Skip to content

Jak odzyskać utracone lub zapomniane konto Outlook lub Hotmail lub hasło?

14 de luty de 2022

Zresetowanie hasła Hotmail jest łatwe jeśli o tym zapomniałeś. Może minęło zbyt dużo czasu, odkąd ostatnio używałeś swojego e-maila.

za to co masz problemy z zapamiętywaniem hasła. Bez względu na powód zresetowania hasła Hotmail możesz to zrobić za pomocą usługi Outlook.com.

Coś bardzo ważnego, o czym możesz wiedzieć, i jak możesz utworzyć listę dystrybucyjną dla adresów e-mail lub e-mail. Outlook lub hotmail i jak funkcjonalne.

Gdy jesteś na ekranie logowania Outlook.com, wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wybierz nowe hasło i wróć do swojego e-maila. Musisz używać Outlook.com zamiast Hotmail.com.

Ponieważ pierwszy to sposób na dostęp do poczty Hotmail.com: oba konta @ outlook.com takie jak konta @hotmail.com.

Jak zresetować utracone hasło do usługi Windows Live Hotmail?

  • Otwórz Outlook.com w Twojej przeglądarce internetowej aby znaleźć stronę logowania.
  • Wpisz swój adres e-mail Hotmail i następnie kliknij Dalej.
  • w ekran hasłakliknij łącze Nie pamiętam hasła.
  • Dlaczego nie możesz się zalogować? wybierz Nie pamiętam hasła i następnie kliknij Dalej.
  • Do Odzyskaj swoje hasło z Hotmaila.
  • Zweryfikuj swój adres e-mail na następnym ekranie, a następnie enapisz znaki widzisz na obrazku, a następnie Dalej.
  • Niezależnie od tego, co jest w stronę Zweryfikuj swoją tożsamość.
  • Ponieważ dostępne opcje zależą od tego, jak skonfigurowałeś zabezpieczenia na swoim koncie Hotmail, wybierz Użyj a inna opcja weryfikacji.

Wybierz opcję odzyskiwania z listy

Opcja odzyskiwania poczty

Opcja e-mail wyślij link do zresetowania hasła na adres e-mail w pliku. Aby skorzystać z tej metody, musisz podać pełny adres.

Opcja odzyskiwania wiadomości tekstowych

Opcja tekstowa wysłać wiadomość tekstową aby pomóc Ci się zalogować. Wpisz cztery ostatnie cyfry swojego numeru telefonu, aby go użyć.

Opcja odzyskiwania aplikacji uwierzytelniających

Inna opcja, jeśli włączyłeś ją w przeszłości, jest użycie aplikacji uwierzytelniającej aby zresetować hasło.
Wreszcie, jeśli nie masz dostępu do żadnej z tych metod resetowania, możesz wybrać żadną z nich.

Opcja weryfikacji danych osobowych

Jeśli nie masz dostępu do żadnej z tych trzech metod, możesz wykonaj dodatkowe czynności na ekranie w celu weryfikacji Twojej tożsamości i uzyskania nowego hasła.

Wchodzić nowe hasło w obu polach podane na stronie internetowej i kliknij Dalej, aby zakończyć resetowanie hasła Hotmail.

W dzisiejszych czasach nieodzowne jest dla rozwoju działalności online utrzymanie stałej opieki nad swoimi e-mailami. Dzieje się tak, ponieważ absolutnie każda istniejąca strona internetowa poproś o e-mail, aby się zidentyfikować.

to mogło porównaj ten e-mail do dokumentów tożsamości, których używamy w prawdziwym życiu. Utrzymywanie tych adresów e-mail tak samo ważnych dla użytkowników jak dokument tożsamości.

Teraz zdarzają się przypadki, w których nasza hasła wymykają się nam z głowy. Jeśli ci się to przydarzyło,spokój!, to właściwie dość powszechna sytuacja. To może się przydarzyć każdemu.

Coś, co polecamy i to na pewno ci to bardzo pomoże W pewnym momencie wiesz, jak skonfigurować lub zsynchronizować konto e-mail programu Outlook na telefonie komórkowym z Androidem lub iPhonem.

Tak więc, jeśli jesteś w trudnej sytuacji, ponieważ zapomniałeś hasła do poczty e-mail i potrzebujesz natychmiastowego dostępu. Następnie, dotarłeś do właściwego przewodnika. Tutaj możesz dowiedzieć się, jak odzyskać hasło do programu Outlook, kiedy tylko będziesz go potrzebować. To proces, który nie zajmie więcej niż 5 minut!

Kroki, które należy wykonać, aby odzyskać hasło do konta Outlook

Aby rozpocząć ten proces odzyskiwania hasła, musisz przejść do strony głównej programu Outlook. Tam będziesz musiał poszukać przycisk, który mówi:Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?”. Lub jeśli strona jest w języku angielskim: „Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?”.

Ten przycisk zwykle znajduje się na dole pola wprowadzania hasła. A po jego naciśnięciu zostaniemy przekierowani do nowego okna, w którym będziemy musieli określić naszą sytuację. Aby będziemy musieli wybierz jedną z trzech opcji.

W ten sposób oznaczymy Pierwsza opcja co to mówi:zapomniałem hasła” lub jeśli strona jest w języku angielskim: „Zapomniałem hasła”. I natychmiast naciśniemy przycisk „Dalej” lub „Dalej”. Zostaniemy również wysłani do nowego okna z danymi do wypełnienia w celu odzyskania naszego hasła.

w pierwszym pudełku umieścimy nasz e-mail (Ten, który chcemy odzyskać). A w drugim będziemy musieli wpisać znaki dokładnie tak, jak zobaczymy je na ekranie. Po zakończeniu tej procedury ponownie klikniemy niebieski przycisk „Dalej” lub „Dalej”.

W tym nowym oknie będziemy musieli określić sposób, w jaki odzyskamy nasze hasło. Może to być za pośrednictwem zarejestrowanego przez nas numeru telefonu lub alternatywnego adresu e-mail.

poczta na telefon komórkowy

Tak czy inaczej, Polecamy alternatywna opcja pocztyponieważ czasami połączenia telefoniczne mogą zawieść i opóźnić procedurę.

Po otrzymaniu wiadomości e-mail z programu Outlook na swoim alternatywnym koncieskopiuj otrzymany kod. I wróć do strony, na której próbowałeś odzyskać hasło.

Ponieważ w nim umieścisz kod, który wcześniej skopiowałeś. Po tym będziesz musiał po prostu pisać nowe hasło w ramach parametrów bezpieczeństwa tej platformy.

Teraz wystarczy ponownie nacisnąć niebieski przycisk, aby zakończyć za pomocą odzyskanie hasła. I to wszystko! Teraz wiesz, jak odzyskać swoje hasła w Outlooku.

Jeśli masz komputer MAC i nie wiesz jak dodać konto e-mail, Najlepsze jest to, że poprowadzisz Cię, jak dodać, dodać i skonfigurować konto Mail na Macu (Gmail lub Outlook).

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram