Skip to content

Jak zdobyć więcej PokeBalls w Pokémon Go za darmo Jakie są rodzaje Pokeballi?

5 de październik de 2021

Wszyscy szaleją w pogoni za Pokémonami, ale aby je schwytać, musimy zabrać ze sobą Pokéballe. Dzisiaj powiemy wam kilka sztuczki, aby zdobyć więcej Pokéballi w Pokémon Go.

Jak tylko zaczniemy naszą przygodę w świecie Pokemon go ja wiem dają nam 50 Pokéballi z którym rozpoczniemy naszą podróż w grze. Ta liczba nie jest zła, ale musimy pamiętać, że nie zawsze udaje nam się schwytać Pokémona za pierwszym razem, czasami musimy rzucić kilka Pokéballi, aby je zdobyć.

Pokédex ma łącznie 151 Pokémonów, więc jasne jest, że vbędziemy potrzebować wystarczająco Pokéballi jeśli chcemy pomyślnie zakończyć naszą misję.

Indeks()

Odwiedź Poképaradas

Pierwsza ze sztuczek, aby zdobyć więcej Pokéballi w Pokémon Go, to regularnie odwiedzaj PokéStops.

Pokazują nam w mapagetry, mapy i zaczepki, aby złapać Pokémony, przez niebieski kwadrat. Po dotarciu do realnego świata do miejsca wskazanego jako PokéStop, zostanie on otwarty w grze i będzie prezentowany w formie koła. Klikamy na niego, aby go obrócić, a otrzymujemy Pokéballe i inne niezbędne przedmioty do gry.

Poképaradas resetują się co kilka minut, dzięki czemu jeśli zatrzymasz się na chwilę w miejscu, w którym znajduje się PokéStop, będziesz mógł zbierać różne przedmioty.


Odwiedź sklep Pokémon Go

Jeśli zabrakło Ci Pokéballi, prostą opcją jest zdobycie ich w pokemon idź do sklepu. Chociaż do tego będziesz potrzebować Pokécoinów, które wcześniej musiałeś nabyć za prawdziwe pieniądze. Jednak są też sposoby na zdobycie darmowych Pokécoinów i legalnie.

Rada. Jeśli podczas procesu zakupu masz problem z grą, najlepiej nie nalegać na zakup. Normalnie po kilku minutach sytuacja zostaje przywrócona, a zakupione Pokéballe pojawiają się w twoim ekwipunku w tym samym czasie, w którym zmniejsza się ilość Pokécoinów, które posiadasz. Jeśli pojawi się problem i powtórzysz zakup kilka razy, możesz spotkać się z niemiłą niespodzianką, że po kilku minutach okaże się, że dokonałeś kilku zakupów.

Inne sztuczki, aby zdobyć więcej Pokéballi w Pokémon Go

Kiedy awansujesz, ty nagrody z Pokéballami, dzięki czemu im bardziej podniesiesz swój poziom, tym więcej obiektów tego typu otrzymasz.

Często kluczem nie jest liczba Pokéballi, które mamy, ale sposób, w jaki ich używamy. Jeśli nie masz ich za dużo, lepiej powstrzymaj się od złap typowego Pokémona które pojawiają się prawie na każdym kroku i mają bardzo mały poziom. W ten sposób możesz zachować swoje Pokéballe na wypadek, gdyby pojawiły się jakieś Pokémony, które mogłyby być naprawdę interesujące do dodania do Twojej kolekcji.

Niektóre fora internetowe już mówią o: Sztuczka, aby mieć nieskończoną liczbę Pokéballi w Pokémon Go. Nie wiemy, czy to działa, czy nie, ale ponieważ Niantic nie ma problemu w banuj cheaty, najlepiej nie próbować tego, ponieważ możemy skończyć z naszym kontem Pokémon Go.

Gorączka Pokémon Go rozpętała się na całym świecie, a gracze już liczą miliony. Gra ma klasyczny argument, który tak wielu fanom udało się uchwycić, chodzi o łapanie Pokémonów i walkę z nimi, aby być najlepszym trenerem, ale tym razem Niantic Dali temu zwrot i teraz gra jest znacznie bardziej interaktywna.

Musimy wyjść do prawdziwego świata, aby znaleźć Pokémony i przedmioty, które pomogą nam w naszym celu. Dziś wyjaśnimy, jak zdobyć więcej Pokéballe w Pokémon Go.

Jak tylko zarejestrujemy się w grze zaczęliśmy od 50 Pokéballi, co nie jest złe. Musimy jednak pamiętać, że nie zawsze udaje nam się schwytać Pokémona za pierwszym razem, więc możemy stracić więcej niż się spodziewaliśmy, zwłaszcza jeśli jesteśmy nowicjuszami.

Do złapania jest 150 różnych Pokémonów i aby móc to zrobić, jasne jest, że będziemy potrzebować więcej Pokéballi które dają nam na początku.

pokemon idź po pokeballe

Pomysły na zdobycie większej liczby Pokéballi w Pokémon Go

Istnieje kilka opcji, aby zdobyć więcej Pokéballi w Pokémon Go, głównym źródłem jest PokéStops.

ten PokéStops są nam pokazywane na mapie jako niebieski kwadrat i znajdują się w różnych częściach miasta (pomnik, znaczący budynek itp.). W Poképaradas możemy zdobyć różnego rodzaju przedmioty, które pomogą nam w grze, w tym Pokéballe.

Poképaradas resetują się co około pięć minut, więc jeśli spędzimy chwilę w pobliżu jednego z nich, możemy zdobyć ciekawą liczbę Pokéballi.

Innym sposobem na zdobycie tych przyborów jest zdobywanie kolejnych poziomów. Za każdym razem, gdy podnosimy nasz poziom, otrzymujemy kilka Pokéballi.

Inną opcją zdobycia większej liczby Pokéballi w Pokémon Go jest iść do sklepu. W takim przypadku będziemy musieli udać się do kasjera i kupić Pokécoiny za nasze prawdziwe pieniądze, które pozwolą nam kupować rzeczy w wirtualnym sklepie. Paczka 20 Pokéballi ma cenę 100 Pokécoins, co kosztuje nas 0,99 €, jasne jest, że wcale nie jest tanie.

Najnowsze plotki sugerują, że niektórzy hakerzy już pracują nad sztuczkami, które pozwolą nam mieć nieograniczoną liczbę Pokéballi. Na pewno nie potrwa długo, aby osiągnąć swój cel, ale należy pamiętać, że tego typu praktyka może doprowadzić do trwałego zablokowania naszego konta.

kod błędu pokemon go

Nasze wskazówki dotyczące korzystania z Pokéballs

Jeśli masz trudności ze znalezieniem Pokéballi, które pomogą ci polować na Pokémony, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to chodzić, dużo chodzić, odwiedzając wszystkie Poképarady w Twoim mieście.

Czasami chodzi nie tyle o wygrywanie Pokéballi, ile o ich nie marnowanie. Zgadza się bądź selektywny podczas polowania na pokémony. Jeśli brakuje nam Pokéballi, najlepiej nie marnować ich na polowanie na potwory o niskim poziomie, które pojawiają się dość często. W ten sposób rezerwujemy Pokéballs dla ciekawszych Pokémonów, które mogą stanąć na naszej drodze.

A ty, jakiej strategii używasz, aby uniknąć marnowania Pokéballi?

dołącz do naszego kanału telegram