym w ten sam sposób należy rozważyć w tym sensie, że jeśli nie wiesz kto widzi twoją historię Facebook, nauczymy Cię wszystkich szczegółów, które należy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to opublikować swoją historię w normalny sposób. Gdy historia zostanie opublikowana na Facebooku, musisz uzyskać do niej dostęp z opcji „Twoja historia” w menu głównym. Pamiętaj, że będziesz mieć dostęp nie tylko do tego, co udostępniłeś, ale także do listy osób, które widziały tę treść.

Po wybraniu którejkolwiek z przesłanych historii lub historii, następną rzeczą do zrobienia jest spojrzenie na licznik reprodukcji w lewej dolnej części ekranu, sekcję, którą bardzo szybko rozróżnisz, ponieważ ma ikonę rodzaju oka

Klikając na tę ikonę możesz łatwo dowiedzieć się, który z Twoich znajomych widział udostępnioną przez Ciebie historię. Nawet jeśli historie widział ktoś, kto nie należy do Twojej grupy znajomychrównież będziesz mógł ją poznać, ponieważ jest ona zarejestrowana na liście osób, które widziały Twoją historię.

Zobacz reakcje na swoich relacjach na Facebooku

Jeden z kluczy do lepszego zrozumienia, jak działają relacje na Facebooku Reakcje. Rzeczywiście, przekonasz się, że te same reakcje, których możesz użyć we wspólnych publikacjach tej sieci społecznościowej, można również wykorzystać w historiach, co nie jest drobnym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach.

W każdym razie musisz o tym wiedzieć w każdej swojej historii możesz zobaczyć reakcje swoich kontaktów. Niewątpliwie dobra wskazówka, która grupa osób bardziej zwraca uwagę na Twoje posty na Facebooku.

Czy mogę wiedzieć, kto odwiedza mój profil na Facebooku?

W przeciwieństwie do relacji, gdzie istnieje wyraźny zapis każdej osoby, która widzi Twoje posty, w przypadku odwiedziny na Twoim profilu nie da się dokładnie poznać. Jedyne, na co możesz mieć nadzieję, to to, że zareagują na jeden z twoich postów.

wiedzieć, kto widzi profil na Facebooku

Oczywiście znajdziesz wiele metod, które powiedzą ci, że jest to możliwe, jeśli używasz programu lub aplikacji, ale ryzyko, które narażasz, jest bardzo duże i jeśli nie boisz się o bezpieczeństwo swojego komputera, najlepiej jest unikać takich działań.

Lepiej spróbuj pisać dużo postów i historie i na pewno w ten sposób będziesz mógł mieć potrzebne informacje o swoich obserwujących. Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o relacjach na Facebooku? Powiedz nam.

dołącz do naszego kanału telegram