Skip to content

Jak łatwo zalogować się lub wylogować się z Twittera z komputera lub telefonu komórkowego?

8 de marzec de 2022

Wszyscy znamy już Twittera. Jest to portal społecznościowy do krótkich i szybkich wiadomości. Ideą takiej sieci społecznościowej jest szybki i łatwy przepływ informacji. Miliony ludzi nadal korzystają z Twittera, mimo że nie jest taki sam, jak kilka lat temu.

Świergot oferuje funkcję bezpieczeństwa, która pomaga wylogować się z konta na wszystkich urządzeniach jednocześnie. Dzięki niedawno odnowionemu panelowi bezpieczeństwa Twittera dla wszystkich 302 milionów użytkowników.

Aby móc korzystać z sieci społecznościowej niezbędne jest posiadanie konta i zaloguj się za jego pomocą, a po zakończeniu procesu zamknij go poprawnie, aby zapobiec narażeniu konta i osobom o złych intencjach przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian.

Coś, co robimy we wszystkich sieciach społecznościowych. Ale wielu ludzi nawet dzisiaj ma z tym problemy. więc zobaczmy jak się zalogować i wylogować z Twittera właściwie, to bardzo prosty sposób.

Nie ma lepszego czasu niż teraźniejszość, aby przeprowadzić szybki audyt bezpieczeństwa konta, sprawdzić swoje urządzenia i Kluczową częścią tego są aplikacje powiązane z Twoim profilem na Twitterze.

Jeśli zaczynasz korzystać z Twittera, przedstawiamy Ci Jak prawidłowo rozpocząć sesję.

To więcej niż oczywiste, że potrzebujesz mieć utworzone konto w sieci społecznościowej, aby móc z niej korzystać. Jeśli go nie masz, to całkiem proste. Wejdź na stronę główną: twitter.com, a następnie poszukaj opcji „Utwórz konto”.

Musisz wypełnić formularz internetowy ze wszystkimi Twoimi danymi i muszą one być prawdziwe. Gdy skończysz, Twoje konto będzie gotowe do działania w ciągu kilku minut.

Jak zalogować się do Twittera?

Po utworzeniu konta jedyne, co musisz zrobić jest zalogowanie się do Twitterazobaczmy dostępne opcje.

Logowanie z komputera

Opcją, z której korzystamy w większości przypadków w różnych usługach lub sieciach społecznościowych, jest wprowadzenie nazwy użytkownika i hasła. Po prostu wchodzisz na stronę Logujesz się, wpisując swoją nazwę użytkownika i hasło.

Jeśli masz problemy z zapamiętaniem któregoś z nich, możesz przejść do „Zapomniałem hasła” i wykonaj wskazane kroki, aby odzyskać swoje konto.

To wcale nie jest skomplikowane i możesz łatwe logowanie zapamiętywanie danych we wszystkim, co proste. W przypadku, gdy trudno je zapamiętać, zawsze warto je zapisać w miejscu, do którego tylko my mamy dostęp.

Logowanie do Twittera z aplikacji telefonu komórkowego

Obecnie na telefonie komórkowym instalowane są aplikacje wielu sieci społecznościowych. Jeszcze więcej portali społecznościowych korzysta się z urządzenia mobilnego niż z komputerów, jest to znacznie prostsze i przede wszystkim w sieci społecznościowej, w której chodzi o to, aby publikacje były szybkie i sprawne.

Pobierając aplikację masz takie same opcje jak na komputerze. Nawet wielu osobom korzystanie z niego na urządzeniach mobilnych wydaje się jeszcze wygodniejsze niż na komputerach.

Użyj innych urządzeń lub usług, aby uzyskać dostęp do Twittera

Możesz zalogować się z innych urządzeń, takich jak Smart TV, na przykład. Możesz nawet zrobić to z różnych usług, aby udostępniać rzeczy, a nawet tworzyć konta na forach itp.

Co przydaje się, gdy potrzebujemy szybkiego konta w jakimś serwisie i tak naprawdę nie chcemy się rejestrować, wypełniając formularz.

jak sam zobaczysz Do Twittera można zalogować się na kilka sposobów a każdy z nich będzie wygodniejszy w zależności od tego, co chcesz zrobić. Ponadto możesz bez problemu otworzyć swoje konto na kilku urządzeniach jednocześnie.

