Skip to content

Jak zmienić mój numer telefonu powiązany z kontem programu Outlook (przykład)

30 de styczeń de 2021

Bez względu na to, ile czasu minęło od uruchomienia programu Outlook, ta platforma poczty e-mail nadal jest częścią najczęściej używane na całym świecie. Jadąc, aby zająć drugie miejsce, ponieważ na pierwszym miejscu jest Gmail.

Podobnie należy zauważyć, że ten program działa na platformie Windows i był opracowany przez Firma Microsoft I chociaż ostatnio stracił na popularności, nadal oferuje swoim użytkownikom usługi wysokiej jakości.

Jedną z funkcji, które umożliwia to przydatne narzędzie, jest możliwość wprowadzania różnych zmian, takich jak imię i nazwisko, zdjęcie profilowe, adres e-mail i oczywiście zmień numer telefonu. A najlepsze jest to, że jest to szybki i łatwy proces, który nie zajmie dużo czasu. W związku z tym artykułem możesz być również zainteresowany Jak zmienić język mojej poczty e-mail Outlook / Hotmail z angielskiego na hiszpański.

Utwórz konto w Outlooku

Outlook to bezpłatna usługa firmy Microsoft, do niedawna znana jako Hotmail. Platforma ta zapewnia użytkownikom ogromne zalety funkcji i narzędzi wysyłać i odbierać wiadomości lub pliki. Jednak niektórzy użytkownicy nie mają tego programu.

Dlatego przede wszystkim najważniejsze jest posiadanie konta w Outlooku. Musisz więc postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby proces był szybko i łatwo:

 • Wejdź na główną stronę Outlooka, możesz to zrobić w swojej ulubionej przeglądarce.
 • Poszukaj opcji «Utwórz konto Microsoft»
 • Następnie pojawi się okno z prośbą o podanie pewnych informacji, zaczynając od nazwy, którą chcesz przypisać do nowego konta.
 • Następnie system wskaże, jakie dane wprowadzić. Zaleca się umieszczenie prawdziwych informacji.
 • W ten sam sposób jest to ważne dodaj alternatywny adres e-mail, co przyda się w przypadku zapomnienia hasła. Powinieneś również dodać swój numer telefonu, pod który otrzymasz kod weryfikacyjny, a także będzie to dobra opcja, jeśli zapomnisz hasła.
 • Wreszcie musisz dać Kliknij Następny i zaakceptuj warunki.
 • W ten sposób Twoje konto Hotmail będzie gotowe i będziesz mógł zmienić dowolne dane w dowolnym momencie. Biorąc pod uwagę, że jest to prosta w obsłudze platforma i nie oznacza to trudności przy wprowadzaniu zmian.

Zmień mój numer telefonu powiązany z kontem Outlook

Po założeniu konta w Outlooku proces zmiany numeru telefonu jest naprawdę prosty.

 • Pierwsza rzecz do zrobienia to uzyskać dostęp do swojego konta Perspektywy
 • Następnie musisz zlokalizować swoje zdjęcie profilowe i poszukać opcji „Edytuj profil”.
 • Następnie idziemy na górę i wybieramy, gdzie jest napisane „Informacje kontaktowe”

informacje kontaktowe

 • Tam będziesz mógł zobaczyć wszystkie wprowadzone dane. Wybierz w „Dodaj numer telefonu” i umieść nowy.
 • Zaznacz opcję, w której chcesz wysłać kod potwierdzający za pośrednictwem wiadomości lub połączenia.
 • Następnie kliknij „Wysłać”.
 • Wpisz kod weryfikacyjny, który powinien być zgodny z dodanym numerem.
 • Wreszcie zrób kliknij ikonę kosza, który znajduje się obok numeru telefonu powyżej. W ten sposób zostanie on usunięty i już zmodyfikowałeś swój numer.

Hotmail Vs Outlook

Z drugiej strony istnieje wiele nieporozumień między Hotmail i Outlookiem, ponieważ wielu użytkowników uważa, że ​​są to dwie różne usługi. Z tego powodu ważne jest, aby to wyjaśnić są dokładnie takie same. Różnica polega na tym, że pierwszą marką nadaną tej platformie był Hotmail, jednak z biegiem czasu jej nazwa została zmieniona na Outlook.

Podobnie, obecnie nie możesz tworzyć poczty pod nazwą Hotmail, ale istniejące można normalnie otworzyć w Outlooku. Należy zauważyć, że możesz również zmienić adres e-mail programu Outlook.

Na koniec mamy nadzieję, że ten samouczek był dla Ciebie pomocny, jednak chcielibyśmy poznać Twoją opinię Czy udało Ci się zmienić swój numer telefonu w Outlooku? Czy uważasz, że program Outlook oferuje dobrą usługę? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.