Skip to content

Jak zablokować komuś na Twitterze możliwość oglądania moich postów. Jak ponownie kogoś odblokować?

21 de wrzesień de 2023

Twitter jest dziś jedną z najbardziej znanych sieci społecznościowych. Ta sieć społecznościowa od chwili jej uruchomienia rozwinęła się w ogromnym tempie. Podobnie, liczba osób należących do grupy utworzonej przez naszego słynnego niebieskiego ptaszka stale rośnie.

Wniosło to ogromną ilość pozytywnych cech do dzisiejszego społeczeństwa. Warto wspomnieć o niektórych z tych funkcji: Stworzenie platformy ujednolicającej co pozwala na natychmiastowe poinformowanie wszystkich użytkowników.

Nie ulega wątpliwości, że Twitter jest prawdopodobnie najskuteczniejszą siecią społecznościową natychmiastowego i terminowego uzyskiwania wszelkiego rodzaju informacji. Nieważne, czy są to aktualności, światowe trendy, czy po prostu bezpośrednia interakcja z najważniejszymi gwiazdami i osobami publicznymi.

Możliwość udostępnienia informacji w ciągu zaledwie kilku sekund. Możliwość zjednoczenia znacznej liczby osób w ramach jednego konta (każdy może obserwować konto bez ograniczeń). Wśród innych istotnych cech.

Jednakże przy całej wolności, jaką to oznacza, tak jak ta sieć społecznościowa przyciąga dobre konsekwencje, Towarzyszą im także ich odpowiedniki.

W ten sposób narodziny kont na Twitterze obudziły grupę osób o tendencjach destrukcyjnych. W tej sieci społecznościowej są zawsze tych użytkowników, którzy są irytujący lub mogą publikować rzeczy, które nam się nie podobają.

Tego typu ludzie Wykorzystują konta publiczne i kontaktują się z nimi, aby zastraszać, obrażać lub zniesławiać.

Zwłaszcza, gdy nasza nazwa użytkownika stanie się znana. A każdy, kto go zna, niezależnie od tego, czy podąża za nami, czy nie, będziesz mógł komunikować się z nami bez trudności.

Kiedy tego typu interakcje mają miejsce zbyt przesadzone, jak w przypadku spamumoże być dość denerwujące

Dzięki tym osobom, które angażują się w te negatywne aspekty, Twitter musiał stworzyć sposób, aby je powstrzymać. Ten sposób na zatrzymanie nieprzyjemnych użytkowników polega na „blokowaniu” każdego, kto nam przeszkadza.

Nie możemy zaprzeczyć, że jedną z opcji, z której prędzej czy później skorzystamy, jest blok. Nieważne, jaka to sieć społecznościowa, zawsze na tym kończymy korzystając z tej opcji przynajmniej raz.

W tym samouczku zobaczymy jak zablokować osobę na Twitterze w ciągu kilku sekund. Jest to dość prosty mały przewodnik, w którym dowiesz się, jak zablokować kogoś na Twitterze. Każde konto, którego nie lubisz lub nie chcesz widzieć swoich postów, może zostać zablokowane.

ekran twitter mobilny biały stół

Teraz na wypadek, gdybyśmy kogoś zablokowali, ale Musimy się z nim jakoś skontaktować. Proces ten jest odwracalny.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku i musisz dowiedzieć się, jak odblokować innego użytkownika na Twitterze. Kierując się informacjami, które podamy poniżej, będziesz mógł to zrobić szybko i łatwo.

Zatem Odblokowanie nie zajmie Ci więcej niż 5 minut każdemu użytkownikowi.

Warto jednak zadać sobie pytanie: co to oznacza? W tym artykule całkowicie wyjaśnimy to pytanie, a także wszystko, co może z tego wyniknąć

Jak zablokować kogoś na Twitterze?

  • Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wejdź na Twittera I przejdź do profilu osoby, którą chcemy zablokować.
  • Możesz jej szukać poprzez wyszukiwarkę lub jeśli podąża za Tobą z listy obserwujących.
  • Jeśli spojrzysz obok ikony „Obserwuj”, znajdziemy inną ikonę w kształcie popiersia. Naciśnij na to aby wyświetlić menu z kilkoma opcjami.
  • Wśród wszystkich tych opcji znajduje się możliwość „Zablokuj” lub „Zgłoś”. Tutaj możesz wybrać ten, który Twoim zdaniem jest najwygodniejszy, Będziemy postępować zgodnie z tym samouczkiem, korzystając z opcji „Blokuj”.
  • Jeśli spojrzysz teraz na przycisk „Śledź”, wyświetli się teraz informacja Zablokowany. Oznacza to, że użytkownik został skutecznie zablokowany i nie będzie mógł już w żaden sposób nawiązać z nim interakcji.

