Skip to content

Jak zmienić link mojego kanału w YouTube? – Dostosuj swoją markę

16 de grudzień de 2021

Wszyscy mamy swój gust i poglądy na dany temat i wiele razy znajdujemy ludzi, którzy podzielają nasz sposób myślenia. Innym razem możemy zasugerować pewne wskazówki, które mogą być przydatne dla innych. Wszystkie te rzeczy i jeszcze więcej można zrobić za pośrednictwem kanału na YouTube. tak chcesz umieścić konkretną nazwę na swoim kanale, czytaj dalej do końca.

Jakie kryteria kwalifikacji musi spełniać Twój niestandardowy URL?

Jeśli chcesz zacząć wyróżniać się wśród innych użytkowników tej sieci, nie tylko po to, by zarabiać pieniądze, ale żeby wpływać na innych, musisz poszukać sposobów, by dać się poczuć. Jednym ze sposobów, w jaki wielu to robi, jest sugerowanie list odtwarzania, przyciągających wzrok filmów, filmów lub samouczków, w których sami są bohaterami.

Być może już przeszedłeś ten etap i masz własny kanał, jeśli tak, masz kilka opcji, aby każdy szczegół stał się strategią, którą należy zauważyć. Wielu decyduje się dostosować swój kanał ustalenie pewnych aspektów charakteryzujących przestrzeń.

Innym sposobem, aby Twój kanał był wyjątkowy, jest zmiana linku, często adres URL jest oparty na identyfikatorze. Ten niekomercyjne ani łatwe do zapamiętania i dla Twoich potencjalnych obserwujących. Dlatego YouTube umożliwia wprowadzenie tej zmiany, jeśli chcesz.

Niektóre z wymagań, które ta sieć prosi o wprowadzenie tej zmiany, to posiadanie zdjęcia na okładkę lub banera przedstawiającego motyw, który chcesz promować, utworzenie zdjęcia profilowego, które identyfikuje Cię z innych kanałów, ponad 100 obserwujących i masz miesiąc starożytności.

Przed dokonaniem modyfikacji dobrze jest sprawdzić, czy spełniasz każde z kryteriów, możesz to zrobić ze swojego profilu, lokalizując kartę kanału. Możesz tam umieścić obraz banera, profil i upewnić się, kim mają być Twoi subskrybenci, jeśli masz ich więcej niż setkę, aby Twój proces nie został przerwany.

Jaka jest procedura zmiany adresu URL swojego kanału w YouTube?

Jednym ze sposobów na dotarcie do większej liczby osób jest ciągłe tworzenie wysokiej jakości treści, które są innowacyjne. Ten materiał sprawi, że wiele osób będzie chciało być na Twoim kanale. Jeśli jednak masz adres, który jest trudny do zapamiętania, może to być dla Ciebie ograniczeniem, ponieważ trudno będzie Ci zrobić zaproszenie z adresem prawidłowy.

Z drugiej strony, typowym zachowaniem użytkowników YouTube jest wyszukiwanie kanałów z łatwym dostępem lub adresami, które mogą umieścić bez komplikacji. Jedną z rzeczy, które mogą powiedzieć, że nadszedł czas, aby zmienić adres URL, są godziny oglądania, które masz. Jeśli wiesz, że Twoje treści są dobre, a subskrypcje nie rosną, być może będziesz musiał dostosować swój adres, aby dotrzeć do większej liczby osób, a zostaną one zasugerowane ich znajomym i krewnym.link do kanału youtube

Z telefonem komórkowym

Jeśli zarządzasz swoim kontem YouTube z telefonu komórkowego i chcesz zmienić link do swojego kanału, musisz kliknąć swoje zdjęcie profilowe i wyszukać swój kanał. Tam zobaczysz sekcję Informacje i musisz skopiować swój link. Następnie w adresie URL kanału ustaw nową nazwę, którą chcesz przypisać do swojego kanału i prasa publikuje.

Ze strony internetowej

Wprowadzanie zmian w linku swojego kanału nie jest skomplikowane, wystarczy wykonać szereg kroków, aby określić akcję. Jeśli zamierzasz to zrobić najpierw ze strony internetowej, musisz uruchomić konto aplikacji, a następnie nacisnąć obrazek swojego profilu, aby znaleźć konfigurację.

Po trzecie, kliknij ustawienia zaawansowane, a na karcie niestandardowego adresu URL zobaczysz, że masz wszystkie niezbędne wymagania. Później możesz poprosić o niestandardowy adres URL i sprawdzić uprawnienia. Na koniec musisz zaakceptować zasady YouTube i potwierdzić modyfikację.

Dlaczego Twój kanał YouTube nie pozwala na zmianę adresu URL i jak to naprawić?

Jeśli masz problem z dostosowaniem linku do swojego kanału, może to wynikać z kilku czynników. YouTube pozwala swoim użytkownikom na zmianę adresu URL swojego kanału maksymalnie 3 razy, więc jeśli nie minęło 12 miesięcy, a Ty już chcesz dokonać nowej modyfikacji, system nie zezwoli na to, dopóki nie minie wymagany czas.

Jeśli chcesz przenieść swój kanał na inne konto, możesz mieć trudności z wprowadzeniem zmiany, to musi poczekać 72 godziny od momentu usunięcia niestandardowego adresu URL, aby móc dokonać modyfikacji.zmiana linku na youtube

Inną powszechną wadą jest to, że nie spełniasz kryteriów określonych przez platformę. Musisz zrozumieć, że aby dokonać zmiany adresu, spełnienie wymagań lub tylko niektóre z nich nie jest opcjonalne, ale aby uzyskać zezwolenie, musisz uwzględnić 4 aspekty.

Wykonanie tego procesu nie jest jednak trudne, jeśli pominiesz krok przez przypadek lub z zamiarem Może to być kolejną przeszkodą w osiągnięciu tego, czego chcesz. Chociaż może być kilka problemów z personalizacją adresu, wszystkie mają rozwiązania, możesz ich nawet uniknąć.

Jak możesz skrócić link do swojego kanału w YouTube z aplikacji lub sieci?

Adres Twojego kanału YouTube może być długi i zawierać kombinację liter i cyfr, która może być trudna do zapamiętania; To jest powód, dla którego wiele osób woli spersonalizować swój link.

Teraz, jeśli już wykonałeś modyfikację i nadal chcesz ułatwić życie swoim subskrybentom lub potencjalnych obserwujących, możesz skrócić link z samej aplikacji. Wystarczy wyszukać treści, które zawierają promocję Twojego kanału i udostępnienie w prasie, poniżej zobaczysz krótszy adres. Następnie skopiuj go i udostępnij znajomemu lub bezpośrednio w swoich sieciach.

dołącz do naszego kanału telegram