Skip to content

Co to jest temat zyskujący popularność (TT)? Jak i dlaczego jest używany na Twitterze?

15 de styczeń de 2023

Wszyscy chcemy być znani i rozpoznawani, prawda? Że zarówno nasz biznes, stronę internetową, muzykę, jak i wiele innych osobliwości, widzi cały świat, dlatego korzystamy z portali społecznościowych, ponieważ pozwalają nam one wyrazić swoją opinię lub reakcję na dany temat znany światu. swoje talenty lub usługi.

Właśnie dlatego sieci stały się teraz tak istotne, ponieważ pomagają w pewien sposób umiejscowić twoje umiejętności w szerszym środowisku, globalne środowisko.

Twitter przez lata zyskiwał coraz większą sławę na całym świecie, ponieważ zachował swoją specyfikę w stosunku do innych sieci społecznościowych i stał się ikona XXI wieku. Ta platforma ma kilka cech szczególnych, które pomagają nam być rozpoznawalnym i przekazywać nasze treści całemu światu.

Jedną z tych cech jest to, że hashtagichociaż inne sieci społecznościowe wdrożyły ten system klasyfikacji postów, ale nie stały się popularne z tego powodu Świergot był pierwszym, który ich użył i uczynił je światowym punktem orientacyjnym, jeśli chcesz zaloguj się teraz do Twittera.

Taki sposób klasyfikowania publikacji lub treści pozwala na dotarcie z Twoją publikacją do określonej grupy odbiorców, którzy będą mieli większe szanse na reakcję na Twoją publikację, co poprawi jej globalne pozycjonowanie.

Inną bardzo charakterystyczną cechą tej sieci społecznościowej jest dobrze znana modny temat Co jest? Jakie ma cechy? Jak w nim być? Na te i inne pytania odpowiemy w poniższym artykule.

A modny temat to sekcja, której ta sieć społecznościowa użyła do pozycjonowania hashtagi najczęściej używane na obszarze lokalnym lub globalnym. Dowiedz się, jak działa Trending Topics na Twitterze, to medium pokazuje, co jest obecnie modne, że tak powiem, lub co zyskuje na popularności w sieciach społecznościowych.

Hashtagi Są identyfikowane, gdy umieszczają określoną krótką frazę lub słowo poprzedzone znakiem #. W ten sposób automatycznie platforma przekierować tweeta lub publikacji do sekcji, w której znajdują się wszystkie publikacje, które korzystały z tego samego łącza.

Także, Świergot identyfikuje hashtagi do grupy połączonych liter bez spacji. Podczas tworzenia przestrzeni łącze łącza jest przerywane, a jedyną rzeczą, która zostanie sklasyfikowana, będą litery następujące po #.

Konkretne wydarzenia, aktualności, wydarzenia z dzień, są to oznaki trendintopingu; ponieważ o tym wszyscy mówią każdego dnia, zarówno w swoim regionie, jak i na całym świecie.

Wiele osób korzysta z tego medium, aby dowiedzieć się o najważniejszych i najbardziej szokujących wiadomościach z całego świata, ponieważ aby hashtag nagle pojawił się w temacie Trendy, musi to być najświeższa wiadomość, dowiedz się, jak używać Hashtagów w sieciach społecznościowych.

korzystaj z popularnego twittera

Krok 1: Dotrzyj do większej liczby osób

Opierając się na badaniu społeczno-psychologicznym grupy Badania komputerów społecznościowych, wspomina, że ​​algorytm, według którego ta lista „Wyróżniony” opiera się głównie na jego zakresie.

Im do większej liczby osób dotarły publikacje, w których wykorzystali ten kwalifikujący link, tym bardziej ten czynnik jest brany pod uwagę przed tym, który został wykorzystany. Powiedział lepiej, ten, w którym znajduje się Hashtag modny tematwynika głównie z faktu, że dotarł do większej liczby osób, ale nie dlatego, że był przez nich używany.

Badanie to ujawniło również, że 22 użytkowników było twórcami wiadomości z zapisem przekazania Tematy zyskujące popularność.

Poza tym a około 70% użytkowników należy do mediów komunikacyjnych, takich jak: BBC, New York Times. CNN wśród wielu innych platform informacyjnych na całym świecie.

Tweety tworzone przez influencerów lub osoby posiadające dużą widownię w swoich publikacjach, mimo że docierają do wielu osób, nie mają większego wpływu, ponieważ algorytm opiera się bardziej na retweetach niż na konkretnych relacjach. W ten sposób określa się Popularny temat. Istnieje kilka technik, które pozycjonują Twój tweet w trendach jako temat zyskujący popularność na Twitterze

Krok 3: Narzędzia

Narzędzie, które było szeroko stosowane w bieżącym dziennikarstwie. To pozwala im mieć wiedzę z pierwszej ręki iw czasie wydarzenia w interesie publicznym. Które generalnie cieszą się dużą popularnością, jak na przykład wydarzenia sportowe, nagrody, wybory i inne wiadomości o znaczeniu globalnym.

Krok 4: Ujawnianie stwierdzeń

Inne okoliczności, które mogą pozycjonować a Hs w tej sekcji, to fakt, że osoba publiczna złożyła odkrywcze, ważne lub kontrowersyjne oświadczenie, masowo wywołuje falę komentarzy na temat tej postaci w środowisku medialnym.

Niewątpliwie ta sekcja daje nam wiele korzyści, niezależnie od tego, czy jesteś dziennikarzem, czy pozycjonujesz, czy dajesz poznaj swoją firmę, Ponieważ oprócz aktualności Twoja firma lub firma może zostać umieszczona w formie reklamy, w ten sposób użytkownicy przeglądając polecane Hs mogą zobaczyć Twoją publikację.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę bardzo ważny fakt, skoro tak musi być umieść go z Hs że ma coś w rodzaju związku z Twoją usługą, dzięki czemu jest bardziej efektywna i nie będziesz spamować.

dołącz do naszego kanału telegram