Czy dana osoba może dowiedzieć się, że została zablokowana na Twitterze?

Trzeba pamiętać, że Twitter tak ma bardzo przejrzystą politykę odnośnie kwestii blokowania pomiędzy użytkownikami. Tym samym zablokowany użytkownik nie otrzyma żadnego powiadomienia informującego o zablokowaniu.

Jednak w przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do swojego profilu, natychmiast dowiesz się o blokadzie, ponieważ otrzymasz powiadomienie z informacją, że nie będzie mógł zobaczyć Twoich tweetów ani Cię śledzić.

No chyba, że ​​użytkownik zdecyduj się przejść bezpośrednio do swojego profiludziałanie blokady będzie utrzymywane w całkowitej tajemnicy.

Czy zablokowany kontakt na Twitterze znika z moich obserwujących?

W przypadku, gdy zablokowany użytkownik Cię obserwuje, zatrzyma się automatycznie w momencie, gdy go zablokujesz. Dlatego ich konto zostanie usunięte z Twojej listy obserwujących. Podobnie, jeśli pójdziesz za nim, przestaniesz to robić w ten sam sposób.

To samo dzieje się z listami obu użytkowników. Z czym, dodany do poprzedniego punktu, Praktycznie każdy kontakt między nimi zostanie zerwany..

Blokuj kontakt na Twitterze

Czy osoba obserwująca zablokowana na Twitterze może skontaktować się ze mną w tej sieci społecznościowej?

Nawet jeśli wspomni o Tobie w tweecie, nie zobaczysz tej wzmianki. Oprócz, nie będzie można retweetować Twoich postów, nawet jeśli widzisz je przez innego użytkownika.

Z drugiej strony, jeśli osoba, którą obserwujesz, wysłała RT tweeta zablokowanego przez Ciebie użytkownika, będziesz mógł zobaczyć tylko ten konkretny tweet. O ile oczywiście nie jest to prywatny profil na Twitterze.

Widocznie blokady nie są wieczne, ani nie oznacza, że ​​w pewnym momencie wygasa. Ale kiedy tylko chcesz, możesz odblokować tę osobę bez większych problemów.

Kroki, które należy wykonać, aby odblokować innego użytkownika na Twitterze

Zgodnie z oczekiwaniami, pierwszym krokiem do odblokowania kogoś na Twitterze jest wejdź na swoje konto osobiste. Po wprowadzeniu adresu e-mail lub nazwy użytkownika i hasła uzyskasz dostęp do tej platformy ze swojego konta.

Teraz na swoim koncie Świergot, będziesz musiał poszukać użytkownika, który zablokował. Aby móc to zrobić, będziesz musiał uzyskać dostęp do wyszukiwarki Twittera i wpisać nazwę zablokowanego użytkownika. Uzyskując w ten sposób dostęp do profilu osoby, którą wcześniej umieściłeś na swojej czarnej liście użytkowników.

Teraz platforma Twitter pokaże Ci ten kontakt, wskazując, że został zablokowany przez Twoje konto osobiste. Jeśli naprawdę chcesz usunąć ten kontakt z listy zablokowanych, Będziesz musiał po prostu przesunąć mysz na przycisk z napisem „Zablokowany”.

ikona logo pudełka na Twitterze

Po kliknięciu na niego automatycznie zmieni się on w przycisk z napisem „Odblokuj”. W ten sposób, jeśli kliknij przycisk „Odblokuj”. Osoba ta automatycznie będzie mogła ponownie się z Tobą skontaktować. W ten sam sposób możesz ponownie się z nim skontaktować.

Konieczne jest dodanie tego użytkownika Nigdy nie zostaniesz powiadomiony o wykonaniu tej procedury.

I gotowy! Wiesz już, jak odblokować dowolnego użytkownika które umieściłeś na swojej liście zablokowanych w Twitterze.

Dobrą rzeczą w sieciach społecznościowych jest to, że chociaż wiele osób nie wie, jak z nich korzystać lub nie ma manier. Nadal stanowią doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do dużej liczby osób w krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku.

Niestety są też ludzie, którzy nie potrafią szanować innych i zmuszają nas do podejmowania tego rodzaju ekstremalnych środków, z którymi musimy skończyć zablokował kogoś na Twitterze.

Ale w tym samouczku, w którym wyjaśniamy to całkiem jasno jak zablokować osobę na Twitterze, z pewnością wspomniany użytkownik już nigdy nie będzie uciążliwy.

Pamiętaj o tym, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak zablokować użytkownika na Twitterze. Możesz zostawić to w komentarzach, które znajdziesz nieco niżej.

dołącz do naszego kanału telegram