Skip to content

Jak zmienić emotikon na pasku w historiach na Instagramie? – Wzmacniacz

27 de październik de 2021

Kiedy instalujemy i logujemy się na nasze konto na Instagramie, możemy korzystać z wielu funkcji, które pomagają nam ulepszyć nasz profil oraz posty i historie, które tam dodajemy. Dlatego jeśli chcesz dodać nowe rzeczy do swojego konta, możesz wykorzystać wszystkie te efekty, aby poprawić jakość swoich zdjęć.

Następnie pokażemy Ci, które emotikony są dostępne dla paska intensywności dla historii na Instagramie, jak dodać pasek intensywności do Instagrama i jak będziesz mógł zmień główny emoji tego paska. Musisz zwrócić szczególną uwagę na każdy z procesów, aby zrozumieć, jak wprowadzić wszystkie te zmiany w swoim profilu na Instagramie.

Jakie emotikony są dostępne dla twojego paska historii Insta?

W aplikacji Instagram znajduje się pasek pytań. Jest to efekt, którego możesz użyć w ustawieniach aparatu. Ta opcja ma nieco zmniejszoną liczbę emotikonów, ponieważ tylko możesz użyć około czterdziestu emotikonów co jest bardzo małą ilością w porównaniu do emotikonów, które mają klawiaturę naszego telefonu.

Te emotikony na pasku Instagrama są używane, aby dodać trochę sensu pytaniom, na które chcesz odpowiedzieć w swojej historii. Wśród emotikonów, których możesz użyć, są twarze, które są przeznaczone dla podkreślić jakąś emocję. Znajdziesz również te z klimatów i kilka zwierząt. Za pomocą tych wszystkich emotikonów dodasz odrobinę osobowości do każdego pytania, które zamieścisz w swojej historii.

Jak dodać pasek intensywności do swojej historii na Instagramie?

Jeśli podobał Ci się opis tego efektu i chcesz wiedzieć, jak działa pasek intensywności na Instagramie i dodać emoji do pytania, na które odpowiedzą Twoi obserwatorzy, przejdź do Twoja aplikacja na Instagramie i otwórz sekcję kamery, przesuwając ekran od lewej do prawej lub dotykając ikony u góry ekranu.

Gdy tam będziesz, możesz zrobić nowe zdjęcie lub pobrać je z galerii. Kiedy masz zdjęcie, kliknij ikonę wesołej naklejki góra ekranu. Tam wyszukasz „suwak emoji”, po znalezieniu go i dotknięciu napiszesz pytanie, które zadasz, a także wybierzesz emoji, które będzie charakteryzować pytanie, które zadajesz.

Gdy upewnisz się, że pytanie jest dobrze napisane i że emoji odpowiada pytaniu, możesz dotknąć opcji udostępnij i dodać ją do swojej historii na Instagramie. Po odpowiedziach, które otrzymasz od wszystkich swoich obserwujących na Twoje pytanie, będziesz mógł widok z wiadomości bezpośrednich a jeśli chcesz kontynuować rozmowę, możesz.

logo na Instagramie

Jak zmienia się emoji tego paska w opowiadaniach?

Może jesteś już przyzwyczajony do używania Instagram i jego pasek intensywności, ale znudziły Ci się już emotikony, które ten efekt ma domyślnie. Istnieje jednak sposób na zmianę tych emotikonów, niestety nie będzie można dodawać nowych emotikonów do zasobnika. Zamiast tego będziesz mógł zmienić kolejność tylko tych, które są tam dostępne.

Musisz przejść do części „Twoja historia” i będziesz musiał udawać, że dodajesz nową. Teraz między efektami ikona naklejki naciśniesz jeden z paska z emotikonami. Następnie naciśniesz ten, który nie jest tym, który jest pierwszy. W ten sposób ten, którego właśnie dotknąłeś, ustawi się na pierwszym miejscu wśród innych emotikonów.

Jeśli nie widzisz innych dostępnych emotikonów między tą tacą, musisz przesunąć tę samą tacę w dowolną stronę, aby pojawiły się inne dostępne emotikony. Tam będziesz mógł zobaczyć emotikony zwierząt, a także niektóre z nich dużo odwołują się do pogody i pory roku.