Skip to content

Jak zmienić prędkość odtwarzania wideo z YouTube na przyspieszony lub zwolniony ruch?

25 de listopad de 2021

YouTube to jedna z skoncentrowanych sieci społecznościowych tylko w filmach, ma w swoim arsenale miliony użytkowników i setki tysięcy filmów. Ogromna liczba filmów jest przesyłana każdego dnia i mamy wszelkiego rodzaju, od treści stworzonych na tę samą platformę, twórców oryginalnych treści, tych, którzy przesyłają rzeczy z telewizji, filmów, seriali itp.

Jedną z rzeczy, która niewątpliwie przykuwa Twoją uwagę, jest możliwość obejrzenia filmów w zwolnionym lub nawet przyspieszonym tempie, poniżej pokazujemy, jak to zrobić.

Oglądaj filmy na YouTube w zwolnionym tempie

Wszystkie treści, które są przesyłane na YouTube są oczywiście nagrywane z normalną prędkością, problem polega na tym, że dzięki platformie mamy narzędzia do zmiany prędkości odtwarzania, o której mowa, w ten sposób możemy zobaczyć wszystko w w zwolnionym lub przyspieszonym tempie, jak wolisz.

Aby obejrzeć film w zwolnionym tempie, wystarczy wejść na YouTube, a tam, co zamierzasz zrobić, to wejść do filmu. Następnie musisz zejść na dół, a zobaczysz, że po prawej stronie znajduje się ikona, która wygląda jak koło zębate. To, co zamierzasz zrobić, to ustawić jedną z następujących prędkości: 0,25, 0,5, 0,75, normalny, 1,25, 1,5, 2. Zdasz sobie sprawę, że im mniej, tym mniejsza prędkość, a im więcej, tym prędkość odtwarzania będzie wyższa, istnieją niesamowite programy, za pomocą których możesz edytować filmy na YouTube.

W ten sposób możesz szybko i bez żadnych problemów modyfikować prędkość odtwarzania dowolnego wideo znajdującego się na platformie. Jest to forma aby móc wizualizować niektóre treści bardziej szczegółowo, dzięki czemu możemy cieszyć się różnymi szczegółami treści, które znajdujemy na YouTube.

Odtwarzaj filmy z YouTube w przyspieszonym tempie

Jak widać, to wcale nie jest skomplikowane, to kwestia wpisywania każdego filmu, również jak zrobisz to w jednym, konfiguracja dla pozostałych filmów jest zapisana, choć oczywiście możesz wrócić do normalność bardzo łatwo, po prostu wybierając w środku lub w trybie normalnym i voila, mamy już odtwarzanie jak zwykle i bez żadnych zmian, aby móc cieszyć się filmami z YouTube tak, jak chcemy, to jest coś, co możemy również zrobić na telefonach komórkowych, w ten sposób że nie masz wymówki, aby móc cieszyć się wszystkimi filmami, które chcesz, z dowolną prędkością.

Jak zmienić prędkość odtwarzania w YouTube na Androida

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zmienić prędkość odtwarzania w? YouTube na Androida? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule przedstawimy Ci wszystkie informacje, które powinieneś wziąć pod uwagę w tym zakresie. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że aby uzyskać dostęp do tego samouczka, będziesz musiał zaktualizować swoją aplikację YouTube, ponieważ jest to jedna z najnowszych dodanych funkcji.

odtwarzaj muzykę na youtube

Rzeczywiście, główna platforma wideo na świecie, oparta na swojej aplikacji na urządzenia mobilne z Androidem, niedawno dodała kilka funkcji, a jedną z głównych jest ta, która dzwoni do nas dzisiaj. Spróbujemy więc nauczyć Cię, jak zmienić prędkość odtwarzania w YouTube na Androida, biorąc pod uwagę, że wierzymy, że może to być dla Ciebie bardzo przydatne.

Dzięki tej nowej funkcji, którą opisujemy, będziesz mieć możliwość odtwarzania filmów w zwolnionym lub bardzo szybkim tempie, zgodnie z preferencjami, więc jesteśmy pewni, że spodoba Ci się ta funkcja. Reszta pozostaje tylko nauczyć się zmieniać prędkość odtwarzanie w YouTube na Androida, więc idziemy ze szczegółami na ten temat.

Zmień prędkość odtwarzania YouTube

Zmień prędkość odtwarzam wideo na YouTube dla Androida jest prawdopodobnie jedną z najprostszych procedur, jakie możemy znaleźć na tej platformie, więc pokażemy Ci. Pierwszą rzeczą będzie zapamiętanie, a następnie otwarcie filmu, który chcesz odtwarzać wolniej lub szybciej, więc gdy już to zrobisz, nadejdą kolejne kroki.

Zobaczysz, że na filmie masz trzy kropki, które pojawiają się w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do wielu opcji. Cóż, kiedy już tam będziesz, musisz przejść do konkretnej opcji Szybkość odtwarzania i wybrać jedną z wymienione prędkości są dostępne, które są podzielone na te, które spowalniają (0,25x, 0,5x i 0,75x) oraz przyspieszające (1,25x, 1,50x i 2x). Przy wszystkich prędkościach i o ile wyraźnie tego nie unikniesz, dźwięk filmów jest również słyszalny, możesz łatwo edytować swoje filmy.

Inne bardzo częste pytania, które użytkownicy zadawali nam w związku z tym tematem, dotyczą: jak zmienić prędkość wideo w Androidzie, jak zmienić prędkość wideo w Windows Media, zmienić prędkość mobilną YouTube, jak zmienić szybkość filmu z youtube na telefonie komórkowym, zwiększyć prędkość Androida na youtube, jak spowolnić film na youtube, zmienić prędkość filmu online lub jak zmienić prędkość filmu na telefonach komórkowych. Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy udało Ci się zmienić prędkość odtwarzania w YouTube na Androida za pomocą tej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram