Skip to content

Jak zapisać zdjęcie na Instagramie w mojej galerii na Androida lub iPhone’a?

10 de luty de 2022

Instagram to jedna z sieci społecznościowych, z której obecnie najczęściej korzystają różni użytkownicy, ponieważ ta platforma pozwala nam udostępniać zarówno zdjęcia z naszego codziennego życia, jak i zdjęcia produktów, które chcemy sprzedawać. Podobnie ta platforma stała się bardzo wyraźna przez wielu użytkowników za wszystkie narzędzia, które oferuje użytkownikom które są tworzone, czy to konto osobiste, czy firmowe, dające możliwość dzielenia się ich treścią.

Teraz na początku Instagram pozwalał tylko na udostępnianie postów ze zdjęciami, a nie filmów, ale z biegiem czasu ta platforma ewoluowała do punktu wyjścia udostępniać bardzo krótkie lub długie filmy w czasie trwania. Jednak kolejną wadą, jaką Instagram miał na początku, jest to, że nie pozwalał na zapisywanie zdjęć innych publikacji wykonanych przez innych użytkowników.

Podobnie, nawet dzisiaj ta opcja nie jest dostępna na platformie i dlatego w tym artykule będziemy nauka zapisywania zdjęć z Instagrama w swojej galerii telefonu.

Co zrobić, aby zapisać edytowane przeze mnie zdjęcia na Instagramie?

Instagram oferuje nam możliwość edytowania zdjęć przed opublikowaniem na wspomnianej platformie, w ramach narzędzi do edycji na Instagramie możemy znaleźć filtry, które oferuje, podobnie znajdziemy narzędzia aby dostosować kolor, nasycenie, kontrast i nie tylko. Wszystko po to, abyś mógł edytować swoje oryginalne zdjęcia na Instagramie, ale powinieneś wiedzieć, że aby te zdjęcia, które są edytowane na Instagramie, wyglądały świetnie, muszą być wysokiej jakości, aby podczas udostępniania nie były zniekształcone.

Teraz na pewno chcesz, aby zdjęcia, które edytujesz na Instagramie, zostały zapisane, a ta opcja jest dostępna, ale powinieneś wiedzieć, że aby zostały zapisane, muszą być publikowane na Instagramie po edycji. W ten sposób nie pozostaniesz z chęcią, aby zdjęcie, które edytowałeś na Instagramie, zostało zapisane w telefonie komórkowym. Dlatego w tym artykule nauczymy Cię, jak zapisywać zdjęcia, które edytowałeś różnymi metodami.

Z drugiej strony dzięki tym metodom będziesz mógł uzyskać dostęp do tych zdjęć bez połączenia z internetem, ponieważ będą już zapisane w telefonie komórkowym.

Od górnego przycisku

Ta opcja jest tą, której często używamy do publikowania zdjęć, które są przesyłane na Instagram. Oznacza to, że będziesz musiał wejść na Instagram i wybrać zdjęcie, które chcesz edytować, a po wprowadzeniu ustawień edycji za pomocą tych oferowanych przez Instagram będziesz musiał kliknąć strzałkę, która pojawi się w prawym górnym rogu. Później wprowadzasz inne zmiany i dotykasz strzałki, aby zakończyć, a tym samym opublikować edytowane zdjęcie, które zostało zapisane w galerii telefonu.

Po przesłaniu

Aby móc zapisać zdjęcia, które edytujesz za pomocą narzędzi Instagrama na telefonie komórkowym, musisz wziąć pod uwagę, że aby zapisać je w galerii telefonu, będziesz musiał mieć włączone ustawienie zapisywania. Oznacza to, że będziesz musiał wprowadzić ustawienia swojego konta na Instagramie i aktywować te ustawienia. W ten sposób będziesz mógł zapisać edytowane zdjęcia po ich przesłaniu na Instagram.

skonfiguruj swój instagram, aby zapisywać zdjęcia, które edytujesz w tej aplikacji

Jak skonfigurować automatyczne zapisywanie moich zdjęć na Instagramie?

Instagram oferuje nam szeroką gamę opcji w swoim menu ustawień, które pozwalają nam dostosować nasze konto na Instagramie do naszych upodobań. Ostatnio po aktualizacjach, które wprowadziła platforma, znaleźliśmy opcję zapisywania zdjęć w wersjach roboczych zarówno tych, które edytujemy opcja post jak w opcji story. Oto niektóre z ustawień zawartych w najnowszej aktualizacji.

Z drugiej strony Instagram pozwala nam skonfigurować zapisywanie zdjęć, które publikujemy i które są zapisz bezpośrednio w naszej galerii telefonu po opublikowaniu osiąga się to dzięki skonfigurowaniu automatycznego zapisywania. Teraz, aby zapisać nasze zdjęcia z Instagrama w naszej galerii, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej, korzystając z najnowszej aktualizacji.
  2. Następnie przejdź do zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu, aby uzyskać dostęp do naszego profilu.
  3. Po wejściu do naszego profilu wybierzemy trzy górne linie, które znajdują się w prawym górnym rogu.
  4. Teraz wejdź w opcję „Ustawienia”.
  5. Następnie przejdź do „Konto”.
  6. Następnie wybierz „Oryginalne posty”.
  7. Następnie pojawi się menu opcji i musisz aktywować przełącznik, przesuwając go w prawo, aby go aktywować i w ten sposób zdjęcia, które publikujesz na Instagramie, zostaną zapisane, zarówno oryginalne, jak i te, które edytowałeś.

dowiedz się, jak zapisywać posty na Instagramie od innych użytkowników

Jak zapisać czyjś post na Instagramie na moim telefonie?

Na Instagramie możemy znaleźć niekończące się posty innych osób, a czasami pojawiają się zdjęcia, które nam się podobają, które chcemy zapisać w naszej galerii telefonu, aby później wykorzystać lub udostępnić.

Korzystanie z natywnego przycisku Instagram

Coś bardzo ważnego, co powinieneś wiedzieć o Instagramie, to to, że ta aplikacja opcja pobierania zdjęć nie jest dostępna opublikowane przez innych użytkowników za pomocą przycisku lub jakiejś opcji. Dlatego będziesz musiał wybrać inne opcje, takie jak zrobienie zrzutu ekranu lub użycie niektórych stron, aby pomóc w pobieraniu zdjęć innych użytkowników. Podobnie pierwsza opcja jest najprostsza, a druga bardziej skomplikowana, ale każda z nich działa.

zrób zrzut ekranu postów innych użytkowników telefonem, aby zostały zapisane w Twojej galerii

robienie zrzutu ekranu

To jedna z najłatwiejszych opcji udało się zapisać zdjęcie opublikowane przez kogoś innego na platformie Instagram. Wystarczy zrobić zrzut ekranu zdjęcia, które chcesz zapisać w swojej galerii, a następnie przyciąć je w opcjach edycji telefonu lub w zewnętrznej aplikacji. Podobnie, aby zrobić zrzut ekranu, będziesz musiał użyć przycisku zmniejszania głośności z przyciskiem zasilania lub skorzystać z opcji zintegrowanej z telefonem.

dołącz do naszego kanału telegram