Skip to content

Jak zasubskrybować na YouTube kanał z dowolnego urządzenia?

11 de styczeń de 2022

W poniższym artykule ty wyjaśnimy, jak możesz zasubskrybować kanał z YouTube za pośrednictwem dowolnego urządzenia.

Czy subskrypcja kanału YouTube coś kosztuje?

Subskrypcja kanału na platformie YouTube jest bezpłatna, możesz subskrybować tyle kanałów, ile chcesz.

YouTube Premium

Jeśli zamierzasz używać do tego YouTube Premium, musisz zapłacić subskrypcję, ale kiedy już ją masz i chcesz subskrybować kanał to nic nie kosztuje.

Jaki jest prawidłowy sposób subskrybowania kanału YouTube?

Jeśli chcesz subskrybować kanał YouTube i nie wiesz, jak to zrobić, zostawimy Ci kroki, które musisz wykonać, aby to osiągnąć.

Z komputera z systemem Windows lub Mac

Jeśli zamierzasz subskrybować kanał i jesteś za pośrednictwem komputera PC z systemem Windows lub MacPrzede wszystkim wejdź na platformę za pomocą swojego konta Google, gdy to zrobisz, wykonaj następujące kroki:

Jeśli znasz nazwę kanału YouTube, wystarczy wpisać ją w pasku wyszukiwania, a gdy się pojawi, pojawi się profil tego kanału i będziesz mógł zobaczyć przycisk z napisem subskrybuj, musisz kliknąć ten przycisk.

Innym sposobem na zasubskrybowanie jest na przykład, jeśli odtwarzasz wideo, bezpośrednio stamtąd możesz zobaczyć na dole ten sam przycisk, który mówi subskrybuj, kliknij i to wszystko. Jest to bardzo przydatne, gdy istnieją kanały, o których nawet nie wiedzieliśmy, ale interesują Cię ich filmy i chcesz, aby nadal Ci się wyświetlały.

Na Androidzie

Jeśli zamierzasz zasubskrybować kanał przez Androida, jest to prawie taka sama procedura, jak z komputera, to znaczy możesz wyszukać nazwę kanału w pasku wyszukiwania lub jeśli odtwarzasz wideo, kliknij na na dole przycisku subskrypcji.

Z iPhone’em

Jeśli zamierzasz subskrybować kanał za pośrednictwem iPhone’a, musisz wykonać te same kroki, które wyjaśniliśmy w poprzedniej części.

logo youtube

Gdzie zobaczyć kanały, które subskrybujesz w YouTube?

Jeśli chcesz obserwować wszystkie kanały, które subskrybujesz, tutaj powiemy Ci, jak możesz to zrobić. Jeśli zamierzasz to zrobić przez komputer, wystarczy wejść na platformę YouTube, wtedy w lewym górnym rogu zobaczysz trzy poziome kreski, które musisz na nie kliknąć. W tym menu otworzy się menu, pojawią się różne opcje, w tym Twoje subskrypcje, oraz pojawi się lista ze wszystkimi kanałami.

Jeśli robisz to przez telefon komórkowy, wejdź do aplikacji YouTube a następnie na dole zobaczysz ikonę z napisem subskrypcje, kliknij na nią i voila, pojawi się lista kanałów, które subskrybowałeś.

Jak tworzyć bezpośrednie linki do subskrypcji kanału YouTube?

Aby utworzyć bezpośrednie linki do kanału YouTube i móc udostępniać je w dowolnej sieci społecznościowej, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Znajdź kanał, do którego chcesz utworzyć link, może być Twój.
 2. Tuż pod filmem kliknij nazwę kanału.
 3. Skopiuj adres URL, który pojawia się w przeglądarce.
 4. Do właśnie skopiowanego adresu URL dodaj na końcu następujący tekst: sub_confirmation = 1
 5. Gotowe, już utworzyłeś link, który bezpośrednio prowadzi Cię do subskrypcji kanału.

Jak zrezygnować z subskrypcji kanału YouTube?

Aby wypisać się z kanału YouTube, wystarczy wyszukaj go za pomocą paska wyszukiwania lub na liście subskrypcji, a następnie kliknij przycisk anulowania subskrypcji.

Co oznacza dzwonek obok przycisku subskrypcji?

Czy kiedykolwiek słyszałeś, jak YouTuber mówi, aby zasubskrybować swój kanał i kliknąć dzwonek, tutaj powiemy Ci znaczenie tego.

używaj youtube na laptopie i telefonie komórkowym

Dostosuj powiadomienia kanałów, które subskrybujesz

Jeśli zasubskrybowałeś kanał, a także kliknąłeś dzwonek, spowoduje to dostosowanie powiadomienia do tego kanału, co oznacza, że ​​za każdym razem, gdy ten kanał prześle film, pojawi się powiadomienie, dzięki czemu będziesz jednym z pierwszych.

Jak zasubskrybować kanał YouTube bez konta Google?

Jak wszyscy wiemy, aby móc zasubskrybuj kanał na Youtube, niezbędnym wymogiem jest posiadanie konta Google, aby uzyskać dostęp do ich platformy. Dla wielu osób może to stanowić problem, ponieważ nie mają konta lub zapomnieli hasła i nie używali go od dłuższego czasu.

Więc jeśli jesteś jedną z tych osób, przedstawiamy Ci vidlistę, Jest to narzędzie, które pozwala subskrybować kanały YouTube za pomocą tylko adresu URL z wiersza poleceń, a tym samym uzyskać stronę HTML, w której znajdziesz miniatury i linki do nowych filmów.

Aby korzystać z vidlist, musisz pobrać Node.js. Możesz zainstalować to za pomocą jednego polecenia, a kiedy masz go z wiersza polecenia, możesz go użyć. Niektóre funkcje na wypadek, gdybyś wiedział, jak działa vidlist:

 • Jest niezawodny i szybki.
 • Jak już wspomnieliśmy, nie jest wymagane konto google.
 • Najnowsze filmy zawsze można znaleźć na górze.
 • Możesz także łatwo usuwać i dodawać subskrypcje kanałów.

Aby rozpocząć, najpierw zainstaluj Node.js, a następnie wpisz następujące polecenie, aby uzyskać vidlist: npm install -g vidlist

 1. Po zainstalowaniu vidlist, aby zatwierdzić opcje pomocy, uruchom następujące polecenie: vl –help
 2. Na koniec, aby zasubskrybować kanał YouTube, po prostu wpisz: vl then (adres URL kanału lub filmu).
 3. Gotowy, automatycznie zasubskrybujesz kanał bez konta Google.
 4. Aby zobaczyć wiadomości z kanałów, które subskrybujesz, wpisz polecenie vl –upgo.
 5. Wyświetli miniatury filmów i ich adres URL w pliku w kształcie HTML, plik ten otworzy się w przeglądarce, której zwykle używasz domyślnie.

dołącz do naszego kanału telegram