Skip to content

Jak odpowiednio i strategicznie wykorzystywać linki na Instagramie (przykład)

26 de luty de 2021

Nie ma wątpliwości, że Instagram jest jednym z Media społecznościowe najczęściej robił interesy i sprzedawał produkty. Ale są pewne sztuczki, które mogą pomóc nam poprawić nasze umiejętności marketingowe na Instagramie. Na przykład umieszczanie linków do Instagrama na Facebooku w kilku krokach.

Na przykład, jeśli chcesz wiedzieć jak właściwie i strategicznie wykorzystywać linki na Instagramie a tym samym mieć lepszą reklamę, tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić.

Korzystanie z linków, które możemy poprawnie umieścić na Instagramie, może pomóc nam być coraz lepszym w biznesie. W rzeczywistości możemy mieć plik znacznie lepsza reklama. Nie pożałujesz, czytając dalej i odkrywając, jak uzyskać znacznie więcej z narzędzi marketingowych, które oferuje nam Instagram.

Jak właściwie korzystać z linków na Instagramie?

Chociaż dziś bardzo łatwo jest sprzedawać i prowadzić biznes wirtualnie, nadal istnieją pewne szczegóły, które należy wziąć pod uwagę dostać prawdziwy sukces w tym zakresie. I nie jest to wyjątek w przypadku Instagrama, ponieważ w zależności od tego, jak korzystamy z określonych linków i gdzie je umieścimy, nasz sukces będzie duży lub mały.

Na przykład, jeśli mamy plik strona internetowa, którą chcemy reklamować, Możemy przekierować na nią ruch za pomocą linków, które umieszczamy na Instagramie. Możemy nawet łatwo dodawać linki do relacji na Instagramie, aby nasi obserwatorzy mogli je zobaczyć.

Jeśli umieścimy linki w naszych publikacjach i dobrze wykorzystamy narzędzia reklamowe tej sieci społecznościowej, poprawimy liczbę odwiedzin naszej witryny. Ale jak to zrobić? Teraz pokażemy Ci, co możesz zrobić, aby to łatwo osiągnąć

Gdzie możemy znaleźć linki?

Miejsce, w którym umieściliśmy linki które chcemy reklamować na Instagramie jest bardzo ważne. W rzeczywistości będzie to zależeć od tego, ile osób może je poprawnie zobaczyć. Oto wskazówki, jak prawidłowo i strategicznie korzystać z linków do Instagrama.

Przede wszystkim świetne miejsce do umieszczania linków na Instagramie znajduje się w Twojej biografii. Jeśli promujesz produkt, stronę internetową lub usługę na swoim koncie na Instagramie, możesz umieścić link do żądanej strony ze swojej biografii, która jest częścią Twojej strony, którą niewątpliwie każdy zobaczy.

Zalecamy również użycie trymery linkowe polub Bitly, aby poprawić wygląd linku, który zamierzasz umieścić w swojej biografii.

Inne miejsce, które możesz umieść żądane linki w historiach lub historie na Instagramie. Dzięki temu potężnemu narzędziu, które oferuje nam sieć społecznościowa, możesz przyciągnąć znacznie więcej uwagi od tych, którzy odwiedzają Twoje konto, oprócz oferowania interaktywnych szczegółów, które działają znacznie lepiej, takich jak Gify.

Ale coś, o czym musisz pamiętać, jeśli chcesz publikować linki w swoich historiach na Instagramie, to fakt, że musisz mieć zweryfikowane konto lub 10000 lub więcej obserwujących. Możesz również umieścić linki do swoich sieci społecznościowych na swoim kanale YouTube, aby każdy mógł zobaczyć, co oferujesz.

Dopiero wtedy możesz użyć linków, za pomocą których możesz przekierować ruch na inne strony internetowe bezpośrednio przez historie. W przeciwnym razie zachęcaj tych, którzy przeglądają Twoje historie, do przewijania w górę, aby zobaczyć więcej informacji o promowanej witrynie.

Jakie inne sposoby możesz umieszczać linki na Instagramie?

Są jeszcze inne sposoby, na które możesz umieszczaj linki na Instagramie w każdej chwili. Na przykład możesz umieszczać linki w publikacjach, które umieszczasz na swoim koncie. Chociaż nie możesz umieszczać klikalnych linków w ten sposób, możesz wpisać adres URL promowanej witryny i zachęcić ludzi do jej odwiedzenia.

Możesz także użyć Zakupów na Instagramie, aby dołączyć żądane linki. To jest idealne, jeśli sprzedajesz dowolny produktPonieważ zachęcisz ludzi do przejścia do strony internetowej za pomocą jednego kliknięcia, gdzie mogą znacznie łatwiej dostać produkt do sprzedaży.

ikony na Instagramie

Aby to zrobić, jest to konieczne mieć konto firmowe na Instagramie, sprzedawać produkty fizyczne, wśród innych serii wymagań.

Inną opcją jest inwestowanie w reklamy na Instagramie, gdzie możesz promować link żądanej strony internetowej. Podsumowując, mamy nadzieję, że wszystkie te informacje mogą być dla Ciebie przydatne i że możesz udostępnić link do swojego konta na Instagramie jak największej liczbie obserwujących.

dołącz do naszego kanału telegram