Skip to content

Jak zobaczyć prywatne tweety na Twitterze? Szybko i łatwo

30 de marzec de 2023

Jednym z najlepszych i najczęściej używanych środków komunikacji i wypowiedzi są obecnie sieci społecznościowe, a jednym z najczęściej używanych na całym świecie jest Świergot.

Co pozwala nam opracować niezbyt długi komentarz na temat czegoś konkretnego, organizując lub kategoryzując to na platformie, poprzez hashtagi aby nasz przekaz dotarł do właściwych odbiorców; udostępniając w ten sposób nasze komentarze i opinie na platformie.

Coś, co pozwala tej platformie komentować lub Tweety mają wiele odmian, które są klasyfikowane w odniesieniu do opcji, którą wykonał użytkownik, ale jedną z tych opcji jest opcja prywatny.

Które nie pojawiają się w ogólnej linii publikacji na naszym profilu, ale można je zobaczyć tylko w niektórych określonych profilach, które wcześniej ustaliliśmy; Ta funkcja jest bardzo podobna do tej, którą niedawno wprowadził Facebook dla swojej platformy.

Kroki, które należy wykonać, aby wyświetlić prywatne tweety

Pierwszy krok: nasze konto na Twitterze

Jak wydaje się to oczywiste lub oczywiste, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to zalogować się na nasze konto osobiste Świergot używając naszej nazwy użytkownika, adresu e-mail lub telefonu, oprócz osobistego hasła. Po rozpoczęciu sesji powinieneś znajdować się w górnej części ekranu i zobaczysz sekcję z nazwą Wiadomość który zwykle znajduje się obok karty powiadomień.

Drugi krok: przejdź do Prywatnych wiadomości

Natychmiast kliknij sekcję Wiadomość, pojawi się wyskakujące okienko, w którym przekieruje Cię bezpośrednio do wszystkich prywatnych wiadomości, które zostały do ​​Ciebie wysłane; które będą widoczne tylko dla Ciebie i użytkownika, który wysłał wiadomość; Również ta alternatywna opcja wiadomości, która pojawia się jako prywatny czat na tej platformie, chociaż nie jest jej główną funkcją, pozwala nam bezpieczniej i dyskretniej komunikować się z jednym lub kilkoma użytkownikami.

Warto wspomnieć, że platforma posiada system powiadomień, który odpowiada za powiadomienie Cię, gdy tylko w Twojej skrzynce odbiorczej pojawi się nowa wiadomość prywatna, powiadomienie to pojawi się w zakładce wyróżniony.

Ponadto istnieje wiele innych funkcji, których można użyć w bardzo szczególnych przypadkach, takich jak oznaczanie nieprzeczytanych, aby móc podsumować lub skomponować nową wiadomość, aby kontynuować prywatną rozmowę.

Trzeci krok: Wyświetl prywatne tweety

Po wyświetleniu wyskakującego ekranu, na którym pojawią się wszystkie wiadomości wysłane do Twojej prywatnej tacy, będziesz musiał tylko wybrać tę, którą chcesz przeczytać, i jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio; W tym drugim przypadku należy pamiętać, że jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio, musisz napisać wiadomość o wartości mniejszej niż 280 znaków tak jak w momencie pisania Tweety na początku platformy dla całej publiczności.

Nowość w zakresie tego typu czatu, która została wdrożona Świergot To możliwość wysyłania i odbierania plików multimedialnych, takich jak zdjęcia i inne, a także odpowiadania bezpośrednio użytkownikom, których obserwujesz.

Bez wątpienia ta aplikacja jest stale aktualizowana przez lata. Ta funkcja zapewnia teraz większy komfort użytkownikowi podczas wysyłania wiadomości, którą chce przeczytać tylko konkretna osoba.

Wdrażając rodzaj alternatywnego czatu, który wszyscy znamy i który spopularyzował jego najbardziej doświadczony konkurent, Facebook.

Ale coś, co wyróżnia tę funkcję do prywatnego wysyłania wiadomości, to to, że zachowuje ten sam styl, który odróżnia tę platformę od konkurencji i nie wpada w już oklepany czat.

Czynności, które należy wykonać w aplikacji na urządzenia mobilne

Jeśli korzystasz z aplikacji Twitter na urządzenia mobilne, zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i iOS, pokażemy Ci poniżej:

Kroki, które musisz wykonać, aby móc znaleźć sekcję wiadomości prywatnych lub bezpośrednich iw ten sposób w pełni wykorzystać platformę:

Krok 1: Wejdź na Twittera

Aby rozpocząć, musisz przejść do oficjalnej aplikacji Twitter na swoim urządzeniu mobilnym. Na stronie głównej zobaczysz w górnej części interfejsu pasek z pięcioma ikonami, oprócz logo platformy. Znajdziesz ikonę w formie listu lub wiadomości, która znajduje się obok dzwonka powiadomień na górnym pasku ekranu.

Działałoby to jako sekcja wiadomości, gdy wykonujemy kroki na komputerze, w tym przypadku sekcja ma ikonę litery.

Krok 2: Wyświetl bezpośrednie wiadomości

Po wejściu do tej sekcji aplikacje przekierują Cię do zakładki zawierającej wszystkie bezpośrednie wiadomości, które zostały do ​​Ciebie wysłane i wysłane, ten panel ma funkcję zarządzania w uporządkowany sposób, gdy nowe wiadomości docierają do tacy, abyś miał jak największy komfort.

Krok 3: Prywatne tweety

Wystarczy, że zaznaczysz wiadomość, którą chcesz przeczytać, a jeśli chcesz odpowiedzieć, musisz wybrać ikonę znajdującą się w prawej górnej części ekranu Twojego urządzenia, obok ikony trzypunktowej, znaleźć ikonę litery ze znakiem plus (+), pozwoli to na wysłanie nowej wiadomości do dowolnego użytkownika.

Często zdarza się, że jesteśmy zdezorientowani i myślimy, że bezpośrednie tweety i wzmianki to to samo, co prywatne wiadomości; Jeśli tak jest w Twoim przypadku, musisz wykonać inne kroki, aby znaleźć sekcję, której szukasz:

  1. Musisz wejść do sekcji powiadomień znajdującej się w górnym pasku po lewej stronie ekranu, obok zakładki głównej.
  2. Gdy znajdziesz się w powiadomieniach na Twitterze, musisz wejść do sekcji wzmianek, znajdującej się na lewym pasku bocznym. Tam pojawią się tweety, w których wspomnieli o tobie bezpośrednio, poprzez twój pseudonim lub nazwę użytkownika.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej i innych sieciach społecznościowych, poniżej polecamy różne artykuły, które Cię zainteresują.

dołącz do naszego kanału telegram