Skip to content

Jak zapisać film w Facebook Messenger (przykład) l Zobacz, jak to się robi

3 de luty de 2021

Messenger to platforma do obsługi wiadomości błyskawicznych, na której można udostępniać wszelkiego rodzaju pliki. Jeśli podoba Ci się udostępniony przez Ciebie film i chcesz go mieć na swoim urządzeniu, dzisiaj pokażemy Ci jak zapisać film na Facebooku Messenger.

Pamiętaj o tym przed zapisaniem filmu na Facebooku Możesz zapisywać lub pobierać filmy z Facebooka tylko wtedy, gdy są Twoją własnością, bez praw autorskich lub od osób trzecich, ale masz ich bezpośrednie pozwolenie.

Facebook Messenger ma wiele narzędzi, które pozwalają użytkownikowi szybko, łatwo i bezpiecznie korzystać z tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, wśród tych narzędzi możemy znaleźć edytor zdjęć przed ich wysłaniem.

Jak zapisać wideo na Facebooku Messenger z mojego czatu

Dzisiaj zobaczymy, jak zapisać wideo w programie Facebook Messenger z urządzenia mobilnego. Odbywa się to w ten sam sposób, jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny Android lub iOS.

Zauważ, że w przypadku tej metody Możesz pobierać tylko filmy wideo, które zostały udostępnione z ich galerii. Aby rozpocząć, jeśli chcesz zapisać wideo w galerii swojego urządzenia, zacznij od wejścia do aplikacji.

Gdy znajdziesz się w środku, poszukaj czatu osoby, która wysłała Ci lub wysłała film, który chcesz zapisać. Aby to zrobić, możesz przewinąć listę rozmów lub wyszukać ją według nazwy użytkownika na pasku wyszukiwania u góry ekranu.

W środku poszukaj wideo i ustaw się na nim. Gdy go naciśniesz, otworzy się lista opcji, jeśli masz urządzenie z systemem Android lub będziesz mieć pasek narzędzi u dołu ekranu, jeśli urządzenie jest iOS.

W obu przypadkach musisz kliknąć „zapisać„Lub”Zapisz wideo„W zależności od opcji, którą masz. Pobieranie może zająć kilka minut. Jeśli u góry ekranu telefonu komórkowego nie widać powiadomień o rozpoczęciu pobierania, spróbuj ponownie.

Sprawdź, czy został poprawnie pobrany, przechodząc do galerii swojego urządzenia. Otwórz go, aby zobaczyć, czy można odtworzyć obraz i usłyszeć dźwięk. Najprawdopodobniej został utworzony folder z nazwą aplikacji i znajduje się tam wideo.

Z aplikacji Facebook Messenger możesz również pobrać na swój telefon komórkowy nagrania audio lub notatki głosowe znalezione podczas rozmowy.

program komputerowy Facebook

Jak zapisać wideo w Facebook Messenger z linku

Jeśli chcesz zapisać na swoim urządzeniu wideo udostępnione przez łącze na czacie, sytuacja się zmieni. Ale nie martw się, jest to również bardzo łatwe.

Aby móc zapisać film pochodzący z profilu na Facebooku, zaczniesz od wejścia do aplikacji.

W ten sam sposób wyszukujemy czat osoby, która przesłała Ci wideo, przewijając konwersacje w dół lub wyszukując jej nazwę użytkownika na pasku wyszukiwania u góry czatów.

Po rozmowie odszukaj wideo. Kliknij na to. Przekieruje Cię do Facebooka. Wpisz post, aby dostać się do oryginalnego źródła, z którego został po raz pierwszy udostępniony.

Musisz iść do oryginalna lokalizacja tego samego, w przeciwnym razie nie będziesz mógł go pobrać. Jeśli masz zamiar to zrobić z pliku iPhone, Kliknij „Dzielić”Znajduje się na dole publikacji po prawej stronie. Następnie dotknij ikony z dwoma haczykami, aby skopiować łącze.

Jeśli robisz to z urządzenia Androidkliknij trzy punkty nad publikacją. Będziesz mieć menu opcji, w których musisz wybrać „Skopiuj link „

Teraz musisz przejść do przeglądarki i wyszukać strony internetowe, aby pobrać filmy z Facebooka. Wśród najbardziej polecanych możemy wymienić:

Wpisz swoją stronę internetową i wklej link że skopiowałeś. Następnie rozpocznij konwersję. Gdy plik będzie gotowy, będziesz mieć możliwość pobrania go na swoje urządzenie. Wszystkie te linki służą do bezpłatnego pobierania wszystkich filmów z Facebooka online.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na, aby pobrać film z linku, musi on być publiczny. Jeśli masz wiadomość, że nie można znaleźć łącza pobierania, oznacza to, że nie jest on całkowicie publiczny.

Rozumiemy przez to, że jeśli na przykład spróbujesz pobrać film z prywatnego konta lub tylko znajomi lub nawet znajomi znajomych mają do niego dostęp, nie będziesz mógł tego zrobić. Innym faktem, o którym należy pamiętać, jest to, że jeśli film, który próbujesz pobrać, zawiera wyraźne obrazy, nie pozwoli ci go również pobrać.

Kolejną zaletą, jaką oferuje Facebook Messenger, jest to, że pozwala na bezpieczne prowadzenie rozmów poprzez możliwość wysyłania zaszyfrowanych wiadomości.

dołącz do naszego kanału telegram