Skip to content

Jak zmienić hasło do konta w YouTube? – Z aplikacji lub komputera

6 de styczeń de 2022

Jedną z platform, która wymaga konta z hasłem, aby być bezpiecznym, jest YouTube, platforma ta od 2009 roku współpracuje z Google aby zarejestrowany adres e-mail był taki sam jak adres konta Google. Tutaj nauczymy Cię, jak zmienić hasło do swojego konta YouTube.

Jak możesz się dowiedzieć, jakie jest hasło do Twojego kanału w YouTube?

Dzisiaj dla bezpieczeństwa użytkowników platformy YouTube, nie można poznać aktualnego hasła kto jest właścicielem konta, ponieważ inna osoba może bardzo łatwo poznać to hasło i ukraść konto.

Z aplikacji mobilnej

Opcja zobaczenia aktualnego hasła do kanału YouTube jest niedostępna, a wszelkie zarządzanie związane z hasłem odbywa się bezpośrednio z konta Google.

Ze stroną internetową

Jak wspomniano powyżej, ani aplikacja mobilna, ani strona internetowa nie mogą wyświetlać hasła do YouTube. Ponieważ jest to to samo hasło do konta Google, za pomocą którego uzyskałeś dostęp, więc jeśli chcesz wiedzieć, jakie jest aktualne hasło. Najlepsze jest to, że możesz sprawdź swoje notatki i znajdź je lub po prostu zresetuj hasło z konta Google i zmień go na bezpieczniejszy, który pamiętasz.

W jaki sposób możesz zmienić hasło do swojego konta w YouTube?

Jeśli chcesz zmienić hasło do swojego konta YouTube, aby zapewnić większe bezpieczeństwo i uniemożliwić komuś dostęp do Twojego konta, będziesz musiał wykonać szereg bardzo prostych kroków.

Dzięki aplikacji mobilnej

Aby zarządzać zmianą hasła do konta YouTube, musisz uzyskaj dostęp do swojego konta Google W aplikacji mobilnej Google po zalogowaniu będziesz musiał wybrać opcję „Konto Google”, która pojawi się w wyskakującym okienku. Następnie pojawią się informacje o Twoim koncie, a na górze znajduje się kilka opcji, takich jak strona główna i inne, musisz przesunąć palcem w lewo, aż znajdziesz opcję bezpieczeństwa.

Po wejściu w opcję bezpieczeństwa pojawią się wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa Twojego konta i tam będziesz musiał poszukać opcji hasła w sekcji dostępu Google i którą wybierzesz. Teraz ta opcja przeniesie Cię do nowego okna, w którym zostaniesz poproszony o podanie aktualnego hasła, aby móc wejść w celu zmiany hasła. Następnie wpisz hasło, które chcesz zmienić i wykonaj pozostałe kroki i voila.

Ze strony internetowej

Teraz, jeśli chcesz zmienić hasło do swojego konta YouTube ze strony internetowej, będziesz musiał wejść na YouTube, a następnie wybrać na zdjęciu swojego profilu konta, gdzie pojawi się rozwijane okno z różnymi opcjami, z których przechodzisz wybrać „Zarządzaj swoim kontem Google”. Spowoduje to przejście do strony głównej Twojego konta i tam będziesz szukać opcji „zabezpieczenia”, która przeniesie Cię do opcji hasła w sekcji „Dostęp Google”, którą wybierzesz.

zmień hasło ze strony

Po wybraniu opcji hasła, to Przeniesie Cię do linku, w którym musisz podać aktualne hasło aby móc zarządzać zmianą hasła. Następnie musisz wykonać pozostałe kroki, a zmiana hasła do YouTube, a Twoje konto Google będzie gotowe.

Co należy zrobić, aby zresetować hasło do swojego kanału YouTube?

Jeśli w dowolnym momencie zapomniałeś hasła do swojego konta YouTube lub konta Google, które jest takie samo jak używane, będziesz musiał uzyskać dostęp do głównej strony logowania do konta Google, aby móc zresetować hasło.

Z telefonem komórkowym

 1. Wejdź do aplikacji mobilnej YouTube.
 2. Wybierz na zdjęciu profilowym.
 3. W wyskakującym okienku, które się pojawi, musisz wybrać > na końcu nazwy konta.
 4. Później, wybierz na +, który pojawi się w prawym rogu z wyskakującego okienka.
 5. Następnie wprowadź adres e-mail swojego konta i wybierz Dalej.
 6. Następnie przejdź do „zapomniałem hasła” i kontynuuj pozostałe kroki, aby zresetować hasło do konta Google i YouTube.

Z PC

 1. Wyszukaj w wyszukiwarce „Login: Konto Google” i wprowadź link.
 2. Wpisz swój adres e-mail Gmaila i kliknij „Dalej”
 3. Później zobaczysz opcję wpisania hasła, ale w przypadku zresetowania go bo zapomniałeś, musisz wpisać „Zapomniałeś hasła”.
 4. Po zalogowaniu zobaczysz opcję potwierdzenia, czy jesteś właścicielem konta, a następnie przeniesie Cię do opcji zmiany hasła.
 5. Teraz wprowadź nowe hasło i wykonaj pozostałe kroki i voila.

zresetuj hasło do swojego konta youtube z konta google

Jak stworzyć całkowicie bezpieczne hasło do YouTube?

Jednym z najtrudniejszych wyzwań, jakie napotykają użytkownicy podczas tworzenia hasła do konta YouTube lub konta Google, jest to, że nie tworzą oni całkowicie bezpiecznego hasła i co jest robione łatwe do odszyfrowania przez innych użytkowników którzy chcą mieć informacje o koncie. Tutaj podamy kilka wskazówek, dzięki którym możesz tworzyć całkowicie bezpieczne hasła.

Użyj znaków specjalnych

Jedną z opcji utworzenia bezpiecznego hasła jest umieszczenie na nim znaków specjalnych, które utrudniają innym użytkownikom, którzy próbują wejść na Twoje konto, nie mogąc tego zrobić. Spróbuj więc użyć znaków specjalnych, takich jak $,%, &, /,!, *.

utwórz bardzo bezpieczne hasło

Ustaw dla siebie ważną datę lub imię

Innym sposobem na utworzenie bezpiecznego hasła jest użycie daty, która jest dla Ciebie ważna i którą tylko Ty możesz znać i pamiętać. Poza tym możesz również użyć imienia, które jest dla Ciebie bardzo ważne, ale tylko Ty znasz.

dołącz do naszego kanału telegram