Skip to content

Jak zobaczyć zdjęcia innego użytkownika na Twitterze? – Treści multimedialne

30 de grudzień de 2021

Powszechnie wiadomo, że do niedawna moc przeglądać zdjęcia innego użytkownika na Twitterze To był nie lada wyczyn, ponieważ sieć społecznościowa albo na to nie pozwalała, albo wymagała pewnych kroków, nieco trudnych i dlatego musieliśmy pozostać z pragnieniem. Jednak ostatnio platforma chciała postawić więcej na tę sekcję fotograficzną, a także Facebook i Instagram, umożliwiając i ułatwiając użytkownikom możliwość zobacz cudze galerie bez większych komplikacji, oferując nam bardziej intuicyjny interfejs, aby cieszyć się zdjęciami użytkownika, którego chcemy zobaczyć.

Jakie są sposoby przeglądania zdjęć, które umożliwia Twitter?

Po ostatnich aktualizacjach, takich jak tryb ciemny, Twitter jeszcze bardziej ułatwił życie swoim użytkownikom w różnych aspektach, w celu dalszej poprawy ich doświadczenia w ramach platformy jako takiej. Jak powiedzieliśmy, wcześniej zobacz zdjęcia osoby były męką; Opracował jednak łatwiejszy sposób, aby móc robić te treści multimedialne, dodatkowo, że możemy je śledzić, aby wiedzieć, na przykład, w którym poście został „tweetowany”, czy obraz został retweetowany i tak dalej. Bez wątpienia chodzi o świetne ulepszenia, które czynią nasze życie jeszcze łatwiejszym.

Jakie kroki musimy wtedy zrobić, aby móc wizualizować długo oczekiwane? galeria osoby na Twitterze? To bardzo proste, powiemy Ci poniżej:

  1. Najpierw idziemy do Profil na Twitterze osoby, której galerię chcemy zobaczyć.
  2. W prawym górnym rogu zobaczymy opcję o nazwie „Ostatnie obrazy”, w której możemy teraz wyświetlić łącznie cztery miniatury, które odpowiadają ostatnim wpisom użytkownika (oczywiście jeśli chodzi o obrazy).
  3. Na koniec, ponieważ chcemy zobaczyć całą jego galerię, musimy dotknąć lub kliknąć opcję „Zobacz wszystko” i voila, Twitter przeniesie nas do galerii zdjęć tej osoby.

Teraz kolejnym z najbardziej uderzających punktów, jakie zaoferowała nam sieć społecznościowa, jest sposób w Jak możemy obejrzeć galerię zdjęć?, w którym będziemy mogli je zobaczyć na dwa sposoby.

W kształcie mozaiki

Tutaj zostaną nam zaprezentowane wszystkie zdjęcia w małym formacie, a dokładnie ostatnie 100, jeśli użytkownik ma więcej, możemy „odwrócić stronę”, aby wyświetlić resztę. Ale czy widzisz to duże? Oczywiście klikając na jedno ze zdjęć, które chcemy zobaczyć, wybrane przez nas zdjęcie zostanie powiększone, aby obejrzeć je pojedynczo i w dużym rozmiarze. Więc możemy zrobić z każdym z zdjęcia na Twitterze do obejrzenia w tym formularzu widoku mozaiki.

Tryb bramy

Ten tryb bramy jest znany jako „tryb galerii”, w którym wszystkie zdjęcia w galerii danej osoby zostaną znalezione w dużym rozmiarze, ale jedno po drugim; to znaczy, zwizualizujemy go indywidualnie i przejdziemy przez to krok po kroku, aby zobaczyć inne zdjęcia.

Do zmienić sposób wyświetlania galerii zdjęć danej osoby na TwitterzeTo naprawdę proste, bo wystarczy, że klikniemy lub dotkniemy ikonki znajdującej się w górnej części, w ten sposób będziemy naprzemiennie przełączać się między trybem mozaiki a trybem bramy, który oferuje nam portal społecznościowy.

zobacz galerię na twitterze

Czy można łatwo przeglądać różne galerie zdjęć na Twitterze?

Musisz wziąć pod uwagę ważny aspekt, na początku artykułu wspomnieliśmy, że było to możliwe śledź zdjęcia a jednym ze sposobów było sprawdzenie, czy został on przesłany ponownie; w takim przypadku będzie to jeden z wyjątków, w których zdjęcie nie pojawi się w galerii użytkownika Twittera, ponieważ nie jest to zdjęcie jego autorstwa.

Twitter w tej chwili nie ma takiej możliwości przeglądania zdjęć użytkownika, ale w które jest on zaangażowany, jak ma to miejsce np. w przypadku Facebooka i Instagrama.

W tym artykule wyjaśnialiśmy najłatwiejszy sposób obserwowania galerii zdjęć użytkownika, gdy go czytasz, możesz zobaczyć tylko te jednego użytkownika, jeden po drugim. Ponadto wszystkie Zdjęcia, które zostały udostępnione w postach na Twitterze za pośrednictwem Instagrama lub Photobucket, mogą być dla nas łatwo widoczne, ponieważ wszystkie te platformy są ze sobą kompatybilne.

dołącz do naszego kanału telegram