Skip to content

Jak założyć konto lub zarejestrować się w Discord z mojego telefonu komórkowego z Androidem? (Przykład)

28 de luty de 2021

Discord jest jedna z najlepszych usług czatu, Wynika to głównie z funkcji, z których mogą korzystać użytkownicy (takich jak ta, która pozwala umieszczać boty na Discordzie do odtwarzania muzyki). Dlatego każdy chce z niego korzystać iz myślą o tym już dziś dowiesz się, jak założyć konto lub zarejestrować się w Discordzie z Androida.

A jeśli nie wiesz, ta aplikacja jest również na telefony komórkowe z dowolnym systemem operacyjnym, jest tak samo dobra jak jej odpowiednik na PC, ponieważ ma te same funkcje i taką samą wydajność, które na to pozwolą spotkanie z wieloma osobami w łatwy sposób.

Jak założyć konto lub zarejestrować się w Discord?

Teraz, aby zacząć od wyjaśnienia, które pozwoli na łatwe utworzenie konta lub rejestrację w Discord, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przejdź do PlayStore i pobierz oficjalną aplikację Discord stamtąd (to całkowicie za darmo).

Po pobraniu i zainstalowaniu Discorda musisz poszukać jego ikony na telefonie komórkowym i nacisnąć ją, aby wejść do aplikacji.

Aplikacja otworzy się automatycznie na ekranie głównym, w tym dostępnych będzie kilka opcji, jeden pozwoli ci się zalogować, inny odzyska hasło na wypadek, gdybyś je zgubił, a ostatni się zarejestruje.

Naciśnij ten o nazwie „Potrzebujesz konta”, czyli tene pozwoli Ci zarejestrować wiadomość e-mail, aby powiązać ją z Discordem. Gdy już go naciśniesz, zostaniesz przeniesiony do sekcji, w której musisz wprowadzić dane, o które proszą w kolejności.

Pierwszą z tych danych jest twoje imię lub pseudonim, aby to umieścić, nie ma żadnych reguł, jedyna rzecz nie powinieneś podawać, to niegrzeczny pseudonim lub coś rasistowskiego, ponieważ może to spowodować trwałe zablokowanie Twojego konta.

Po nazwie umieść e-mail, który chcesz skojarzyć, może to być dowolny typ, na przykład Hotmail lub Gmail. Na koniec musisz podać hasło do swojego konta i aby zakończyć proces, kliknij przycisk „Zarejestruj się”, dzięki czemu od razu wejdziesz do aplikacji jako nowy użytkownik.

Jak założyć konto Discord na PC?

Teraz, gdy wiesz, jak utworzyć konto lub zarejestrować się w Discord na telefonie komórkowym z Androidem, czas zobaczyć ten sam proces, ale na komputerze, abyś miał swoje konto z dowolnego miejsca i możesz używać Discord z przeglądarki .

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do strony Discord, w jej obrębie i na początku zobaczysz opcję „Zarejestruj się”, naciśnij go, a zostaniesz przeniesiony do sekcji podobnej do formularza mobilnego.

W tym musisz umieść wszystkie dane, o które prosiłeś wcześniejczyli Twoja nazwa użytkownika, hasło i adres e-mail, które chcesz powiązać z Discordem.

duże oficjalne logo niezgody

Po umieszczeniu wszystkiego, o co Cię proszono, włącz pole warunków użytkownika i przejdź do przycisku „Kontynuuj”. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zostanie wyświetlony komunikat e-mail na swój adres e-mail z linkiem weryfikacyjnym.

Przejdź do niego i naciśnij odpowiedni link, aby aktywować swoje konto, a następnie po prostu wróć do strony Discord i voila, będziesz mógł wejść i korzystać z platformy, jak chcesz.

Dzięki temu drugiemu wiesz już, jak założyć konto lub zarejestrować się w Discord, zarówno na telefonie z Androidem, jak i na komputerze, więc nie masz tu nic więcej do roboty, możesz iść i założyć konto. Niemniej jednak, nie zostań sam z tą wiedzą, spróbuj dowiedzieć się więcej o tej wspaniałej aplikacji i jej funkcjach, ponieważ są tego warte.