Skip to content

Jak zdobyć jajka w Pokemon Go Czy możesz wybrać jajko?

9 de Maj de 2021

Dla wielu osób Pokémon Go oznaczało powrót do bardzo ważnej tradycji dziecięcej dla fanów klasycznej serii Nintendo. Jest to schwytanie wszystkich bestii, które są częścią gry, które odpowiadają 151 oryginalnym pokemonom gier Red i Green, które znajdowały się w regionie Kanto. Jeśli jesteś nowy w tej sprawie, możesz zacząć swoje doświadczenie tworząc darmowe konto w Pokémon Go.

Te gry z biegiem lat zaczęły otrzymywać znacznie więcej nowych dostaw, które dodałyby dużą różnorodność Pokémonów, które są ekskluzywne dla każdego regionu gier wideo. Jednak w Pokémon Go nie zostały połknięte bardziej niż te, które tworzą Pokedex pierwszej generacji. Jeśli chcesz się teraz dowiedzieć, jak go ukończyć wiedzieć, jaki pokémon się wykluje, mamy twoje rozwiązanie. Aby wykonać ten samouczek, musisz zaktualizować aplikację Pokémon Go do najnowszej wersji.

Co to jest pokédex? Jak można to wypełnić?

Jeden ze sposobów, w jaki twórcy gier pokémon wprowadzili system, do którego zachęcali graczy szukaj wszystkich bestii, które tworzą świat to włączenie specjalnego systemu, w którym gracz musi zarejestrować wszystkie znalezione Pokémony.

Odbywa się to na dwa sposoby, od szybkiego sprawdzenia, które ma miejsce, gdy spotkasz pokemony na wolności. W tej metodzie pokédex może przechwytywać tylko podstawowe informacje o pokemonie, takie jak jego nazwa i strefa odradzania. Jeśli je uchwycisz, wszystkie dane zostaną zapisane.

Jedną z głównych trudności w grze jest to, że aby złapać pokémony, musisz udać się w określone miejsce. Na przykład, jeśli otworzysz aplikację i zobaczysz Pokémona na ekranie, musisz fizycznie zbliżyć się do środowiska, w którym znajdują się współrzędne Pokémona, aby aktywować spotkanie.

Jednym z problemów, który ma wielu ludzi, jest to, że istnieją Pokémony, które występują wyłącznie w niektórych regionach, więc jak zdobyć 151 Pokémonów w Pokédexie? Odpowiedź jest prosta i to przez jajka.

Co to są jaja Pokémon? Jak je zdobyć?

To bardzo proste. Podobnie jak gry wideo, Nintendo ma ustalone specjalne punkty zwane PokéStops w określonych współrzędnych. Są one zlokalizowane na całym świecie i najprawdopodobniej dostaniesz jeden na mniej niż jedną przecznicę od domu.

Zrobiono to, aby umożliwić graczom wchodzić w interakcje z grą bez względu na to, gdzie się znajdowali. Mimo to ważne jest, aby Twój telefon był w stanie uruchomić grę jako taką. W tym celu musisz upewnić się, że spełnione są minimalne wymagania Pokémon Go.

Jedną rzeczą, którą można zrobić w poképaradas, oprócz leczenia Pokémonów, jeśli użyłeś ich w walce, jest zdobywanie przedmiotów. Mogą one mieć różne funkcje, ale główne z nich to rzadkie cukierki i pokéballs. Jeśli jesteś daleko od domu, pomocne są pewne sztuczki, takie jak oszczędzanie baterii i danych podczas gry w Pokémon Go, ponieważ wiele razy wyczerpiesz baterię szybciej, niż się spodziewasz.

Jajka To kolejny przedmiot, który możesz zdobyć w poképaradzie, a te mogą się różnić w zależności od długości, jaką trzeba pokonać, aby się otworzyły. Widzisz, w grze masz inkubator, który opiekuje się jajami, ale działa to tylko wtedy, gdy masz otwartą aplikację i naprawdę chodzisz. Aby je zdobyć, wystarczy obrócić poképaradę, aż ją zdobędziesz.

chłopcy grający w pokemony

Czy możesz wybrać jajko? Jakie są rodzaje?

Jasna odpowiedź brzmi: nie nie możesz wybrać, który pokémon wykluje się z każdego jajka, Cóż, jest to przypadkowe zdarzenie generowane przez grę. Jednak jaja mają 3 różne odległości, które odróżniają rzadkość pokemonów, które mają się wykluć. Jeśli jest to 2 km, najprawdopodobniej jest to szturchaniec jak Charmander lub Pikachu. Jeśli jest to 5 km, spodziewaj się Ponyty lub Abra, które są mniej powszechnymi poké.

Na wypadek, gdybyś miał jajko 8 lub 12 kmMasz szczęście, ponieważ są to najrzadsze jajka i zawsze zawierają pokemony, których nie znajdziesz w naturze.