Skip to content

Jak zrobić i przesłać plik GIF na Twittera z telefonu komórkowego lub komputera bez utraty jakości

31 de grudzień de 2022

Obraz wyraża znacznie więcej niż tysiąc słów. Dzięki technologii dziś są GIF-y. Te Mają ogromną moc przekazywania informacji w ciągu kilku sekund.. Odkąd przybyły, były wykorzystywane na wiele sposobów, a w sieciach społecznościowych można już z nich korzystać. Więc nauczymy Cię, jak tworzyć i przesyłać Gif na Twittera.

W rzeczywistości jego działanie jest niezwykle proste, ponieważ jest to sserie obrazów, które przesuwają się przed naszymi oczami z dużą prędkością default, aby stworzyć iluzję, że oglądamy wideo.

Ten artykuł uczy kroków Valentii, aby opublikować GIF na Twitterze, z dowolnej aplikacji Twittera (odnosimy się do telefonu komórkowego lub komputera stacjonarnego), gdziekolwiek logujemy się do Twittera. Ten Jest to bardzo dobre dla fanów GIF-ów, jest to już możliwe i dzięki tym krokommożesz to łatwo zrobić.

Co w końcu pozwoli ci na nadawanie własnych GIF-ów w tej niesamowitej sieci społecznościowej i będzie w stanie bardzo jasno powiedzieć, o czym tak bardzo myślisz, za pomocą sprytnego GIF-a.

Pobierz aplikację Twittera

Aby opublikować nasz ulubiony GIF, wystarczy pobrać aplikację Twitter, na Androida lub iOS, działa w obu aplikacjach. Zawsze znajdziemy to w domyślnych sklepach z aplikacjami każdego urządzenia, czy to Sklep Play, jeśli jest to Android, czy App Store, jeśli jest to iPhone.

Ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli nasze urządzenie jest kompatybilny z aplikacjąmożemy przesłać nasz ulubiony GIF.

Otworzymy aplikację i przejdziemy do ikony, która pozwala nam pisać tweety, kliknij ją. Ta procedura jest taka sama, gdy korzystamy z Twittera na PC, z naszej ulubionej przeglądarki, takiej jak Google Chrome lub Firefox.

Zobacz swój ulubiony GIF w swojej osobistej galerii

Dalej, musimy kliknij ikonę aparatu, aby dołączyć nasz GIF. Nie wszystkie pliki GIF są akceptowane na Twitterze pod względem wymiarów.

Znajdź swój ulubiony GIF w swojej osobistej galerii

Wybierz swój ulubiony GIF z galerii, menedżera plików lub ze strony, z której go pobrałeś. Wybierając go, Wiem pokaże, że jest to obraz GIF, który chcesz przesłać, a Twitter to rozpozna. Dobrą rzeczą jest to, że możesz wizualizować lokalizację swojego GIF-a przed wszystkimi posiadanymi obrazami.

Jak przesłać swój ulubiony GIF na Twitterze

Po wyszukaniu i wybraniu naszego ulubionego GIF-a, musisz umieścić opis lub tekst, który wolisz.

Pamiętaj, że to Twitter i limit znaków jest zmniejszony. Nie przeszkadza nam to jednak w łatwym wyrażaniu się za pomocą naszego ulubionego GIF-a za pomocą linków, które ma z Facebookiem. Nawet jeśli, zalecamy podanie dobrego opisu lub nazwy, którą możesz zapamiętać do przyszłych zastosowań. Po zakończeniu kliknij na Twitterze i opublikuj go.

Po opublikowaniu naszego GIF-a musimy tylko upewnić się, że się porusza. Istnieją przeglądarki, które mogą to zrobić automatycznie lub klikamy na nie, aby rozpocząć ich ruch.

prześlij gif na twittera

Pochodzenie przez GIF

Giphy choć istnieje od 2013 roku zaczął wygrywać w ostatnich latach, zwłaszcza w dniu, w którym Twitter zaczął umożliwiać użytkownikom udostępnianie i przeglądanie tego typu plików. Jak już powiedzieliśmy, istnieje mnóstwo powodów, aby używać GIF-ów, dlatego Twitter szybko osiągnął 100 milionów udostępnień dziennie.

Mimo to mechanizm ich używania jest uciążliwy: każdy musi opuścić sieć społecznościową, aby je wyszukać. Dlatego Twitter postanowił poprawić komfort użytkowania poprzez dołączenie biblioteki plików zgodnej z platformą. Od tego czasu jego popularność zaczęła rosnąć jak bańka mydlana.

jak działa gif

GIF-y to sekwencja ciągłych obrazów, które oglądane razem dają iluzję ruchu. Dlatego zjednoczy wszystkie te obrazy i możesz zobaczyć przez nią małą scenę lub ruch. W rzeczywistości, wraz ze wzrostem reputacji Giphy, włącza GIF-y tworzone i interpretowane przez własny zespół. Jednak duża część użytkowników, których możesz znaleźć, została przesłana przez ich użytkowników.

dołącz do naszego kanału telegram