Możesz zalogować się za pomocą swojego e-mail, nazwa użytkownika, a nawet numer telefonu. Ważne jest, aby zapamiętać hasło i używać prawdziwych danych na swoim koncie. Dzięki temu, gdy zapomnisz niektórych danych, możesz je łatwo odzyskać.

Jest wiele osób, które straciły konta sprzed wielu lat, ponieważ przy rejestracji Nie pamiętają danych, które podali, ponieważ nie były prawdziwe. Aby ci się to nie przydarzyło, te informacje są poufne.

mobilny ekran kanału Twitter w ręku

Jak poprawnie wylogować się z Twittera?

Jeśli skończyłeś swój czas na Twitterze, dzień się skończył, chcesz odpocząć lub zmienić aktywność i postanawiasz chronić swoje konto, wylogowując się. pomyślałbyś, że Byłaby opcja wylogowania się z aplikacji Twitter, ale nie ma.

Niestety nie możesz po prostu wylogować się z konta na Twitterze, możesz tylko usunąć swoje konto. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek będziesz chciał się do niego ponownie zalogować, będziesz musiał dodać go z powrotem do iPada.

Gdy odchodzisz od komputera lub laptopa, ważne jest, aby wylogować się z sieci społecznościowych, aby bezpiecznie chronić swoje konto. Jeśli jesteś zalogowany na swoje konto na Twitterze na innych komputerach lub urządzeniach mobilnych, Musisz wylogować się ze swojego konta na Twitterze, wykonując poniższą procedurę

Na Twitterze

 1. Przejdź do strony Twittera (www.twitter.com) w Twojej przeglądarce.
 2. raz w tym zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail i hasła.
 3. Otwórz stronę „Ustawienia” Twittera.
 4. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu.
 5. Wybierz „Ustawienia i prywatność” z menu rozwijanego.
 6. Kliknij opcję „Aplikacje i urządzenia” z lewego okienka.
 7. Znajduje się pomiędzy opcjami „Zablokowane konta” i „Widżety”.
 8. Kliknij „Wyloguj”. Zaraz po tekście „Urządzenia ostatnio używane w celu uzyskania dostępu do Twittera” zobaczysz czerwoną opcję wylogowania. Po wykonaniu tej czynności pojawi się okno dialogowe potwierdzenia.
 9. Potwierdź swoje działanie.
 10. Naciśnij przycisk „Tak”, wyloguj się, aby wylogować się z konta na Twitterze na wszystkich urządzeniach jednocześnie.
 11. Gotowy! Skończyłeś.

Możesz wybrać usuń konto

Gdy usuniesz konto z aplikacji Twitter, został skutecznie odłączony. Usunięcie konta aplikacji nie powoduje usunięcia konta. Zawsze możesz ponownie dodać konto później za pomocą przycisku Zaloguj się.

Jeśli chcesz usunąć konto na zawsze należy zastosować inną procedurę.

Jeśli chcesz wylogować się z konkretnego urządzenia, kliknij przycisk „Wyloguj się” obok preferowanej sesji.

Chociaż w aktywnych połączeniach zobaczysz inne konkretne aplikacje, takie jak Twitter na iPhone’a lub Aparat na iOS, nie możesz cofnąć dostępu do tych poszczególnych aplikacji. Musisz cofnąć dostęp dla całej integracji iOS.

W sesji uniemożliwią dalsze działania, takie jak tweetowaniepolub i odpowiadaj, dopóki nie zalogujesz się ponownie na swoje konto na Twitterze, ale ta czynność może nie usunąć żadnych danych z pamięci podręcznej urządzenia, gdy jesteś zalogowany.

wyloguj się z konta na Twitterze

Wyloguj się za pomocą Twittera mobilnego

 1. Otwórz przeglądarkę internetową w telefonie komórkowym.
 2. Wpisz w pasku adresu internetowego mobile.twitter.com i naciśnij przycisk „Idź”.
 3. Jeśli jesteś już zalogowany na swoje konto na Twitterze vbędzie to zdjęcie profilowe Twojego konta na Twitterze i najnowszy wpis na urządzeniu mobilnym.
 4. Stuknij swoje zdjęcie profilowe na Twitterze lub ikonę jajka, gdy zobaczysz lewy górny róg mobilnej przeglądarki internetowej.
 5. Zacznijmy więc wylogowywać się z konta na Twitterze z komputera i telefonu komórkowego.

