Skip to content

Jak zdobywać lub zdobywać więcej subskrybentów i rozwijać się w YouTube – wskazówki i porady

11 de lipiec de 2021

Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych platform, ponieważ koncepcja, którą obsługuje, jest bardzo atrakcyjna dla różnych obszarów: czy są to blogerzy; marki dowolnego produktu; firm lub influencerów. Stanowi przestrzeń do wgrywania filmów brandowych, które generować wartościowe treści i nawiąż kontakt z publicznością; w celu upublicznienia zastosowań produktu.

Jednak, jak każda sieć społecznościowa, potrzebuje kilku sztuczek, które przyspieszą karierę każdego subskrybowanego użytkownika, poprawiając jego widoczność. Powyższe, biorąc pod uwagę, że platforma może być bardzo dochodową siecią, mamy możliwość jej poprawnej konfiguracji i monetyzacji naszego kanału, aby zarabiać pieniądze będąc YouTuber… Ale jak to zdobyć? Pierwsza rzecz to mieć odpowiednią strategię dodawania obserwujących Tutaj powiemy Ci, co musisz wiedzieć!

Dlaczego liczba subskrybentów YouTube jest ważna i jak zdobyć społeczność?

Chociaż najbardziej znane są słynne tablice po osiągnięciu określonej liczby obserwujących, takich jak 1K lub 1M … Prawdziwym powodem jest waga, jaką wszyscy ci ludzie mają w rentowność rachunku: Nie chodzi o liczbę odwiedzin ani liczbę polubień (co prawda, że ​​są one przydatne dla algorytmu); ale chęć uczestniczenia w wydarzeniach, uczęszczania na kursy lub kupowania produktów.

Poszukiwane jest to, aby ta liczba osób była lojalnymi zwolennikami treści i że istnieje więź zaufania z marką… Jak? Gonić utrwalić wzajemną relację: Użytkownik otrzymuje informację, która go karmi, aw zamian dostarcza to, co w marketingu określa się mianem lojalności… Dzięki temu będziesz miał przyjaciół i potencjalnych klientów.

Jak mogę dodać więcej obserwujących do mojego konta YouTube, aby rozwijać się na platformie?

Niezbędne jest posiadanie strategii, która ma na celu przyciągnięcie nie tylko wielu ludzi; ale wykładniczo zwiększ przepływ obserwujących, którzy . zostań częścią społeczności kanału… Nie stawiaj na wirusy, możesz to zdobyć w inny sposób! Musisz tylko mieć wiedzę na temat właściwych działań.

1. Poznaj swoich odbiorców

Łatwiej jest wiedzieć, co powiedzieć, jeśli rozumiemy, z kim rozmawiasz … Dlatego rozpoznać swoich przeciętnych odbiorców i na tej podstawie wygeneruj koncepcję kanału i informacje, które są interesujące dla danego sektora. . To, czego się oczekuje, to to, że cię polecają; Zanim jednak zadowolisz wiele osób, musisz zbudować lojalność wobec grupy z atrakcyjnymi informacjami, a tym samym będą oni prekursorami tego, co robisz.

2. Zrób plan merytoryczny i estetyczny

Jeśli nie masz stałej linii treści, dodasz więcej przestań obserwować Co za nowa publiczność: Dlatego stworzenie kalendarza, w którym możesz ustalić tematy, którymi się zajmiesz, da ci will narzędzia do spójności; śledź wątki tematyczne lub podziel filmy na części. W ten sposób możesz spojrzeć na statystyki, aby ocenić, które tematy najlepiej sprawdzają się w przypadku Twojej grupy docelowej.

wskazówki, jak stać się sławnym na youtube i dodać wielu obserwujących

Z drugiej strony pamiętaj, aby przestrzegać palety kolorów, tej samej grafiki, podobnych przejść i tła zgodnie z Twoim motywem. W taki sposób będziesz inspirujący profesjonalizm, i że filmy są przyjemne dla tych, którzy je oglądają … Nikt nie zostaje, aby obejrzeć film o kiepskiej jakości!

3. Nie zapomnij o wezwaniach do działania

Znany również jako wezwanie do działania są one stale odzwierciedlane na tej platformie… Czy zwroty typu „jak, jeśli podobał ci się ten film” brzmią znajomo? To jest wezwanie do działania. Powinieneś jednak użyć tego, który przynosi największe korzyści, zgodnie z poszukiwanymi wynikami: Zaproś do udostępnienia filmu na WhatsApp lub innej sieci społecznościowej, aby uzyskać więcej wyświetleń. Podobnie jak w przypadku, gdy dążysz do celu algorytmu i animujesz zasubskrybować, jeśli chcesz utworzyć społeczność.

4. Nawiąż współpracę z innymi YouTuberami

Aby osiągnąć ten punkt, musisz zastosować się do poprzednich; dzięki czemu masz pewien zasięg w sektorze, a tym samym możesz nawiązywać bardzo korzystne kontakty dla swojego kanału. . Aby to osiągnąć, zdobycie nowych subskrybentów nie będzie wymagało dużego wysiłku… Pamiętaj jednak, że musisz sprzymierzyć się z konta na końcu tego, co robisz, aby móc dotrzeć do odbiorców zainteresowanych Twoimi treściami.