Skip to content

Jak zamknąć wszystkie otwarte sesje Messenger na moim telefonie komórkowym z Androidem, iPhonie lub komputerze?

17 de lipiec de 2021

komunikator facebookowy to obecnie jedna z najlepszych aplikacji do przesyłania wiadomości, prawdopodobnie najlepsza ze wszystkich, jeśli weźmiemy pod uwagę zarówno liczbę użytkowników, jak i liczbę dostępnych funkcji. Tak, nawet bardziej niż WhatsApp.

W każdym razie nie chcieliśmy w żaden sposób nie podkreślić, że wiele osób od czasu do czasu lub zdecydowanie udaje wyloguj się z Facebook Messengerlub usuń swoje konto na Facebooku.

Rzeczywiście, aplikacja do przesyłania wiadomości najważniejszej sieci społecznościowej na świecie, która stopniowo uniezależniała się od tej, aż stała się komunikator facebookowy którą znamy dzisiaj, pozwala zalogować się lub zamknąć ją jak każdą inną aplikację. W tym celu aplikacja posiada przycisk, który umożliwia zarówno wylogowanie się, jak i wcześniejsze uruchomienie.

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, mówiąc o Facebook Messengerze, jest to, że kiedy nauczymy się wylogowywać lub uruchamiać go wcześniej, będziemy musieli wiedzieć, jak korzystać z Ustawień tej aplikacji. Krok po kroku jest dość prosty, ponieważ wystarczy zamknąć aplikację, pozbyć się okna ostatnich aplikacji, otworzyć je, przejść do Ustawień, przewinąć w dół, przejść do Aplikacje lub Menedżer Aplikacji, przewiń w dół do Messengera i na koniec Wymuś zatrzymanie.

Całkowite odłączenie Facebook Messengera

Teraz, gdy ponownie otworzysz Facebook Messengera, będziesz musiał powtórzyć tę samą procedurę, ponieważ aplikacja nie połączy się automatycznie, jeśli wcześniej zamknęliśmy naszą sesję. W każdym razie zobaczysz, że nadal jest synchronizacja z Twoim profilem, więc wystarczy go dotknąć, aby zaloguj się do Facebook Messengera, dodanie hasła.

Teraz w ten sam sposób, jeśli interesuje Cię nauka logowania się do Facebook Messengera, musisz wiedzieć, że nie jest to zbyt skomplikowana procedura, skoro od podstaw – gdy Twoje imię nawet nie pojawia się skojarzone, np. do logowania w Facebook Messenger na urządzeniu mobilnym od znajomego – będziesz musiał podać zarówno nazwę użytkownika, jak i hasło, możesz pobierać rozmowy.

Wreszcie, jeśli to, co naprawdę Cię interesuje, to władza odłącz Facebook MessengeraMusisz wiedzieć, że jest to krok po kroku niezbyt skomplikowany, o ile nie ma opcji odłączenia. Dobrą alternatywą może być bezpośrednie odinstalowanie aplikacji, co można zrobić w większości systemów Android, klikając aplikację i przeciągając ją na górę ekranu, gdzie powinna pojawić się opcja „Usuń” lub „Odinstaluj”, która zostanie wybrany.

Jak wylogować się z Facebook Messenger z telefonu komórkowego

Jakiś czas temu Prywatne wiadomości na Facebooku zostały wysłane z tej samej aplikacji sieci społecznościowej. Te czasy już dawno minęły, a teraz mamy Facebook Messenger, oficjalną aplikację, która koncentruje się wyłącznie na prywatnych wiadomościach ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi w tej sieci społecznościowej.

Wiele osób zastanawia się, czy to możliwe wyloguj się z Facebook Messenger, bez konieczności zamykania go w jakiejkolwiek innej aplikacji powiązanej z tą siecią społecznościową. Zobaczymy trochę poniżej, jak wylogować się z Messengera z telefonu komórkowego.

Jak wylogować się z Messengera

Wielkim pytaniem, jakie ma wielu użytkowników, jest to, czy mogą zamknąć sesję Messengera z tej samej aplikacji. Zobaczymy poniżej, jak powinieneś zrobić Krok po kroku Dostać to.

Niestety w aplikacji nie ma możliwości wylogowania. Nie ma opcji, która mówi „Wycofać się„O ile go nie odinstalujemy lub nie wykonamy tych kroków, które zostawię cię w następnej kolejności.

Wykonaj te czynności co do joty, a będziesz móc zalogować się do Messengera z innym kontem bez konieczności wylogowywania się z aplikacji Facebook, są to proste kroki, które może wykonać każdy użytkownik.

  • Przede wszystkim przejdziemy do menu Ustawienia.
  • Następnie przechodzimy do Aplikacji.
  • To, co musimy tutaj zrobić, to poszukać aplikacji Messenger i kliknąć ją.
  • Teraz co musimy zrobić, to nacisnąć „Wymuś zamknięcie„A potem w”Usunąć dane”.

zamknij komunikator iphone

Jak zamknąć Messengera w aplikacji

Jak wspomnieliśmy powyżej, możesz zamknąć swoje konto w prosty sposób. Tym, co robimy za pomocą tej metody, jest usuwanie wszystkich danych z konta, aby zostało ono zamknięte i można było użyć nowego. Spokój, że nie usuwa niczego z Twojego konta na Facebooku, tylko dane do zaloguj się do aplikacji.

Teraz, jeśli chcesz dodaj konto lub zmień, w zależności od posiadanej wersji Androida, możesz to zrobić.

  • Otwierasz aplikację Facebook Messenger.
  • Wtedy będziesz naciskać Twoje zdjęcie profilowe który znajduje się w prawym górnym rogu.
  • Będziesz mógł zobaczyć kilka opcji, ta, która Cię interesuje, to ta, która mówi „Przełącz konto”.
  • Otworzy się nowy ekran i będziesz mógł zobaczyć view symbol „+”.
  • Tutaj będziesz mógł dodać konto, z którym chcesz Zaloguj sie, musisz podać dane nowego konta i to wszystko.

W ten sposób możesz użyć dwa konta dla Messengera bez żadnych problemów. Ale powtarzam: dotyczy to tylko niektórych nowszych wersji Androida.

W przypadku, gdy ta opcja się nie pojawi, możesz zrobić pierwszą metodę, którą omówiliśmy powyżej, która daje bardzo dobre wyniki i będziesz w stanie wyloguj się z Messengera z aplikacji bez żadnych problemów.