Oto szczegółowa procedura dla każdej głównej platformy, Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie to iPhone czy Android, tutaj przedstawiamy, jak zamknąć sesję na Twitterze w zależności od przypadku, który najbardziej Ci odpowiada.

Jak odwołać dostęp za pomocą aplikacji Twitter na iPhone’a?

 1. Przejdź do zakładki „Aplikacje”.
 2. Znajdź aplikację Twitter dla iPhone’a lub Twittera dla iPada i kliknij „Odwołaj dostęp”.
 3. Sprawdź, ile urządzeń jest faktycznie podłączonych na Twoje konto na Twitterze
 4. Na osi czasu Twittera kliknij swój awatar (w prawym górnym rogu), a następnie wybierz „Ustawienia”. Nowo dodany wpis w menu jest oznaczony jako „Dane Twittera”.
 5. Kliknij link, potwierdź hasło, a zobaczysz listę ostatnich logowań wraz z używanymi urządzeniami. Nie ma możliwości wylogowania się ani zablokowania aplikacji z tego ekranu.
 6. Jeśli zauważysz podejrzaną aktywność, której nie rozpoznajesz. Wtedy warto zmienić hasło i włączyć weryfikację dwuetapową (poprzez zakładki „Hasło i bezpieczeństwo” lub „Hasło” w lewym menu).
 7. Kliknij „Aplikacje”, aby zobaczyć wszystkie aplikacje i witryny, do których zalogowałeś się przy użyciu swoich danych logowania na Twitterze. Tutaj możesz jednym kliknięciem cofnąć dostęp.
 8. Korzystanie z konta na Twitterze w ten sposób nie stanowi bezpośredniej szkody. Ale im mniej powiązanych aplikacji i usług innych firm, tym lepiej. Będziesz mniej podatny na ataki, jeśli jedno z nich jest połączone.

twitter logo ludzie sprawdzający telefon komórkowy

Jak się wylogować za pomocą aplikacji na Androida lub Twittera Lite?

 1. Uruchom aplikację Twitter lub przejdź do mobile.twitter.com w swojej przeglądarce.
 2. Kliknij niebieską ikonę z białym ptakiem.
 3. Następnie zaloguj się na swoje konto jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Upewnij się, że Twoja aplikacja na Twitterze jest aktualna.
 4. Ponieważ Wyloguj się ze wszystkich urządzeń to nowa funkcja. Jest dostępny tylko w najnowszych wersjach aplikacji z Twittera.
 5. Otwórz panel menu, dotykając ikony swojego profilu. Znajduje się w lewym górnym rogu ekranu.
 6. Stuknij w „Ustawienia i prywatność”. Będzie to przedostatnia opcja w panelu menu.
 7. Stuknij w opcję „Konto”. To będzie pierwsza opcja.
 8. Przejdź na dół i wybierz opcję „Aplikacje i sesje”. Zobaczysz go tuż przed opcją „Wyloguj”. Poczekaj, aż strona się załaduje.
 9. Przewiń w dół do nagłówka „Sesje” i dotknij „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji”.
 10. Stuknij w „Tak” w wyskakującym okienku. Spowoduje to jednoczesne zakończenie wszystkich sesji.

Procedury, które Ci przedstawiliśmy, nie tylko poprawią Twoje umiejętności związane z narzędziem twitter, ale także pozwolą Ci sprawnie sobie z nim poradzić, poprawiając Twoje nawyki. To sprawi, że będziesz mniej wrażliwy i Będziesz mieć bezpieczniejsze konto.

Jeśli znasz inną metodologię lub jeśli ta procedura zadziałała? podziel się tym z nami wysyłając nam swoje uwagi.

dołącz do naszego kanału telegram