Skip to content

Jak zdobyć darmowe kadzidło w Pokémon Go – Przydatne sztuczki

8 de listopad de 2022

Pokemon idziejako gra rzeczywistości rozszerzonej, To był całkowity sukces. Poszukiwanie i łapanie postaci z sagi, które są ukryte w różnych miejscach w realnym świecie i walczą z nimi, zrewolucjonizowało zachowanie wielu jej zwolenników, fizycznie poruszających się po ulicach swojego miasta, aby się rozwijać.

Aby zdobyć coraz więcej Pokémonów, gracze używać różnych narzędzitak jak w przypadku kadzidła. Oferują one wiele możliwości; wśród nich przyciągają zupełnie nowe pokemony, których być może nie znajdziemy w naszej okolicy.

Sposobem na zidentyfikowanie, że używamy kadzidła, jest wizualizacja, że ​​nasza postać wyjdzie otoczony różową chmurą. Dlatego, gdy zdasz sobie sprawę, że jesteś w takiej sytuacji, powinieneś to wykorzystać, chwytając tyle okazów, ile możesz znaleźć.

Jak już powiedzieliśmy, kadzidło w Pokémon Go jest jednym z najbardziej przydatnych narzędzi do polowania na Pokémon. Ten przedmiot pozwala przyciągnąć je bez konieczności długiego chodzenia. Faktycznie, pokemony zbliżą się do ciebie nawet gdy się nie ruszasz, na przykład w szkole, na uniwersytecie lub w domu.

W takim przypadku nauczymy Cię zdobądź darmowe kadzidło w pokemon go i sprawić, by trwał dłużej.

Zdobądź darmowe kadzidło w Pokémon GO

Jedynym sposobem na zdobycie Kadzidła w Pokémon Go jest zakup go bezpośrednio w sklepie w grze. Ale jest sposób zdobądź darmowe kadzidło w Pokémon GO, bez wydawania ani grosza.

Będąc tak cennym przedmiotem, z przyjemnością wyjaśniamy, że kadzidło można nabyć za darmo w ramach niektórych nagrody poziomu.

Wiedząc, że w Pokémon Go istnieją 40 poziomów trenerskich, każdy z nich musi spełniać określone wymagania punktowe, które po jego osiągnięciu pozwolą ci awansować do następnego.

Cóż, za każdym razem, gdy awansujesz, otrzymujesz bardzo przydatne nagrody, wśród których są darmowe kadzidło.

Sztuczka, aby mieć nieograniczoną ilość kadzideł

Kiedy już podejmiesz wysiłek, aby rozwinąć i wygenerować kadzidła, te zostanie obciążony Twoim kontem Pokémon Goale pamiętaj, że każdy ma swój czas działania, więc musisz je wykorzystać w najlepszy możliwy sposób.

Jednym ze sposobów optymalizacji korzystania z tego narzędzia jest: zmiana czasu w telefonie komórkowym gdy ich użyjesz, w ten sposób Twój Smartfon zmodyfikuje czas i sprawi, że korzystanie z kadzidełek będzie trwało znacznie dłużej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wszystko to zaowocuje znacznie większą ilością czasu na złapanie pokemona.

Jak zwiększyć czas aktywności kadzidła w Pokémon Go

Zwiększ czas trwania kadzidła Pokemon idzie To bardzo proste. Zobaczysz, jak możesz to zrobić sam, wykonując te proste czynności:

  1. Musisz najpierw nacisnąć kadzidło w grze Pokémon Go.
  2. Teraz musisz zminimalizować grę i przejść do menu Ustawienia.
  3. W Ustawieniach powinieneś poszukać opcji Data i godzina.
  4. Teraz kliknij na czas, aby go ustawić, nie powinien być w trybie automatycznym i wróć na około 30 minut.

pokemon kadzi

W ten sposób możesz wydłużyć czas trwania kadzidła o kolejne 30 minut. Już wiesz jak zdobądź darmowe kadzidło w pokemon gokorzystaj z nich i dobrze je wykorzystuj, ponieważ będziesz mieć ich 500.

Jeśli to zrobisz, odniesiesz duże sukcesy w grze i złap dużą liczbę pokemonów, W ten sposób będziesz mógł skompletować swoją kolekcję tych stworzeń na swoim telefonie komórkowym.

Właściwe użycie kadzidła w Pokémon Go

Działanie kadzidełka trwa 30 minut, jeśli nie stosujemy wyżej wymienionych technik. Istnieją jednak sposoby, aby wydobądź jeszcze więcej z tego narzędzia.

Dzięki użyciu kadzidła, Pokémona można znaleźć co około 300 sekund (pięć minut), na przykład statycznego w domu. Teraz sytuacja zmienia się, gdy jesteśmy w ruchu, ponieważ udało nam się to zweryfikować poruszając się możemy częściej znaleźć pokemony.

Obliczenia pozwoliły ustalić, że jeśli poruszamy się z prędkością co najmniej 200 metrów na minutę, możemy znacznie zwiększyć liczbę spotkań z Pokémonami. Rozmawiamy o znajdź pokemona na każdą minutę (60 sekund); idealne etui i o czym marzy każdy gracz, szybko i skutecznie osiągając swoją kolekcję.

dołącz do naszego kanału telegram