Skip to content

Jak zmienić szybkość odtwarzania wideo na YouTube? – Bardzo łatwe

16 de wrzesień de 2021

Jeśli chcesz zmienić oryginalną prędkość wideo na YouTube, musisz to wiedzieć ma 6 prędkości aby film zmieniał się na wolniejszy lub szybszy.

Możesz to osiągnąć w bardzo prosty sposób z ustawień wideo. Więc jeśli chcesz wiedzieć więcej, czytaj dalej ten artykuł.

Dlaczego YouTube daje nam opcje szybkości w filmach?

YouTube oferuje możliwość zmiany prędkości, co może wynikać z różnorodności treści, które można znaleźć na kanałach.

Są filmy, które ze względu na czas możesz zobaczyć w szybszym tempie, ale są też inne, które umieszczone z małą prędkością mogą bardzo pomóc, aby żaden szczegół nie został przeoczony, zarówno pod względem audio, jak i wideo.

Jakie są najwolniejsze prędkości oferowane przez YouTube?

Ciekawy jest fakt, że YouTube może zaoferować trzy wolne prędkości do oglądania filmów w bardziej spokojny sposób. Wierzcie lub nie, ale wielu ludzi z niego korzysta, być może po to, aby dodać adnotacje lub dokładniej opisać to, co przekazują filmy.

Prędkość w 0,25

Prędkość 0,25 Charakteryzuje się najwolniejszą prędkością, jaką platforma może zaoferować, dzięki czemu możesz oglądać filmy z minimalną prędkością, która stanowi 25% normalnej prędkości.

Jaka jest prędkość 0,50?

Kiedy mówisz o prędkość 0,50, oznacza to, że film będzie odtwarzany z szybkością 50% szybkości oryginalnej. To znaczy w środku tego, jak normalnie się rozmnaża.

Poznaj prędkość 0,75

Aby zrozumieć prędkość 0,75, trzeba powiedzieć, że film będzie odtwarzany w 75% oryginalnego filmu. Podsumowując, jego prędkość nie jest tak wolna jak innych, ale odczuwalna jest zmiana w kierunku bardzo lekkiego spowolnienia.

Jakie prędkości sprawiają, że filmy w YouTube są szybsze?

Tak jak można znaleźć wolne prędkości, są też inne, które mogą powodować wideo odtwarza się szybciej. Te prędkości to 1,25, 1,50 i wreszcie prędkość 2.

Naucz się zmieniać biegi z prędkością 1,25

Jeśli chcesz trochę większej prędkości w filmie, ale nie przesadzony, ale coś naprawdę lekkiego, opcja, która może ci najbardziej służyć to 1,25. Dzięki temu wideo będzie o 25% szybsze niż normalnie.

Co to jest prędkość 1,50?

Korzystając z prędkości 1.50, musisz wiedzieć, że wideo będzie o 50% szybsze niż prędkość oryginalnego wideo.

To jest prędkość 2

Prędkość 2 jest najszybsza, jaką można znaleźć wśród opcji. Jeśli wybierzesz tę opcję, pierwotna prędkość zostanie podwojona, osiągając większą prędkość w zbyt zauważalny sposób. Może to zadziała, gdy treść filmu to tylko obrazy, a nie jakieś wyjaśnienie lub inne treści.

Jak zmienić szybkość odtwarzania filmów w YouTube?

prędkość odtwarzania filmów z YouTube

Proces zmiany oryginalnej prędkości odtwarzanego wideo nie jest trudny. Można to osiągnąć w ustawieniach wideo.

Ikona koła zębatego, do czego służy?

Ta ikona pojawi się zawsze podczas odtwarzania wideo, ponieważ jest to ten, który zapewnia dostęp do różnych ustawień wideo, nie tylko pod względem szybkości, ale także jakości i tak dalej. Więc jeśli chcesz uzyskać dostęp do różnych prędkości, musisz najpierw kliknąć ikonę koła zębatego.

Łatwo zmieniaj prędkość

Aby zmienić prędkość, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nacisnąć ikonę koła zębatego. Następnie wybierz opcję „prędkość”, a gdy wyświetli się menu, wystarczy wybrać prędkość według swoich preferencji.

Czy bardzo różni się zmiana szybkości w aplikacji YouTube?

Jeśli chcesz korzystać z aplikacji, musisz wiedzieć, że nie ma dużej różnicy. W takim przypadku nie będzie już ikony koła zębatego, ale trzy kropki w prawym górnym rogu które reprezentują konfiguracje. Po uzyskaniu do nich dostępu naciśnij „Prędkość odtwarzania” i wybierz żądaną prędkość.