Skip to content

Jak uzyskać dostęp lub przejść bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w mojej wiadomości e-mail Hotmail z innego komputera

20 de czerwiec de 2023

Istnieje dobra liczba bezpłatnych dostawców usług e-mailAle Gmail, Yahoo Mail i Microsoft Outlook Zawsze należą do ulubionych użytkowników. Popularność tych systemów i miliony użytkowników na całym świecie oznaczają, że stopniowo ulepszenia i więcej opcji dostosowywania. Możesz tego nie wiedzieć, ale możesz przejdź bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w usłudze Hotmail.

Bezpośredni rywal m.in Perspektywy Dziś to Gmail, uważany za najlepszy darmowy e-mail na świecie, dlatego jest najczęściej używany na całym świecie,

Przejście z Hotmaila do Outlooka

jakiś czas temu Microsoftu nabył Hotmail i od tego czasu usługa e-mail został przemianowany Microsoft Outlook. Ta zmiana przyniosła ze sobą nowy, bardziej nowoczesny interfejs.

Dziś większość ludzi przystosowała się do zmian, ale niewielu zdecydowało się zmienić swój adres e-mail na @Outlook.com a zdecydowana większość użytkowników nadal korzysta z @hotmail.com w Twoich e-mailach. Dzieje się tak dlatego, że zmiana adresu nie nastąpiła automatycznie, ale musi być wykonana ręcznie.

Kroki, aby wejść bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w usłudze Hotmail

Domyślnie za każdym razem, gdy wchodzimy do usługi pocztowej Microsoft, okazuje się, że wyświetlana strona jest stroną główną komunikatora Windows Live. Jednak możemy skonfiguruj, aby przejść bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w usłudze Hotmail.

Kroki są bardzo proste. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zaloguj się do hotmaila a kiedy już znajdziemy się w skrzynce odbiorczej, przejdziemy do niej Opcje (pojawia się w prawej górnej części ekranu).

Stamtąd idziemy do Więcej możliwości I Dostosuj Hotmaila. Tutaj klikamy Ustawienia strony głównej usługi Windows Live. Zaznacz pole obok Pokaż skrzynkę odbiorczą po zalogowaniu i dajemy Trzymać.

W ten prosty sposób możemy dokonać zmiany.

Przejdź bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w usłudze Hotmail

Jak łatwo i szybko uzyskać dostęp do usługi Hotmail z innego komputera

Czy chcesz wiedzieć, jak łatwo i szybko uzyskać dostęp do usługi Hotmail z innego komputera? W takim razie musisz zajrzeć poniżej, ponieważ znajdziesz artykuł, który został praktycznie zaprojektowany dla osób, które potrzebują dostępu do swojego konta e-mail z innego komputera. Prawdopodobnie zdarzyło ci się kiedyś, że odwiedzasz dom przyjaciela i to z jakiegoś powodu musisz zalogować się do swojego konta e-mail Hotmail. W takich przypadkach ten samouczek będzie dla Ciebie naprawdę przydatny.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest to W kolejnych wierszach nauczymy Cię, jak uzyskać dostęp do poczty Hotmail lub Outlook z komputera innej osobyale nie ma sposobu, abyśmy nauczyli Cię, jak wejść do Hotmail innej osoby, ponieważ do tego potrzebne jest hasło. Prawda jest taka, że ​​jeśli nie masz hasła tej innej osoby, nie będziesz mógł wejść na jej konto, więc od razu odrzuć tę możliwość. Co do reszty, znajdziesz tutaj sposób na wejście do Hotmaila z nowego komputera.

Jak uzyskać dostęp do usługi Hotmail z innego komputera

Cóż, chodźmy z krokami do wprowadź Hotmail z innego komputera łatwo i szybkolub, a zobaczysz, że w zaledwie 10 krokach będziesz mógł z tym skończyć tak atrakcyjny samouczek. Jeśli masz jakieś pytania, jak zawsze mówimy, możesz zostawić nam komentarz na ten temat, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie:

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz wtedy zrobić, jest wziąć czyjś smartfon lub komputeri korzystać z dowolnej aplikacji przeglądarki, z wyjątkiem aplikacji Hotmail, która może być zainstalowana na telefonie innej osoby
  • Otwórz jedną z przeglądarek, takich jak Internet Explorer, Firefox lub Chrome
  • kiedy je otworzyłeśwejdź na oficjalną stronę programu Outlook, z www.hotmail.com i naciśnij Enter
  • Następnie otworzy się nowe okno w Hotmailu, w którym będziemy musieli umieścić nasz adres e-mail, a także hasło.
  • W ciągu zaledwie kilku sekund wejdziesz na swoje konto Hotmail na czyimś komputerze

