Skip to content

Jak zapisywać moje ulubione linki i pliki w chmurze dzięki najlepszym aplikacjom

12 de grudzień de 2022

Kilka lat temu bardzo popularne było stwierdzenie, że Internet to „informacyjna superautostrada”. To porównanie było bardzo trafne, biorąc pod uwagę szybkość, z jaką mogło to nastąpić zdobyć informację w porównaniu z pójściem do biblioteki. Jednak dzisiaj Internet to znacznie więcej. Często informacji, którymi dysponujemy, jest tak dużo, że nie mamy wystarczająco dużo czasu, aby je przetworzyć i wolimy zapisywać linki w chmurze, aby móc je później przejrzeć.

Co to jest zapisywanie linków w chmurze?

Kiedy mówimy o „linku” lub zwanym także „linkiem” lub adresem URL, do którego się odnosimy adres strony, którą przeglądamy. Zapisanie tego linku pozwala nam szybko ponownie wejść na stronę.

Mówiąc o „chmurze”, odnosi się to do cyfrowej przestrzeni dostępnej w Internecie zapisać informacje które można łatwo przeglądać z dowolnego urządzenia z połączeniem sieciowym.

Łącząc więc te dwa pojęcia, gdy mówimy o zapisywaniu linków w chmurze, o których mówimy archiwizować adresy stron internetowych w Internecie, aby móc je w każdej chwili przejrzeć z dowolnego urządzenia.

Podajmy przykład, aby lepiej to zrozumieć. Wyobraź sobie, że ktoś podaje Ci swój numer telefonu, abyś mógł do niego później zadzwonić. Możesz zapisać numer na kartce papieru, schować go do kieszeni i poszukać ponownie, gdy będzie potrzebny. To byłoby jak zapisz link w notebooku Dysk Google jest najpopularniejszym narzędziem do tworzenia kopii zapasowych plików, wystarczy założyć lub mieć konto Google.

Jednak zapisywanie linków w ten sposób jest ryzykowne, ponieważ istnieje ryzyko ich utraty lub usunięcia. Zatem Najlepiej zapisywać linki w chmurze, Co, wracając do naszego przykładu, byłoby jak zapisać numer bezpośrednio w naszym telefonie komórkowym.

Tutaj wyjaśniamy dlaczego najlepszym rozwiązaniem jest zapisywanie linków w chmurze więc możesz je zobaczyć później.

Zalety zapisywania linków w chmurze

Decydując się na zapisywanie linków w chmurze możemy dostrzec pewne zalety, które niewątpliwie czynią chmurę najlepszym sposobem dbania o informacje. Jednym z nich jest to, że mając je w chmurze, możemy je przeglądać z dowolnego urządzenia.

Kolejną zaletą zapisywania linków w chmurze jest to, że mamy na to więcej czasu łatwo je znaleźć.

To tylko wspomnieć o dwóch. zalety przesyłania linków do chmury interesujące, czego nie możemy w tej chwili przeczytać. Teraz pojawia się bardzo ważne pytanie: Jak to zrobić?

aplikacja do przesyłania plików w chmurze

Jak zapisywać linki w chmurze

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że podobnie jak w przypadku prawie wszystkiego w życiu, nie ma jednego sposobu na zapisanie linków do chmury. Sposobów jest kilka, jednym z nich jest za pomocą narzędzi lub aplikacji Aby to ułatwić, Dysk Google i Dropbox świetnie nadają się do zapisywania plików.

Jedno z tych narzędzi znane jest jako Saved.io, które jest aplikacją, która jest wyjątkowo i wyłącznie zaprojektowana do przesyłania linków do chmury, więc jest bardzo prosta i Łatwy w użyciu.

Krok 1: Pobierz aplikację Saved.io

Do Pobierz tę aplikację w bezpieczny sposób i aby nie mylić go z innymi aplikacjami, najlepiej pobrać go z oficjalnej strony https://zapisane.io.

Krok 2: Zarejestruj się w Saved.io

Kliknij „Zarejestrować” po prawej stronie powyżej. Utwórz nazwę użytkownika, wprowadź swój adres e-mail, wprowadź hasło i kliknij „Zarejestrować

Krok 3: Zapisz łącze w chmurze

Podczas rejestracji wystarczy umieścić frazę „zapisane.io/” przed stroną, którą chcesz zapisać i naciśnij „Wchodzić”. Na przykład: jeśli link, który chcesz zapisać, to strona www-miracomohacerlo.com musisz umieścić”Saved.io/www.miracomohacerlo.com”.

Krok 4: Uzyskaj dostęp do zapisanych linków w chmurze

Zaloguj sie na save.io i kliknij żądany link.

Tak więc w zaledwie 4 krokach będziesz mieć przydatne narzędzie, aby nigdy więcej nie stracić cennych informacji uzyskanych w Internecie. Tak proste!

Pamiętanie to życie i mieć wszystkie nasze zdjęcia, obrazy i pliki w zasięgu ręki daj mu rękę, nie ma porównania, jak widzieliśmy, możemy zapisywać linki w chmurze, a następnie uzyskiwać do nich dostęp w razie potrzeby

Nasze informacje są cenne, dlatego muszą być chronione, nie ma na to lepszego sposobu niż przesłanie ich do chmury, mając do nich dostęp w każdej chwili. Wiele jest zalet Dla nich zachęcamy do wypróbowania tego bardzo przydatnego narzędzia.

dołącz do naszego kanału telegram