Skip to content

Jak zdobyć darmowe pokécoiny w Pokémon Go – Kompletny samouczek

14 de kwiecień de 2022

Pokémon Go spowodował prawdziwą rewolucję od czasu jej premiery na rynku, liczba pobrań tej gry eksplodowała na wszystkich typach telefonów komórkowych, a prawda jest taka, że ​​w tym momencie mamy pytania od naszych czytelników, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tytule. Dlatego staramy się krok po kroku zatrzymywać w każdym z zapytań czytelników, a dziś będziemy uczyć jak zdobyć darmowe pokecoiny w pokemon go.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że rozumiemy, że to nie przypadek, że tak wiele osób pyta nas o to, jak zdobyć darmowe Pokécoiny w Pokémon Go, ponieważ są one niezbędne dla naszego postępu. Co się dzieje, kiedy dostaniesz Darmowe pokecoiny w pokemon go Oprócz innych niezbędnych przedmiotów możemy zdobyć wszelkiego rodzaju ciekawostki, które pozwolą nam lepiej wykorzystać wrażenia z tytułu.

Ponadto, zdobywając darmowe Pokécoiny w Pokémon Go, unikamy konieczności ciągłe korzystanie z systemu mikropłatności gry, który czasami wyświetla błąd, gdy chce kupić pokemonedy w oficjalnym sklepie. Ciekawą rzeczą w metodach, których teraz Cię nauczymy, aby zdobyć darmowe Pokécoiny w Pokémon Go, jest to, że są one całkowicie legalne, więc możesz ich używać, kiedy tylko chcesz.

Zdobywanie darmowych Pokécoinów za pomocą aplikacji

To, co musimy powiedzieć o procesie zdobywania darmowych Pokécoinów w Pokémon Go, to oczywiście to, że nie możemy tego zrobić bez pomocy jakiegoś zewnętrznego elementu, w tym przypadku dwóch aplikacji. Rzeczywiście, musisz wiedzieć, że będziesz musiał zacząć krok po kroku pobranie dwóch konkretnych aplikacjiFreeMyApps i Premie za ankiety Google.

W pierwszym przypadku porozmawiamy zatem o FreeMyApps, aplikacji, o której musimy zaznaczyć, że jest całkowicie oficjalna i że również umożliwia pobieraj wszelkiego rodzaju elementy w zamian za kredyty. Następnie możemy wykorzystać te same kredyty do kupowania treści w innych aplikacjach, w tym przypadku do uzyskania darmowych Pokécoins w Pokémon Go w legalny i praktyczny sposób.

Wystarczy z jednej strony pobrać oferowane tam aplikacje, a następnie dodać kod e3efa9cf, aby robić jeszcze więcej interesów. Następnie mamy przypadek aplikacji, która jest prawdopodobnie bardziej znana, na przykład przypadek Nagrody za ankiety Google, który działa w podobny sposób, jeśli chodzi o zdobywanie darmowych Pokécoinów w Pokémon Go. To, co musimy zrobić, to przeprowadzać wszelkiego rodzaju ankiety, które pozwolą Ci zarabiać pieniądze, które oczywiście możesz wykorzystać do zakupu Pokécoinów.

Dzięki tym dwóm aplikacjom, które pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy każdego dnia, będziesz mógł w pełni wykorzystać wiedzę, jak zdobyć darmowe Pokécoiny w Pokémon Go. Wtedy oczywiście masz możliwość użyj tych pieniędzy w aplikacji w sposób, który lubisz najbardziej, czyli coś, co zostawiamy w Twoich rękach, abyś mógł z niego korzystać tak, jak uważasz za stosowne.

Sztuczka, aby zdobyć darmowe Pokécoiny bez korzystania z aplikacji

Inna opcja dla zdobywaj Pokécoiny bez uciekania się do aplikacji wspomniana powyżej jest ściśle związana z pewnymi alternatywami, na które pozwala nam ta sama platforma gier, i tutaj wyjaśnimy ci to. Z pewnością w swojej minimalnej okolicy masz siłownię Pokémon, chodzi o to, abyś postawił sobie za cel jej obronę tak długo, jak to możliwe.

łatwy sposób na zdobycie pokemona w pokemon go

Będziesz się zastanawiać, co dzięki temu zyskasz, ale prawda jest taka, że ​​oprócz wykazania się absolutną dominacją w grze, również wygrasz Pokécoiny za każdą minutę pozostań w tej pozycji. Teraz nie wszystko jest takie proste, ponieważ najpierw będziesz musiał zrobić kilka rzeczy, ponieważ logiczne jest określenie, która Siłownia Pokémon znajduje się blisko twojego domu, oczywiście pokonaj tę, która jest w tym miejscu i wreszcie obron tę pozycję zębami i pazurami.

Ważne jest, aby umieścić Pokémona z wysokimi punktami zdrowia i obrony, aby nie było im tak łatwo pokonać cię i przetrwać tak długo, jak to możliwe. Pamiętaj, że między im dłużej wytrwasz, tym więcej Pokécoins wpłynie do twojego portfela. W takim przypadku wygrasz 1 Pokécoin za każde 10 minut i łącznie 6 Pokécoin za każdą godzinę.

dołącz do naszego kanału telegram