Skip to content

Jak zmienić długość muzyki na Instagramie ze swoich historii?

7 de październik de 2021

Niejednokrotnie dodałeś piosenkę do swojej historii, ale musiało Ci się również przydarzyć, że utwór został przesłany po czasie tego, jak chciałeś i miałeś podgląd przed przesłaniem. Jeśli tak, to tutaj udzielimy ci trochę informacji na ten temat i kilka dobrych rad, aby ci się to nie przydarzyło.

Jak długo może trwać historia z muzyką?

Instagram aktualizuje coraz więcej rzeczy, aby uszczęśliwić swoich użytkowników, tak jest w przypadku możliwości wgrania zdjęcia do swojej historii z muzyką, ponieważ jest to sposób na odtworzenie odbiorców podczas wyświetlania zdjęć, a nawet możliwość dać poznać modną muzykę. Ale to będzie tylko fragment wybranej przez Ciebie piosenki, ponieważ daje możliwość maksymalnie 15 sekundBez marki wszystko zależy od tego, jak długo zdecydujesz się rozpocząć i zakończyć.

Wybierzesz to na chwilę przed przesłaniem zdjęć do swoich opowieści, Instagram daje ci ustawienia, aby móc ustawić swoją muzykę w swoich historiach i edytować na swój sposób.

Jakie są elementy ustawień historii i jak są używane?

Mając już zaprogramowaną muzykę i czas trwania teraz musisz skonfigurować swoją historię, musisz to zrobić w następujący sposób:

Pasek postępu

Jest to pasek, którego celem jest wskazanie, jaki moment utworu chcesz umieścić w swojej historii, a kiedy go użyjesz, umieścisz minuty i sekundy na to, do czego potoczy się Twoja historia. Przekonasz się, że jest bardzo wrażliwy, to znaczy porusza się bardzo szybko, a zły ruch spowoduje, że zgubi część, którą chciałeś umieścić w swojej historii na Instagramie, aby z niej skorzystać, musisz wykonać następujące czynności:

Gdy pojawi się ekran, pojawi się opcja paska procesora, musisz przenieść i określić tutaj, kiedy zaczyna się część utworu, który chcesz pokazać, a kiedy się kończy, przestrzeganie czasu trwania dozwolonego przez Instagram dla muzyki, która trwa maksymalnie 15 sekund. Możesz także dodawać muzykę bezpośrednio ze Spotify do swoich historii na Instagramie.

Odtwarzanie fragmentów

Ta konfiguracja nie jest zbyt przydatna, pokazuje jak odtwórz fragmenty wybrane na pasku narzędzi, pojawi się po prawidłowym wybraniu muzyki. Musisz to zrobić w następujący sposób, kliknij tę opcję, a tutaj pozwoli Ci wybrać, w jaki sposób chcesz, aby wybrany utwór muzyczny został przesunięty.

przechwyć historię na instagram

Opcja tymczasowa

  1. Tutaj wybierasz długość fragmentu muzycznego i użyjesz go w następujący sposób.
  2. Kliknij ikonę, w której jest pogoda, pojawi się ona na ekranie.
  3. Następnie musisz zlokalizować się w części, w której znajduje się ikona w ruchu, poruszając się w górę iw dół, w której określisz, jaki jest czas trwania Twojego fragmentu muzycznego, czyli jak szybko będzie Twoja muzyka w historii na Instagramie, maksymalny czas trwania musi wynosić 15 sekund, nie ma minimum.
  4. Mając już wybrany czas, teraz musisz tylko wybrać, w którym momencie utworu upłynie Twój czas, ponieważ ten jest wybierany jako pierwszy, musisz umieścić fragment utworu z paskiem procesu, ta konfiguracja znajduje się na dole .
  5. Kiedy to wszystko skończysz, wystarczy nacisnąć gotowy.

Oprócz twojego zdjęcia, w Twojej historii pojawi się tag utworu o nazwie m.in. Możesz także wpisać naklejkę, sentyment, a nawet tekst.

logo na instagramie aparatu

Co zrobić, jeśli chcesz, aby Twoje historie były dłuższe niż 15 sekund?

Użyj dwóch historii jako kontynuacji piosenki

Możesz dodać kolejne zdjęcie, jeśli chcesz kontynuuj swój fragment piosenkiPonieważ jest to 15 sekund i zauważyłeś, że nie przekazałeś tego, co chciałeś lub uważasz, że powinieneś pokazać większą część utworu, możesz dodać kolejną historię i nadać ciągłość poprzedniego fragmentu, wystarczy dodać kolejną historię, tutaj pojawi się wybór innego obrazu.

Możesz umieścić to samo lub wybrać inne, musisz tylko uważać mieć idealną ciągłość z fragmentem poprzedniej piosenki, wprowadź czas, wybierz ile sekund chcesz teraz pokazać piosenkę, następnie wybierz fragment wspomnianej piosenki i to wszystko, możesz mieć już 15 sekund więcej piosenki, którą chcesz przesłać.

Pobierz alternatywę dla Instagram Stories

Możesz użyć innej aplikacji, aby dodać więcej czasu do twoich Instagram Stories jedną z tych alternatyw jest pobranie TikTok, ponieważ idzie w parze z Instagramem, ponieważ jego opcje są podobne. Ponadto ma możliwość dodawania utworów w tle do swoich filmów o czasie trwania, który może przekroczyć 15-sekundowy limit, który stosuje Instagram.