Skip to content

Jak zmienić swój numer telefonu w UBER (przykład)

30 de styczeń de 2021

Jesteśmy pewni, że Twoje doświadczenia z UBER były wspaniałe, ponieważ łatwo i szybko dotrzesz wszędzie; Podobnie zalecamy aktualizuj wszystkie swoje dane kontaktowe, jak numer telefonu komórkowego, e-mail i inne. Dlatego w tym artykule wyjaśnimy krok po kroku, jak zmienić lub zaktualizować numer telefonu w UBER.

Szybko zmień swój numer telefonu

Pierwsze otwarte UBER w telefonie komórkowym i wybierz „Ustawienia”. Następnie zobaczysz miejsce, w którym znajdują się Twoje dane osobowe; jak e-mail, Twoje imię i numer telefonu, który chcemy zmienić. Teraz możesz zmienić numer telefonu, tylko że na koniec nie zapomnij kliknąć w przycisk „Zapisać”.

Podobnie jak w przypadku większości metod bezpieczeństwa, UBER przeprowadza weryfikację, aby to potwierdzić jeśli dokonałeś zmian w profilu personel aplikacyjny; dlatego aplikacja używa kodów weryfikacyjnych lub potwierdzających.

Warto wspomnieć, że ta metoda weryfikacji różni się w zależności od danych osobowych, które zmodyfikowałeś; czyli przy zmianie numeru telefonu w UBER aplikacja prześle Ci kod weryfikacyjny za pośrednictwem wiadomości tekstowej.

Wystarczy wpisać ten kod w aplikacji UBER, aby potwierdzić zmiany; Gdy to zrobisz, Twój nowy numer zostanie poprawnie zarejestrowany i będziesz mógł normalnie korzystać z aplikacji.

Zrób to, gdy masz problemy z weryfikacją

Gdy pojawi się prośba o podanie kodu weryfikacyjnego, kliknij link „Mam problemy” na ekranie. Tam wybierz opcję wyślij ponownie kod SMS-em, a po otrzymaniu kodu wprowadź 4 cyfry, a teraz możesz podać hasło, aby się zalogować.

Możesz także użyć jednego z kody bezpieczeństwa Jeśli nie możesz odbierać kodów weryfikacyjnych z aplikacji zabezpieczającej innej firmy lub wiadomości tekstowej. Gdy pojawi się prośba o podanie kodu weryfikacyjnego, kliknij łącze mam problemy pojawi się na ekranie, wybierz posługiwać się 8-cyfrowy kod weryfikacyjny, i wprowadź jeden z zapisanych kodów.

Jeśli nie otrzymasz kodów weryfikacyjnych, musisz najpierw potwierdzić, że Twój numer telefonu jest poprawny; edytuj numer telefonu i dotknij przycisku Wysłać ponownie na ekranie weryfikacji, aby poprosić o nowy kod.

Twój operator komórkowy może blokować SMS, którego UBER używa do kontaktowania się z TobąJeśli tak, skontaktuj się z zespołem pomocy, aby potwierdzić, że możesz je otrzymać. Jeśli jeszcze ich nie otrzymałeś, kliknij łącze „Nie otrzymuję SMS-a weryfikacyjnego” na dole strony.

W tym drugim przypadku możesz odwiedzić sekcję pomocy na stronie Uber lub skontaktować się z Pomocą Uber Trip, aby uzyskać lepsze wsparcie i ostatecznie rozwiązać usterkę, o ile jest ona związana z aplikacją.

osoby korzystające z Ubera w swoich telefonach komórkowych

Bardzo ważna jest zmiana lub aktualizacja numeru telefonu w Uber

Od tego czasu numer telefonu w UBER jest niezbędny bez tego nie możesz się zarejestrować. P.Możesz łatwo utworzyć konto w Uber, jako podróżnik lub jako partner; Po zarejestrowaniu numeru możesz poprosić o przejazd z dowolnego miejsca.

Z aplikacji Uber będziesz mógł łatwo korzystać, o ile usługa będzie dostępna, ponieważ Twój telefon zapewni Ci dostęp do wszystkich funkcji i opcji oferowanych przez aplikację UBER.

Jeśli Twoje zlecenie przejazdu zostanie zaakceptowane przez kierowcę UBER, możesz sprawdź, ile czasu zajmie przybycie kierowca; Co więcej, możesz również otrzymywać powiadomienia na swój telefon, gdy kierowca ma przyjechać.

Obejmuje również imię i nazwisko kierowcy, numer rejestracyjny pojazdu, sprawdzenie miejsca docelowego, a także ocenę podróży; Ale w przypadku, gdy pomylisz się w adresie docelowym, możesz bez problemu anulować podróż z Uberem.

Dlatego aktualizuj swój profil; Będąc na bieżąco z UBER, będziesz cieszyć się podróżą z nami szybko i bezpiecznie, tylko jeśli uda Ci się zmienić lub zaktualizować numer telefonu w UBER.