Jak widać, jest to niezwykle prosty krok po kroku, który możemy wykonać w zaledwie chwilę, a potrzebujemy tylko kilku minimalnych rzeczy, takich jak komputer, przeglądarka, która może być dowolna ze zwykłych, konto e-mail Hotmail, które musi być przed wszystkimi wyżej wymienionymi. Oczywiście, musisz zapamiętać konto e-mail Hotmail, ponieważ w przeciwnym razie wejście do tej sekcji komputera i konta będzie całkowicie niemożliwe.

Jak uzyskać dostęp do usługi Hotmail z innego komputera

Hotmail, dziś Outlook.com, był kiedyś jednym z nich najpopularniejszych usług pocztowych na świecie. Z biegiem czasu Gmail od Google stał się głównym wyborem użytkowników, ale nadal jest miliardów użytkowników, którzy nadal korzystają z zalet konta Hotmail.

wejdź do Outlooka

jeśli szukasz wpisz hotmaila z innego komputera jest to bardzo proste i krok po kroku nauczymy Cię jak to zrobić bezpiecznie i pozostawić wszystko zamknięte, aby nikt nie mógł dostać się na Twoje konto bez Twojej zgody. Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, będzie dostęp do Hotmaila z adresu a Nawigator internetowy na komputerze, który nie jest nasz.

Czego potrzebuję, aby wprowadzić swój Hotmail?

Dla wprowadź i zarządzaj swoim kontem e-mail w usłudze Hotmail z dowolnego komputera wystarczy nam połączenie z Internetem. Po podłączeniu do sieci uzyskujemy dostęp do oficjalnej strony Hotmail (www.hotmail.com – www.outlook.com) i tam pojawia się okno startowe, w którym musimy wprowadzić nasze dane dostępowe.

Szybkie logowanie do hotmaila

Gdy uda mi się otworzyć mój Hotmail, ważne jest, aby odznaczyć opcję „Nie wylogowuj mnie”. W ten sposób konto zostanie zamknięte raz kończysz swoje zajęcia i Kliknij Wyloguj się. Dostęp do konta wymaga jedynie podania adresu e-mail oraz skonfigurowanego wcześniej hasła.

Po wprowadź pocztę hotmail, możemy czytać wiadomości, odpowiadać, usuwać, zarządzać kontami niechcianej poczty i pozostawiać wszystko uporządkowane w folderach zgodnie z naszymi preferencjami. Następnym krokiem, gdy skończymy robić to, co musimy zrobić, jest zamknięcie konta. Procedura jest bardzo prosta, po prostu trzeba kliknij w prawym górnym rogu ekranu iz rozwijanego menu wybierz opcję Wyloguj się.

Czy mogę zalogować się do Gmaila z innego komputera?

wpisz gmaila

Bycie tym Gmail to usługa e-mail podobna do Hotmail., nierzadko umożliwia również dostęp do naszego konta z dowolnego komputera. Bardzo łatwo jest wejść do Gmaila z innego komputera, potrzebujemy tylko cPołączenie internetowe i przeglądarka internetowa. Procedura jest identyczna jak w przypadku Hotmaila, wystarczy wejść na oficjalną stronę Gmaila i podać dane do konta oraz hasło. Po uzyskaniu dostępu do naszego konta zarządzamy wiadomościami e-mail, odpowiadamy na nie, usuwamy je i organizujemy w folderach, a także ponownie zalecamy zamknięcie sesji, aby uniemożliwić innym użytkownikom dostęp do danych naszego konta.

Ważne jest, aby pamiętać, że konta e-mail mogą pozostać otwarte, jeśli nie będziemy ostrożni. Głównie wtedy, gdy korzystamy z komputerów w miejscach publicznych, gdzie przez pomyłkę nasze konto e-mail może być widoczne dla nieznanych osób.

Ponieważ są to usługi poczty online, możemy uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera z połączeniem internetowym. Możemy uzyskać do niego dostęp nawet z poziomu przeglądarki internetowej na telefonie komórkowym lub tablecie. Wszystko będzie zależeć od podłączonych urządzeń które mamy w zasięgu ręki oraz przeglądarki internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram