Skip to content

Jak utworzyć lub ustawić moje konto na Twitterze jako prywatne lub ukryte, aby chronić moje tweety

20 de kwiecień de 2023

Twitter to sieć społecznościowa, przez którąchoć stracił swój rozkwit, nadal jest platformą powszechnie używaną przez kilku użytkowników. Dlatego normalne jest, aby część tak dużej liczby użytkowników nie widziała naszych tweetów. Z tego powodu nauczymy Cię, jak utworzyć lub skonfigurować prywatne konto na Twitterze.

W ten sposób nie musisz usuń swoje konto na Twitterzeponieważ wystarczy ustawić go jako prywatny i tak dalej unikniesz komentarzy innych osób z zewnątrz te, które Cię interesują. Twitter może mieć bardzo interesującą społeczność, a jednocześnie taką, która może być niebezpieczna.

Zwykle rozmawiają o popularnych tematach i osobistych opiniach, więc normalne jest, że jeśli opublikujesz swoją opinię na jakiś temat inni użytkownicy będą to czytać i krytykować. Oznacza to, że prawie zawsze będziesz otrzymywać komentarze na temat tego, co myślisz, jeśli chcesz tego uniknąć, możesz wysyłać prywatne wiadomościustaw swoje konto na Twitterze jako prywatne lub usuń je.

Jak mieć prywatne konto na Twitterze?

Domyślny Twoje konto na Twitterze stanie się publiczne, co oznacza, że ​​będziesz musiał wykonać kilka kroków, aby móc ustawić go jako prywatny. Twitter wdrożył wiele środków bezpieczeństwa na przestrzeni lat. Ponieważ jego społeczność, choć to nie to samo co Facebook, jest duża, musi sam podjąć działania.

Ponieważ konto jest prywatne, co się teraz stanie, gdy wyślą do nas prośbę, pojawią się w części oczekujących próśb. Te prośby będziemy musieli spełnić zaakceptować lub odrzucićJest to bardzo ciekawy sposób kontrolowania, kto nas obserwuje, a kto nie, aby mieć lepszą prywatność i kontrolę nad tym, kto może zobaczyć, co publikujemy.

Prywatność w Internecie, na portalach społecznościowych To coś niepokojącego w dzisiejszym społeczeństwie. Społeczeństwo, w którym każdy ma publiczność i nie ma pojęcia o rzeczach ujawnianych w sieciach społecznościowych. Może to stać się problemem dla wielu użytkowników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ten samouczek, aby pomóc w radzeniu sobie i kontrolowaniu społeczności użytkowników, którzy psują tego typu platformę.

różne aplikacje na telefon komórkowy

Jak ustawić swoje konto jako prywatne?

Nauczyć się kontrolować prywatność sieci społecznościowej, z której często korzystamy, jest ważna. Niezależnie od tego, czy jest to Twitter, Facebook czy Instagram, staje się niezbędny do osiągnięcia całkowitej kontroli nad osobami, które mają dostęp do naszych informacji.

Ustaw swoje konto na Twitterze jako prywatne wcale nie jest trudnym procesem, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Oczywiście, jeśli nie rozumiesz dobrze, jak wykonać kroki, które ci podamy, możesz przejrzyj kroki, które dają ci w obsłudze Twittera.

  1. Przechodzimy do części konfiguracyjnej, a następnie przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane Prywatność i bezpieczeństwo. Tam go wybierzemy i znajdziemy szereg opcji.
  2. Teraz musimy poszukać opcji, która mówi Chroń moje tweety.
  3. Po wybraniu tego pola zamierzamy kliknąć miejsce, w którym jest napisane Zapisz zmiany. Ta opcja znajduje się nieco niżej.
  4. Prosi nas o hasło, aby móc zapisać te zmiany, oczywiście wprowadź to samo i zmiany powinny zostać zapisane.
  5. W ten sposób zauważysz, że Twoje konto zostało już zmodyfikowane. Więc wszystkie twoje informacje będą niedostępne dla osób spoza twoich kontaktów. Ten proces jest uważany za dość prosty, dlatego pomijasz problemy z innymi użytkownikami.

Nie wierz w sieci społecznościowe są tacy niewinni i pewni siebie, są tak bezpieczne, w zależności od tego, co publikujesz i od wszystkich rzeczy, kto może przeglądać cały materiał, który zamierzasz do niego dodać. Dlatego dobrze jest wiedzieć, że jeśli natkniesz się na nadużycia lub niedozwolone komentarze, możesz to zrobić rozprawić się z nimi i zgłosić je.

Wszelkie pytania lub problemy, nie wahaj się zgłosić. Ponieważ w ten sposób możesz położyć kres tej społeczności użytkowników chcą po prostu skrzywdzić innych. Chociaż sieci społecznościowe są dobre i przydatne, mają też swoją ciemną stronę, ale nie jest to coś, czego nie możemy wyeliminować.

dołącz do naszego kanału telegram