Skip to content

Jak zdobyć darmowe diamenty w dniu siana – pomocne wskazówki i porady

29 de styczeń de 2021

Otrzymać darmowe diamenty w Dzień Siana Jest to możliwe i jest to coś, z czego możesz skorzystać, aby rozwijać się w swojej farmie i prześcignąć znajomych, którzy również w nią grają, jeśli lubisz farmy, którzy powiedzieliby, że możesz mieć cyfrową, bez wątpienia są gry, które złap nas, więc wykorzystaj i zbuduj swoją farmę, zostawiamy ci kilka wskazówek i wskazówek, które przydadzą się do zdobycia diamentów w trakcie gry.

Kilka wskazówek, jak zdobyć darmowe diamenty

Chociaż możesz grać bez posiadania diamentów, ich posiadanie pozwoli ci dotrzeć do znajomych, którzy rozwinęli się bardziej niż ty w grze, ponieważ sprzedają więcej swoich produktów z farmy, więc diamenty pozwolą ci na postęp w produkcji ze swojej farmy, abyś mógł z nimi handlować.

Możesz otrzymać darmowe diamenty w Hay Day korzystając z platformy Facebook, obserwuj ich na ich oficjalnej stronie Supercell (ci sami twórcy Boom Beach i Clash Royale), nagradzają lojalność swoich graczy, jeśli będziesz na bieżąco z ich stroną.

Ponadto za każdym razem, gdy gra ma aktualizację, powiadamiają Cię o tym i zobaczysz nagrody w diamentach za swoją lojalność; Skorzystaj z platformy do organizowania konkursów i zsynchronizuj swoją grę Hay Day z Facebookiem, dzięki czemu będziesz wart diamentów, których potrzebujesz.

Użyj narzędzi Hay Day, aby zdobyć diamenty

Pobierając i grając w Hay Day, otrzymasz różne możliwości, z których możesz skorzystać, aby uzyskać diamenty za darmo i legalnieSą to małe sztuczki, które będą bardzo praktyczne, nie wydawaj wszystkich diamentów, ucz się dobrze nimi zarządzać; jednakże ważne jest, abyś był spostrzegawczy podczas gry i podejmował pewne ryzyko, aby je zdobyć.

Gazety, miej na nie oko, gdy awansujesz, znajdziesz obok nich fioletowy bilet, który da ci dostęp do samouczka wideo, robiąc to, otrzymasz dwa diamenty w miarę postępów w grze otrzymasz różne bilety Aby zobaczyć reklamy, na przykład podczas Movie Night, wystarczy obejrzeć te filmy, aby zarobić więcej diamentów.

Kopalnie są największym źródłem diamentów w grze otwórz swoją minę i użyj TNT, aby eksplodować i znaleźć je; jednak konieczne będzie zdobycie TNT, a Tom może ci w tym pomóc, wynająć jego usługi, płacąc diamentami, jeśli masz ich wystarczająco dużo i będzie go szukał za Ciebie, za każdym razem, gdy będziesz eksploatować kopalnię, dostaniesz więcej.

Aby pozyskać diamenty w kopalni nie tylko uciekaj się do dynamitu, skorzystaj z innych narzędzi, takich jak łopaty i kilofy, szczyty mają wyższy indeks wydajności tych kamieni, aby je zdobyć możesz również skorzystać z usług Toma, w kopalni zdobędziesz też trochę metali i jeśli ich nie potrzebujesz, możesz je sprzedać.

Dodatkowe sztuczki, aby mieć więcej diamentów

Za każdym razem, gdy kończysz poziom, otrzymasz osiągnięcie, które daje 1 lub 2 diamenty W nagrodę, jeśli rzucisz wyzwanie znajomym i pobijesz ich rekordy, możesz wygrać nagrody, oczywiście musisz odebrać nagrodę, miej oko na prezenty, które Supercell zostawia w twoim domu, jeśli grasz codziennie i aktualizujesz swoją grę, zawsze dać ci więcej prezentów wśród tych diamentów, które tak bardzo kochasz.

grać w siano ze smartfona

Wykorzystać zostaw sieć na pomoście A kiedy sprawdzisz skrzynie i skrzynki z narzędziami, możesz być mile zaskoczony, gdy znajdziesz diament i nie zapomnij zainwestować w zakupy na farmie, która za każde wydane 100 dają ci diament, warto spróbować.

Podsumowując, zdobycie darmowych diamentów w Hay Day jest bardzo proste, po prostu musisz bądź lojalnym graczem, korzystaj z platform cyfrowych oraz narzędzia, które oferuje gra; To Twoja okazja, aby odkryć swoje umiejętności podczas budowania farmy z telefonu komórkowego. Nadszedł czas, aby handlować z produkcją i zwierzętami z gospodarstwa, mamy nadzieję, że te wskazówki i triki będą dla Ciebie przydatne.