Skip to content

Jak zobaczyć polubienia lub polubienia w postach na Instagramie, które lubisz

7 de Maj de 2021

Sieci społecznościowe z roku na rok rozrastają się i ewoluują, stopniowo stają się częścią naszego codziennego życia, ponieważ dzięki nim możemy być świadomi aktywności wszystkich naszych przyjaciół i znajomych, a także wiedzieć o wszelkiego rodzaju wydarzeniach w różnych częściach świata w zaciszu nasze urządzenie mobilne lub komputer.

Wiele z nich stały się popularne w taki sposób, że jest prawie mało prawdopodobne, aby ktoś nie wiedział o ich istnieniu, ponieważ miliony ludzi są zarejestrowane na tych platformach. Wśród najbardziej rozpoznawalnych na świecie możemy wymienić takie jak Facebook, Tik Tok, Twitter, Snapchat i oczywiście Instagram.

Ten ostatni z wymienionych osiągnął duży wpływ na rynek, ze względu na swoją oryginalność pod względem formatu użytkowania oraz różnych funkcji, narzędzi, narzędzi i usług, które są całkowicie odmienne od innych aplikacji społecznościowych uruchamianych w Sklepie Play i App Store. Bez wątpienia Instagram od samego początku w pozytywny sposób przyciąga uwagę użytkowników.

Ale co przedstawia Instagram, co jest na tyle innowacyjne, aby wywrzeć taki wpływ na rynek? Nie martw się, tutaj wyjaśnimy ci to. Poniżej opowiemy o różnych funkcjach tej sieci społecznościowej i które z nich są uważane za najlepsze, więc bez zbędnych ceregieli śledź nas i poznaj wszystkie dane, informacje i szczegóły z tym związane.

Jakie funkcje i opcje oferuje Instagram?

Instagram ma długa lista opcji i funkcji całkowicie wyjątkowe i interesujące, czego nie znajdziesz w innych aplikacjach społecznościowych. Jeśli musimy krótko je omówić, jest całkowicie pewne, że musimy zacząć od opowieści. Ta funkcja jest bez wątpienia najpopularniejszym narzędziem na tej platformie.

Historie z Instagrama były głównym punktem, w którym ta sieć społecznościowa ma miliony użytkowników we wczesnych latach bez żadnych problemów i niedogodności. Jest to funkcja, dzięki której możemy publikować wszelkiego rodzaju treści multimedialne, takie jak obrazy czy filmy, możemy również udostępniać publikacje. Chodzi o to, że te posty będą trwać tylko 24 godziny.

Dlatego tylko osoby połączone w tym okresie będą mogły zobaczyć publikację, w przeciwnym razie po prostu zniknie. Ta funkcja ewoluowała przez lata, a programiści wdrożyli nowe interesujące akcje, które można dodawać do opowieści, narzędzi, takich jak naklejki, gify, muzyka, wszelkiego rodzaju filtry i nie tylko.

Kolejną wyróżniającą cechą Instagrama jest skupienie się na tej platformie tylko w treści multimedialnejDlatego możemy publikować tylko zdjęcia lub filmy. W przeciwieństwie do innych portali społecznościowych, w których również możemy napisać to, co myślimy i opublikować to jako post. Daje to odrobinę oryginalności platformie, udowadniając, że różni się od innych.

Będziemy mieć również znacznie więcej opcji wewnętrznych, takich jak możliwość zapisywania naszych historii, możliwość archiwizowania naszych publikacji, aby tylko my mogli je zobaczyć, możemy zapisywać posty, które lubimy widzieć później, a także możemy zobaczyć Lista publikacje, które nam się spodobały na platformie.

aplikacja na telefon

Jak zobaczyć polubienia lub polubienia w postach na Instagramie, które Ci się podobały?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, możliwość zobaczenia polubień, które daliśmy w niektórych publikacjach, jest interesującą cechą Instagrama. Ale dokładnie, jak możemy przeprowadzić tę akcję? Zostań z nami i dowiedzieć się, jakie kroki należy wykonać.

  • Przede wszystkim przejdziemy do przycisku oddzielonego „3 paskami”, który pojawia się w prawym górnym rogu naszego profilu na Instagramie.
  • Gdy to zrobimy, poszukamy pola konfiguracyjnego, które znajduje się na dole menu, które zostało nam przedstawione, i klikniemy.
  • Stąd możemy zobaczyć szeroką listę opcji, naciśniemy sekcję „konto”.
  • Gdy to zrobisz, ponownie pojawi się menu opcji związanych z naszym kontem jako takim, w którym wybierzemy „publikacje, które Ci się podobały” i to wszystko. Będziemy mieć do nich dostęp.