Skip to content

Jak zarejestrować się i założyć konto w Sky z telefonu komórkowego lub komputera za darmo

15 de kwiecień de 2021

Obecnie istnieje wiele usług telewizyjnych, które możemy zatrudnić, aby cieszyć się w miarę kompletnym programem i to odpowiada naszym potrzebom. Stało się to bardziej konieczne wraz z wynalezieniem inteligentnych telewizorów lub inteligentnych telewizorów.

Dzięki temu możemy wykonywać o wiele więcej funkcji niż tylko oglądanie kanału telewizyjnego. Plik Aplikacja Sky oferuje wszystkie usługi, których możemy dziś potrzebować, jeśli chodzi o programy telewizyjne, takie jak usługi internetowe i usługi telefonii stacjonarnej.

Co to jest Sky?

Sky to usługa telewizyjna, która obecnie działa tylko w kilku krajach na całym świecie. Jednak w krótkim czasie stał się bardzo popularny. Plik Usługa telewizji Sky Jest obsługiwany przez różne firmy, które zależą od kraju, w którym się znajdujesz.

Sky powstał w Meksyku, a jego system operacyjny jest oparty na transmisja sygnału telewizji satelitarnejJednak w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej jest oparty na protokole, który można przetłumaczyć za pomocą urządzenia dekodującego.

Sky ma system wysokiej rozdzielczości Full HD i 4K, idealny do korzystania ze wszystkich kanałów oferowanych w pakietach usług telewizyjnych. Twoja subskrypcja umożliwia oglądanie kanałów do cztery telewizory inny, mając możliwość wyboru spersonalizowanego programowania każdego z nich.

Pobieranie aplikacji Sky jest totalnie wolnyJednak instalacja urządzeń i ich wypożyczenie musi zostać anulowane, wraz z kosztem abonamentu na dostęp do usług Sky przez jeden lub więcej telewizorów.

Wiedzieć ile powinieneś zapłacić W każdym kraju są różne sposoby, na przykład w Meksyku można zlokalizować kanał 100 programu Sky, wybrać menu, a następnie opcję wyciągu z konta. Tutaj możesz sprawdzić, ile musisz zapłacić o każdej porze dnia.

Jak bezpłatnie zarejestrować się i założyć konto Sky z telefonu komórkowego lub komputera?

W celu zarejestruj się i utwórz konto na Sky Wcześniej z urządzenia mobilnego z dowolnym systemem operacyjnym lub z komputera PC należy udać się do jednego z biur Sky w celu pozyskania odpowiednich urządzeń i rozpoczęcia korzystania z ich usług.

Gdy już będziemy mieć te komputery w naszym posiadaniu, musimy mieć blisko przy karcie inteligentnej niektórych z nich oraz numer konta osoby, która ma zamiar je utworzyć. Następnie przechodzimy do strony „Usługi online Sky„Lub do aplikacji i wybierz kartę”Moje konto”.

Następnie wybieramy opcję „wejść po raz pierwszy”, Przystępujemy do wypełniania żądanych informacji, ważne jest, aby podany przez nas adres e-mail był aktywny, ponieważ dotrze tam weryfikacja.

Po zakończeniu tej procedury system zwróci kilka liczb, które musisz zawsze mieć do wykonywania innych operacji. Rejestracja i proces tworzenia konta są całkowicie bezpłatne.

Co oferuje Sky i ile to kosztuje?

Koszt Subskrypcja Sky, pakietów programowych, instalacji sprzętu i jego wynajmu różni się w zależności od kraju, w którym przebywasz. Jednak jego ceny są dość przystępne dla społeczności.

Możesz sprawdzić swoją fakturę za pośrednictwem sUsługi online Sky, prosząc o status konta usług za pośrednictwem poczty e-mail lub sprawdzając na kanale 100 w sekcji menu w programie Sky.

urządzenia do nieba

Oprócz programów telewizyjnych Sky oferuje swoim użytkownikom bezprzewodowy lub kablowy internet oraz telefonię stacjonarną. Inną usługą i jedną z najbardziej pożądanych jest Streaming of Blue To Go, która oferuje liczne seriale, filmy i programy sportowe w ramach budżetu „wideo wszędzie”.

Możesz też zażądać usługi telefonii stacjonarnej Blue Telecomm cel oferujący te same usługi co Sky. Wśród pakietów programów telewizyjnych możemy wybierać pomiędzy wersją Platinum, wersją czarną i wersją Gold.

Dzięki systemowi połączeń satelitarnych Sky nie wymaga żadnego rodzaju okablowania za instalację, ponieważ jest to realizowane za pomocą anten parabolicznych tej samej firmy. Ponadto stale oferuje zniżki i promocje na wszystkie swoje pakiety, a jeśli wynajmiesz usługę Sky HD Black, możesz bezpłatnie korzystać z usługi Blue To Go przez sześć miesięcy.